Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Odkryj TSG Knee Sleeve Joint

Wsiądź na siodełko z TSG Knee Sleeve Joint, najlepszą ochroną kolan dla rowerzystów, którzy chcą połączyć lekką, niskoprofilową ochronę Softshell z maksymalną elastycznością. Ten podstawowy rękaw na kolano oferuje idealne dopasowanie i optymalną swobodę ruchów, dzięki czemu jest niezbędnym towarzyszem każdej jazdy.

Dzięki wentylującemu siateczkowemu tyłowi i elastycznemu rękawowi ze spandexu, rękaw kolanowy Joint dopasowuje się do kolana jak druga skóra. Lekka i opływowa konstrukcja sprawia, że prawie zapominasz, że masz ją na sobie, dopóki nie nadejdzie moment uderzenia. Wtedy do gry wkracza zaawansowana, przegubowa miękka wyściółka, zapewniająca niezawodną ochronę przed zderzeniami bez ograniczania swobody ruchów.

Ten rękaw na kolano jest przeznaczony dla rowerzystów, którzy starają się przekraczać swoje granice bez przeszkód związanych z ciężką ochroną. Dzięki Joint Knee Sleeve możesz w pełni cieszyć się jazdą, jednocześnie mając pewność, że Twoje kolana są dobrze chronione przed nieoczekiwanymi upadkami.

Niezależnie od tego, czy ścigasz się w górach, dominujesz w parku, czy po prostu cieszysz się spokojną jazdą w terenie, Joint Knee Sleeve jest idealnym towarzyszem. Jego minimalistyczny design bez wysiłku łączy się z maksymalną wydajnością, dzięki czemu możesz skoncentrować się na najważniejszych elementach jazdy bez rozpraszania się ciężkim sprzętem ochronnym.

Wybierz komfort, wybierz swobodę ruchów, wybierz TSG Knee Sleeve Joint. Ten rękaw na kolano udowadnia, że potężna ochrona i nieograniczona elastyczność mogą iść w parze, dając ci swobodę, aby pewnie podjąć kolejną dwukołową przygodę.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

SPODENKI OCHRONNE WMN XS S M L
OBWÓD 69-74 74-79 79-84 84-89
Technical specifications
 TSG Knee Sleeve Joint Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Amplifi oferuje zaawansowane rozwiązania ochronne dla sportowców, z innowacyjnymi technologiami i płynnie zaprojektowanymi produktami, które łączą komfort i bezpieczeństwo. Ich oferta obejmuje nakolanniki, kaski, ochraniacze pleców i inne produkty, zaprojektowane z myślą o ochronie sportowców bez uszczerbku dla wydajności.

Poziom ochrony

Ochraniacz posiada znak CE wskazujący na zgodność z rozporządzeniem w sprawie środków ochrony indywidualnej (UE) 2016/425.

Materiał

45% pianka poliuretanowa ACF, 35% poliester, 10% nylon, 5% silikon, 3% guma, 2% pianka poliuretanowa TACF

Waga

150 Gr.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.