Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Odkryj kask TSG Arctic Kraken

Kask TSG Arctic Kraken został zaprojektowany z myślą o kolarzach poszukujących optymalnej ochrony i komfortu w górach. Dzięki innowacyjnej konstrukcji kask ten wykorzystuje serię wewnętrznych segmentów z pianki EPS połączonych za pomocą ramy wzmacniającej. Konstrukcja ta precyzyjnie dopasowuje się do wymiarów czaszki, zapewniając najwyższy komfort bez uszczerbku dla standardów bezpieczeństwa.


Zaletą tej konstrukcji jest to, że precyzyjnie dopasowuje się do konturów głowy, dzięki czemu kask przypomina wygodną czapkę, spełniając jednocześnie standardy bezpieczeństwa kasków rowerowych i skateboardowych. FlexTech Instant Fit umożliwia natychmiastowe dopasowanie do każdego kształtu głowy. System ten wykorzystuje połączone ze sobą wewnętrzne segmenty pianki EPS, dzięki czemu kask wygina się i dopasowuje do kształtu głowy. Testy wykazały nawet, że segmentacja pianki EPS może rozpraszać energię szybciej niż konwencjonalna wyściółka EPS.


Kask Arctic Kraken ma konstrukcję hardshell, w której zewnętrzna skorupa z tworzywa ABS lub PP jest połączona z rdzeniem EPS. Tworzy to wytrzymałą i odporną na uderzenia dwuczęściową konstrukcję. Kask nie tylko spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa, ale także zapewnia optymalną ochronę przed silnymi uderzeniami.
System Tuned Fit pozwala każdemu kierowcy dostosować dopasowanie za pomocą różnej grubości wkładek po wewnętrznej stronie kasku. Kaski są standardowo wyposażone w dwa rozmiary wkładek, każdy w innym kolorze, dzięki czemu można łatwo wybrać odpowiednie wkładki, aby idealnie dopasować kask do głowy. Regulacja kasku za pomocą dołączonych wkładek jest niezbędna dla optymalnego komfortu i bezpieczeństwa.


Konstrukcja TSG Low Fit zapewnia, że kask jest nisko osadzony i w pełni chroni cały tył głowy i boki głowy, nie zasłaniając pola widzenia ani nie ograniczając ruchów. Taka konstrukcja zapewnia maksymalną ochronę bez uszczerbku dla komfortu i funkcjonalności kasku. Kask TSG Arctic Kraken jest idealnym towarzyszem każdej pełnej przygód jazdy w górach i doskonale łączy się z naszymi goglami Goggle One, Goggle Two lub Goggle Four, tworząc kompletny strój.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Kask S/M L/XL
Obwód 54 - 56 cm 57 - 59 cm
Technical specifications
 TSG Arctic Kraken Solid Black Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Amplifi oferuje zaawansowane rozwiązania ochronne dla sportowców, z innowacyjnymi technologiami i płynnie zaprojektowanymi produktami, które łączą komfort i bezpieczeństwo. Ich oferta obejmuje nakolanniki, kaski, ochraniacze pleców i inne produkty, zaprojektowane z myślą o ochronie sportowców bez uszczerbku dla wydajności.

Budowa In-Mold

Kaski Hardshell są wykonane z tworzywa ABS lub PP. Ta zewnętrzna powłoka jest przyklejona do rdzenia EPS, tworząc dwuczęściową konstrukcję, która zapewnia wysoką trwałość i najwyższą ochronę przed dużymi uderzeniami.

Możliwość regulacji

System Tuned Fit pozwala kierowcy ustawić własne dopasowanie za pomocą wkładek o różnej grubości po wewnętrznej stronie kasku. TSG kaski zawsze są dostarczane z dwoma rozmiarami wkładek. Każdy rozmiar jest dostępny w innym kolorze, co ułatwia określenie odpowiednich wkładek do dopasowania kasku do głowy. Bardzo ważne jest, aby dopasować kask za pomocą dołączonych wkładek. Na przykład, jeśli to konieczne, nieco grubsze ochraniacze można dopasować do tyłu głowy, a ochraniacz na przód głowy może być cieńszy lub odwrotnie.

Waga

540 Gr.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.