Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Oneball Basic Tuning Kit to idealny wybór dla narciarzy i snowboardzistów, którzy chcą zoptymalizować swój sprzęt bez kłopotów. Ten kompletny zestaw zawiera niezbędne narzędzia do ostrzenia krawędzi i woskowania podstawy w celu poprawy wydajności na stoku.


Zestaw zawiera 65 g kostkę wszechstronnego Oneball wosku F-1 All Temperature Wax. F-1 All Temperature Wax, który zapewnia optymalny poślizg w różnych warunkach śniegowych. Dołączone narzędzie do krawędziowania, kamień ceramiczny, szczotka do pilnika i 6-calowy skrobak zapewniają ostre i czułe krawędzie, poprawiając kontrolę i stabilność.


Instrukcje sprawiają, że korzystanie z zestawu jest proste i skuteczne. Wszystko jest schludnie przechowywane w niestandardowej kieszeni na suwak, co ułatwia noszenie narzędzi ze sobą i aktualizowanie zestawu w dowolnym momencie.
Dodaj Oneball Basic Tuning Kit do swojego sprzętu do sportów zimowych i ciesz się lepszą wydajnością i zabawą w górach. Zestaw ten ułatwia utrzymanie sprzętu w doskonałym stanie, dzięki czemu można pewnie eksplorować stoki.

Specyfikacja
SKU: 022099745693
Czas dostawy: Zamówione przed 16:00, wysłane dzisiaj
Rodzaj konserwacji: Szlifować
Marka: Oneball
Sezon: 2023 - 2024
Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.