Śruby

Śruby do wiązań snowboardowych

Częścią sprzętu, która jest chyba najczęściej pomijana, są śruby do wiązań snowboardowych. Dlatego nie zaszkodzi zabrać ze sobą kilka śrubek jako części zapasowe na wycieczkę snowboardową. Poza tym, po kilku latach śruby mogą się poluzować, gdy zużyje się środek blokujący gwint.

Wymiana śrub wiązań snowboardowych

Podczas regularnego odkręcania wiązań od deski snowboardowej, możesz zgubić śruby lub uszkodzić obrót lub głowicę. Dlatego zawsze przed wyjazdem na zimową wycieczkę należy sprawdzić, czy sprzęt jest kompletny i działa prawidłowo. Czy śruby nie są już dobre? Natychmiast wymień śruby na nowe. Zapobiegnie to poluzowaniu się wiązań po pół dnia jazdy na snowboardzie.

snowboard binding schroeven

Kup zapasowe śruby do wiązań snowboardowych online

Na Snowboards.pl trafiłeś we właściwe miejsce, aby kupić części do snowboardów i wiązań snowboardowych, takie jak śruby. Zamów szybko i bezpiecznie online, a my szybko dostarczymy Twoje zamówienie za pośrednictwem PostNL. Czy wolisz odwiedzić nasz sklep snowboardowy, aby zobaczyć całą naszą kolekcję? Serdecznie zapraszamy. Łatwo do nas dotrzeć, a parking jest bezpłatny.