Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Nitro One

Wiązanie One - stworzone do eksploracji całej góry, uderzania w każdy bok po drodze i wykonywania skrętów na ratrakach w międzyczasie.

Description

Odkryj wiązanie Nitro One

Wiązanie Nitro One oferuje snowboardzistom bezprecedensowo zrelaksowany i wygodny sposób na odkrywanie gór. To wiązanie zostało zaprojektowane z myślą o pełnej przygód jeździe all-mountain, wykorzystywaniu każdego skoku bocznego i stylowym wykonywaniu skrętów na przygotowanych stokach. Wspierane przez team ridera Eliasa Elhardta i mistrza stylu Yung Doli, Nitro One to autentyczne wiązanie all-terrain, które łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów: freestyle i all-mountain.

Jedną z cech wyróżniających Nitro One jest rama bazowa Stealth Open AIR wraz z 2x4 Mini Disc. Zapewnia to precyzyjne czucie i elastyczność pod stopami, umożliwiając snowboardzistom łatwe dostosowywanie i wykonywanie głębokich skrętów. Co więcej, ekskluzywna technologia Nitro AIR Dampening i wkładki 3° Canted zapewniają stopom i kostkom wygodę, nawet podczas długich zjazdów na cat-trackach.

Symetryczna cholewka i paski Premium Comfort Ankle Straps zapewniają dostrojoną kontrolę, dzięki czemu lądowanie skoków i wykonywanie wyciskania nie wymaga wysiłku. Wzmocniony kablem łącznik zapewnia dodatkową trwałość paska na palce, nawet w najzimniejsze dni.

Elias Elhardt i Yung Doli osobiście poparli wiązanie Nitro One ze względu na jego wszechstronność i wydajność. Wiązanie to jest idealne dla snowboardzistów szukających wiązania, które sprawdzi się zarówno w parku, jak i w pozostałej części góry. Dzięki wiązaniu Nitro One możesz wykonywać przyjazne buttery na całej górze i nadal zachować reakcję i precyzję potrzebną do wymagających trików.

Krótko mówiąc, wiązanie Nitro One otwiera drzwi do nowego poziomu komfortu i wszechstronności w snowboardzie. Kiedy już doświadczysz, jak to wiązanie poprawia twoje wrażenia z jazdy na snowboardzie, będziesz żałować dni spędzonych na jeździe bez wiązania Nitro One. Wybierz wiązanie One i odkryj magię snowboardu z najwyższym komfortem i kontrolą. Nadszedł czas, aby przenieść swoją przygodę w górach na wyższy poziom z wiązaniem Nitro One!

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

USA

EU

JAPONIA / MONDO

M 7.0-10.5 38.5 - 43.5 25.0-28.5
L 11.0-14.0 44 - 48 29.0-32.0
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Odpowiedź
Wolność
Komfort
 Nitro One Ultra Black
Technical specifications
 Nitro One Ultra Black Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Nitro Mocno wierzy, że wdrażanie małych inicjatyw, takich jak eliminacja plastiku z naszych opakowań, wybór materiałów, zrównoważone projekty, a teraz kompensowanie naszych emisji klimatycznych, może znacznie poprawić ogólną jakość i trwałość naszych produktów, a jednocześnie być bardziej przyjazne dla Matki Ziemi.

Płyta bazowa 3º pochylona wkładka

Ustawia kolana i ciało w najbardziej naturalnej i ergonomicznej pozycji na desce.

Wkładka Tłumienie powietrza

Najlżejsza na świecie amortyzacja pochłania twarde lądowania i zapobiega obtarciom pięt. Zauważalna różnica w prowadzeniu i komforcie nie odbywa się kosztem reakcji i kontroli.

Grzechotki Łatwe zapięcia i zapadki

Te zakrzywione w kształcie litery S paski zapadkowe nie przeszkadzają podczas wchodzenia do wiązania. Lejek z szerokimi ustami pomaga prowadzić grzechotkę, zapewniając ultraszybkie i precyzyjne zaciskanie klamer.

Dyski 2x4 Mini dysk

Ewolucja na szczycie, mniejszy rozmiar i mniejszy wpływ na naturalny flex deski, mini dyski Nitro wyznaczają standard funkcjonalności dysków. Nowa funkcja zatrzasku pozwala wybrać i zablokować kąt wiązania przed zamontowaniem wiązań - ustaw raz, nigdy więcej! Kompatybilne z systemem montażowym Channel

Dodatki Technologia oszczędzania energii

Narożniki na płycie bazowej wiązań są zaokrąglone, co stanowi twardy punkt tarcia w miejscu styku wiązania i deski. Zaokrąglone rogi pod wiązaniem pozwalają desce bardziej naturalnie wyginać się wokół płyty bazowej wiązania, zapewniając bardziej naturalną jazdę i mniejsze napięcie deski w tych obszarach.

Paski Pasek na kostkę z blokadą Premium

Zaprojektowany z myślą o maksymalnej reakcji i kontroli, wysokiej jakości pasek na kostkę Locked Down jest wykonany z pianki termicznej o gęstości 45º dla wygody, wzmocnionego włóknem kręgosłupa 3D dla wydajności i asymetrycznie ukształtowanego dla najlepszego dopasowania.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.