Rome

Witamy w świecie Rome SDS

Rome SDS (Snowboard Design Syndicate) został założony w 2001 roku przez Josha Reeda i Paula Maravetza w Waterbury, VT. Obaj mężczyźni pracowali wcześniej w Burton Snowboards w działach marketingu i projektowania produktów. Wspólnie uznali, że branża snowboardowa wypuszcza zbyt wiele przeciętnych produktów w połączeniu z dużymi budżetami marketingowymi.

To skłoniło ich do założenia własnej firmy (Rome SDS) i skupienia się na tworzeniu doskonałych produktów, a nie na konwencjonalnym marketingu. W przeciwieństwie do innych marek, Rome nie jest własnością firmy narciarskiej. Skupiają się wyłącznie na snowboardzie i angażują postacie, które sprawiają, że snowboard jest tym, czym jest dzisiaj.

Rome Rome produkuje wszystko, czego p otrzebujesz w górach, od desek snowboardowych , butów snowboardowychRome , wiązańRome po pełną odzież wierzchnią i odzież. Od pierwszego dnia rozmowa o deskach snowboardowych i snowboardzie była podstawowym aspektem Rome SDS, ciągła rozmowa, która pomaga Rome rozwijać się jako marka, to Syndykat, który reprezentują, dołącz do nas!

Rome snowboard materiaal

Rome zamawianie produktów online na Snowboards.pl

Jak dobrze, że szukasz artykułów snowboardowych z Rome. Na Snowboards.pl jesteś we właściwym miejscu dla Rome artykułów snowboardowych. Zamów online bezpiecznie i szybko. Wolisz zobaczyć całą kolekcję Rome osobiście? Odwiedź nasz sklep snowboardowy. Nasz sklep jest łatwo dostępny, a przed drzwiami znajduje się bezpłatny parking.