Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Nitro One

Wiązanie One - stworzone do eksploracji całej góry, uderzania w każdy bok po drodze i wykonywania skrętów na ratrakach w międzyczasie.

Description

Odkryj wiązanie Nitro One

Wiązanie Nitro One oferuje snowboardzistom bezprecedensowo zrelaksowany i wygodny sposób na odkrywanie gór. To wiązanie zostało zaprojektowane z myślą o pełnej przygód jeździe all-mountain, wykorzystywaniu każdego skoku bocznego i stylowym wykonywaniu skrętów na przygotowanych stokach. Wspierane przez team ridera Eliasa Elhardta i mistrza stylu Yung Doli, Nitro One to autentyczne wiązanie all-terrain, które łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów: freestyle i all-mountain.

Jedną z cech wyróżniających Nitro One jest rama bazowa Stealth Open AIR wraz z 2x4 Mini Disc. Zapewnia to precyzyjne czucie i elastyczność pod stopami, umożliwiając snowboardzistom łatwe dostosowywanie i wykonywanie głębokich skrętów. Co więcej, ekskluzywna technologia Nitro AIR Dampening i wkładki 3° Canted zapewniają stopom i kostkom wygodę, nawet podczas długich zjazdów na cat-trackach.

Symetryczna cholewka i paski Premium Comfort Ankle Straps zapewniają dostrojoną kontrolę, dzięki czemu lądowanie skoków i wykonywanie wyciskania nie wymaga wysiłku. Wzmocniony kablem łącznik zapewnia dodatkową trwałość paska na palce, nawet w najzimniejsze dni.

Elias Elhardt i Yung Doli osobiście poparli wiązanie Nitro One ze względu na jego wszechstronność i wydajność. Wiązanie to jest idealne dla snowboardzistów szukających wiązania, które sprawdzi się zarówno w parku, jak i w pozostałej części góry. Dzięki wiązaniu Nitro One możesz wykonywać przyjazne buttery na całej górze i nadal zachować reakcję i precyzję potrzebną do wymagających trików.

Krótko mówiąc, wiązanie Nitro One otwiera drzwi do nowego poziomu komfortu i wszechstronności w snowboardzie. Kiedy już doświadczysz, jak to wiązanie poprawia twoje wrażenia z jazdy na snowboardzie, będziesz żałować dni spędzonych na jeździe bez wiązania Nitro One. Wybierz wiązanie One i odkryj magię snowboardu z najwyższym komfortem i kontrolą. Nadszedł czas, aby przenieść swoją przygodę w górach na wyższy poziom z wiązaniem Nitro One!

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

USA

EU

JAPONIA / MONDO

M 7.0-10.5 38.5 - 43.5 25.0-28.5
L 11.0-14.0 44 - 48 29.0-32.0
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Odpowiedź
Wolność
Komfort
 Nitro One X Drink Sexy
Technical specifications
 Nitro One X Drink Sexy Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Nitro Mocno wierzy, że wdrażanie małych inicjatyw, takich jak eliminacja plastiku z naszych opakowań, wybór materiałów, zrównoważone projekty, a teraz kompensowanie naszych emisji klimatycznych, może znacznie poprawić ogólną jakość i trwałość naszych produktów, a jednocześnie być bardziej przyjazne dla Matki Ziemi.

Płyta bazowa 3º pochylona wkładka

Ustawia kolana i ciało w najbardziej naturalnej i ergonomicznej pozycji na desce.

Wkładka Tłumienie powietrza

Najlżejsza na świecie amortyzacja pochłania twarde lądowania i zapobiega obtarciom pięt. Zauważalna różnica w prowadzeniu i komforcie nie odbywa się kosztem reakcji i kontroli.

Grzechotki Łatwe zapięcia i zapadki

Te zakrzywione w kształcie litery S paski zapadkowe nie przeszkadzają podczas wchodzenia do wiązania. Lejek z szerokimi ustami pomaga prowadzić grzechotkę, zapewniając ultraszybkie i precyzyjne zaciskanie klamer.

Dyski 2x4 Mini dysk

Ewolucja na szczycie, mniejszy rozmiar i mniejszy wpływ na naturalny flex deski, mini dyski Nitro wyznaczają standard funkcjonalności dysków. Nowa funkcja zatrzasku pozwala wybrać i zablokować kąt wiązania przed zamontowaniem wiązań - ustaw raz, nigdy więcej! Kompatybilne z systemem montażowym Channel

Dodatki Technologia oszczędzania energii

Narożniki na płycie bazowej wiązań są zaokrąglone, co stanowi twardy punkt tarcia w miejscu styku wiązania i deski. Zaokrąglone rogi pod wiązaniem pozwalają desce bardziej naturalnie wyginać się wokół płyty bazowej wiązania, zapewniając bardziej naturalną jazdę i mniejsze napięcie deski w tych obszarach.

Paski Pasek na kostkę z blokadą Premium

Zaprojektowany z myślą o maksymalnej reakcji i kontroli, wysokiej jakości pasek na kostkę Locked Down jest wykonany z pianki termicznej o gęstości 45º dla wygody, wzmocnionego włóknem kręgosłupa 3D dla wydajności i asymetrycznie ukształtowanego dla najlepszego dopasowania.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.