Paski

Wymiana pasków w wiązaniach snowboardowych

Nie ma nic bardziej irytującego, gdy na stoku okazuje się, że paski wiązań są zużyte lub zepsute. Zawsze przed wyjazdem na narty należy sprawdzić, czy wiązania są kompletne i czy wszystko działa prawidłowo.

Gdy zauważysz, że ząbki pasków są zużyte, zaleca się ich wymianę na czas. Czy robisz to zbyt późno? Wtedy możesz stracić cały dzień na stoku. Będziesz musiał szukać zapasowych pasków na miejscu. Cenny czas, który wolałbyś spędzić na stoku.

Niestety, nie wszystkie paski są uniwersalne. Każda marka ma swoją grubość, szerokość i ilość ząbków. W naszym asortymencie znajdziesz paski różnych marek. Kupując nowe paski, upewnij się, że marka pasuje do marki Twoich wiązań. W naszej kolekcji znajdziesz paski od Flow, Rome, Union i Burton. Nie masz odpowiednich pasków w magazynie? W takim razie skontaktuj się z nami, abyśmy mogli ich dla Ciebie poszukać.

snowboard bindingen straps

Zapasowe paski do wiązań snowboardowych online

Na stronie Snowboards.pl można znaleźć wiązania snowboard owe i wszelkiego rodzaju inne części do wiązań snowboardowych. Zamów online, a my dostarczymy Twoje części zamienne bezpiecznie i szybko za pośrednictwem PostNL. Czy wolisz odwiedzić nasz sklep snowboardowy, aby zobaczyć całą naszą kolekcję snowboardów? Serdecznie zapraszamy! Łatwo do nas dotrzeć, a parking jest bezpłatny.