Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Odkryj kask TSG Gravity 2.0

Kask TSG Gravity to najlepszy przykład zaawansowanej technologii kasków, zaprojektowany z dbałością o dopasowanie, wygodę i ochronę podczas wszystkich przygód na rolkach. Dzięki unikalnym funkcjom i opływowemu kształtowi kask ten jest niezbędnym akcesorium dla każdego skatera dążącego do najwyższego bezpieczeństwa i stylu.


Kask Gravity oferuje niestandardowe, niskie i ciasne dopasowanie, dzięki czemu jest jednym z najcieńszych kasków typu hardshell na rynku. Solidna konstrukcja hardshell w stylu skate bezpiecznie chroni wszystkie ważne części głowy, zapewniając trwałość i najwyższą ochronę przed uderzeniami. Konstrukcja anatomicznie dopasowuje się do konturów głowy, zapewniając doskonałe dopasowanie i dostosowany komfort.


Dzięki możliwości połączenia z Goggle One, Goggle Two lub Goggle Four, kask Gravity oferuje wszechstronny i fajny wygląd dopasowany do indywidualnego stylu.
Kaski hardshell TSG są wykonane z trwałych materiałów, takich jak tworzywo ABS lub PP. Zewnętrzna powłoka jest połączona z rdzeniem EPS, co daje dwuczęściową konstrukcję, która zapewnia optymalną trwałość i najwyższą ochronę przed uderzeniami.


System Tuned Fit pozwala rowerzystom dostosować dopasowanie za pomocą różnej grubości wkładek po wewnętrznej stronie kasku. Każdy rozmiar jest dostępny w innym kolorze, co ułatwia wybór odpowiednich wkładek dla optymalnego dopasowania. Regulacja kasku za pomocą dołączonych wkładek jest niezbędna dla wygody i bezpieczeństwa.
Dzięki TSG Snug Fit kask został zaprojektowany zgodnie z podstawowym anatomicznym kształtem, dzięki czemu kask podąża za naturalnymi krzywiznami ludzkiej głowy. Tworzy to pierścień kontaktowy wewnątrz kasku, w którym głowa dotyka kasku w każdym miejscu. Snug Fit nie tylko zapewnia lepsze dopasowanie, ale także sprawia, że kask wygląda mniej nieporęcznie.

Kask TSG Low Fit jest nisko osadzony i w pełni chroni cały tył i boki głowy, nie ograniczając pola widzenia ani nie krępując ruchów. Zapewnia to optymalną ochronę bez uszczerbku dla komfortu i stylu.


Komfort jest priorytetem dzięki 14 otworom wentylacyjnym i kanałom przepływu powietrza, powlekanemu frontowi dla dodatkowej wytrzymałości, wygodnej wyściółce w dwóch rozmiarach, którą można wyjmować i prać, a także wyjmowanym miękkim nausznikom i rolce na szyję dla dodatkowego ciepła i komfortu.


Wybierz kask TSG Gravity i poznaj idealne połączenie zaawansowanej technologii, dopasowania, wygody i stylu podczas wszystkich przygód na rolkach.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Kask S/M L/XL XXL
Obwód 54-56 cm 57-59 cm 59-61 cm
Technical specifications
 TSG Gravity 2.0 Solid Skyride Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Amplifi oferuje zaawansowane rozwiązania ochronne dla sportowców, z innowacyjnymi technologiami i płynnie zaprojektowanymi produktami, które łączą komfort i bezpieczeństwo. Ich oferta obejmuje nakolanniki, kaski, ochraniacze pleców i inne produkty, zaprojektowane z myślą o ochronie sportowców bez uszczerbku dla wydajności.

Budowa Hardshell

Kaski Hardshell są wykonane z tworzywa ABS lub PP. Ta zewnętrzna powłoka jest przyklejona do rdzenia EPS, tworząc dwuczęściową konstrukcję, która zapewnia wysoką trwałość i najwyższą ochronę przed dużymi uderzeniami.

Możliwość regulacji

System Tuned Fit pozwala kierowcy ustawić własne dopasowanie za pomocą wkładek o różnej grubości po wewnętrznej stronie kasku. TSG kaski zawsze są dostarczane z dwoma rozmiarami wkładek. Każdy rozmiar jest dostępny w innym kolorze, co ułatwia określenie odpowiednich wkładek do dopasowania kasku do głowy. Bardzo ważne jest, aby dopasować kask za pomocą dołączonych wkładek. Na przykład, jeśli to konieczne, nieco grubsze ochraniacze można dopasować do tyłu głowy, a ochraniacz na przód głowy może być cieńszy lub odwrotnie.

Waga

540 Gr.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.