Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Nidecker Ultralight

Ultralight reprezentuje szczyt snowboardowego designu: wysokowydajna deska freeride'owa zbudowana wyłącznie z najlepszych i najlżejszych materiałów.

 Nidecker Ultralight Wszystko o Nidecker Ultralight

Absorbnid to innowacyjna warstwa wierzchnia zaprojektowana w celu pochłaniania niepożądanych wibracji. Pozwala nam to tworzyć responsywne, dynamiczne deski, które nadal zapewniają płynną jazdę bez zmęczenia.

 Nidecker Ultralight Wszystko o Nidecker Ultralight

Ultralight tłumi wibracje na nosie i ogonie dzięki konstrukcji, którą nazywamy Freeflex 3.0, i ma rdzeń 3DN, który usuwa jeszcze więcej wagi tam, gdzie jest to potrzebne.

Description

Poznaj Nidecker Ultralight: gdzie design snowboardu osiąga swój szczyt.

Dzięki skrupulatnej precyzji i niezachwianemu zaangażowaniu w wydajność, Ultralight jest świadectwem zaangażowania Nidecker w doskonałość. To arcydzieło wysokiej klasy freeride'u jest symfonią innowacji, wykonaną wyłącznie z najwyższej jakości i najlżejszych dostępnych materiałów.

Sercem bezkompromisowej specyfikacji Ultralight jest wyścigowa podstawa N-9000. Zaprojektowana z myślą o przekraczaniu ograniczeń, ta podstawa wprowadza Cię w ekscytujący świat płonących prędkości, niezależnie od tego, czy pokonujesz strome zjazdy, czy z gracją poruszasz się po kocich ścieżkach. W połączeniu z naszym najlżejszym rdzeniem z topoli/paulowni i zoptymalizowanym za pomocą technologii 3DN i Freeflex 3.0, nadmiar drewna jest starannie usuwany między wkładkami a czubkiem i ogonem, zmniejszając wagę bez uszczerbku dla wytrzymałości.

Karbonowy topsheet

Ultralight to nie tylko kolejna deska snowboardowa; to arcydzieło designu i inżynierii. W pełni karbonowy topsheet, nasycony włóknem węglowym, impregnuje deskę niezachwianą wytrzymałością i responsywnością w stylu F1, dzięki czemu każdy wysiłek przekłada się na elektryczną jazdę. Nawet gdy przekraczasz granice i wciskasz przepustnicę do czerwonej strefy, Ultralight utrzymuje jedwabiście płynną jazdę, amortyzując Twoje doznania i zapewniając niezrównaną wydajność.

Podnosząc jazdę do rangi sztuki, agresywny kształt Ultralight jest dostosowany do podbijania wspaniałości gór. Profil camber-rocker harmonizuje z terenem i daje moc do rzeźbienia majestatycznych, wciągających skrętów z precyzją i mocą. Niezależnie od tego, czy ślizgasz się po dziewiczych polach puchu, czy rzeźbisz w trudnych alpejskich krajobrazach, konstrukcja Ultralight pozwala ci osiągnąć doskonałość.

Każdy centymetr modelu Ultralight świadczy o dążeniu Nidecker do perfekcji. Technologia, kunszt i pasja łączą się w tej desce snowboardowej i jest to latarnia morska dla poważnych riderów, którzy wymagają od swojego sprzętu wszystkiego, co najlepsze. Mając Ultralight w swoim arsenale, będziesz wyposażony, aby wykorzystać energię góry i pewnie tkać swoje charakterystyczne linie.

Poznaj szczyt freeride'owych osiągów dzięki Nidecker Ultralight. To nie tylko kolejna deska snowboardowa; to świadectwo dążenia do wielkości. Uwolnij swój potencjał, podnieś poziom jazdy i zdefiniuj na nowo to, co jest możliwe z Ultralight u boku.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

158 161 164W 168W
Długość nosa (mm) 275 275 275 275
Długość ogona (mm) 215 215 215 215
Promień taliowania (mm) 7.7 7.8 8 8.4
Szerokość nosa (mm) 303 305 315 319
Szerokość ogona (mm) 285 287 297 305
Szerokość w talii (mm) 254 256 264 270
Taper (mm) -18 -18 -18 -14
Waga rowerzysty (kg) 60 - 75 70 - 85 80 - 95 85+
Waga zawodnika (funty) 143 - 165 154 - 187 177 - 209 187+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Stromy i techniczny teren
Offpiste
Szybkie rzeźbienie
Przyczepność na lodzie
Elastyczność
Freeride CamRock
 Nidecker Ultralight Freeride CamRock
Techweel
 Nidecker Ultralight Techweel
Technical specifications
 Nidecker Ultralight Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Nidecker Snowboards oferuje dodatkowy rok gwarancji na wady produkcyjne. Zarejestruj swoją deskę TUTAJ, aby przedłużyć gwarancję z dwóch do trzech lat.

Podstawa Spiekana podstawa N9000

Wyprodukowany z nanocząsteczek węgla, N 9000 ma bardzo gęstą strukturę molekularną, dzięki czemu jest najszybszym i najtrwalszym materiałem bazowym Nidecker.

Rdzeń Lekki rdzeń

Ten lekki rdzeń z trzech różnych gatunków drewna to idealne połączenie paulowni dla lekkości, topoli dla popu i responsywności oraz twardego drewna bukowego wzdłuż krawędzi w celu wzmocnienia rdzenia

Szkło Triax plus

Ten laminat triax jest wynikiem szeroko zakrojonych testów z udziałem profesjonalnych riderów i inżynierów. Jest on ułożony pod kątem 45 stopni do deski i zawiera różne gęstości szkła. Zapewnia to spójny flex skrętny, lepszy pop i lepszą responsywność podczas każdego przejazdu

Topsheet Carbonid

Absorbnid to innowacyjna warstwa wierzchnia zaprojektowana w celu pochłaniania niepożądanych wibracji. Pozwala nam to tworzyć responsywne, dynamiczne deski, które nadal zapewniają płynną jazdę bez zmęczenia.

Profil Freeride CamRock

Freeride camrock zwiększa pływalność i utrzymuje wydajność carvingu

Kształt Kierunkowy

Kształt kierunkowy zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i jazdy w puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.