wintersport onderkleding

Dlaczego odzież termiczna, a nie bawełniana koszulka?

Noszenie odzieży termicznej jest lepsze niż noszenie bawełnianej koszulki podczas jazdy na snowboardzie z kilku powodów. Po pierwsze, odzież termiczna jest specjalnie zaprojektowana z zaawansowanych materiałów, które odprowadzają wilgoć ze skóry i szybko schną. Dzięki temu ciało pozostaje suche i ciepłe, nawet gdy pocisz się podczas intensywnych aktywności, takich jak jazda na snowboardzie.
Z drugiej strony, bawełniane koszulki mają tendencję do zatrzymywania wilgoci, co może sprawić, że będą lepkie i mokre podczas wysiłku. Może to prowadzić do wychłodzenia organizmu, szczególnie w zimnych warunkach pogodowych.
Co więcej, odzież termiczna oferuje lepszą izolację i zatrzymywanie ciepła niż bawełna. Specjalne włókna w odzieży termicznej tworzą warstwę izolacyjną między skórą a powietrzem zewnętrznym, zatrzymując ciepło ciała i utrzymując ciepło.

Zamów odzież termiczną do uprawiania sportów zimowych z bezpłatną wysyłką

Wybierasz się wkrótce na zimową wycieczkę sportową? Kup odzież termiczną w sklepie Sideways SPorts i skorzystaj z szybkiej dostawy i bezpłatnej wysyłki od 39,95 € na Polska. Możesz bezpiecznie płacić online za pośrednictwem iDeal. Odwiedź nasz sklep w Oldenzaal, aby uzyskać osobiste porady i największy wybór desek snowboardowych, wiązań, odzieży, gogli narciarskich i snowboardowych oraz akcesoriów.

wintersport ondergoed