Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Nidecker Supermatic Bindings

Nowe wiązania Nidecker Supermatic są tym, na co czekał snowboard. Pierwsze automatyczne wiązanie, którego można używać na dwa różne sposoby.

 Nidecker Supermatic White Wszystko o wiązaniach Nidecker Supermatic Bindings

Nidecker Supermatic jest tym, na co czekali snowboardziści: pierwszym uniwersalnym, automatycznym wiązaniem z podwójnym wejściem

 Nidecker Supermatic White Wszystko o wiązaniach Nidecker Supermatic Bindings

Płytka bazowa wykonana jest z kuloodpornego nylonu wypełnionego szkłem, z płytką Slip-N-Grip, która pozwala palcom ślizgać się po podkładce, aby jeszcze bardziej ułatwić wsiadanie na deskę

Description

Odkryj wygodę wiązań Nidecker Supermatic

W poszukiwaniu najlepszych wiązań dla początkujących, Nidecker złamał kod i stworzył prawdziwy przełom. Wiele marek próbowało, ale żadnej z nich nie udało się zaoferować idealnego rozwiązania. Istniejące systemy wymagały specjalnych butów snowboardowych i często nie sprawdzały się dobrze w puchu. Co więcej, brakowało im komfortu i niezawodności tradycyjnego wiązania z dwoma paskami. Ale teraz Nidecker poświęcił cztery lata na opracowanie systemu, który rozwiązuje wszystkie te problemy i skutecznie je pokonuje.

Szybkie wchodzenie i schodzenie dzięki technologii Drop-in

Wyposażony w rewolucyjną technologię Drop-in Tech, Nidecker Supermatic sprawia, że wchodzenie na deskę jest szybkie i łatwe. Dzięki wyzwalanej konstrukcji Hiback, wiązanie zamyka się automatycznie zaraz po wejściu na nartę. Prosta dźwignia zwalniająca zapewnia, że wyjście jest tak samo płynne, jak wejście. Paski Supermatic to te same wygodne paski AuxTech, które można znaleźć w wysokiej klasy wiązaniach Nidecker i Flow. Wystarczy raz wyregulować paski do idealnego dopasowania i zablokować je za pomocą wytrzymałych aluminiowych zatrzasków Locking Slap Ratchets, aby zapewnić niezawodne i spójne dopasowanie za każdym razem.

Jedną z najbardziej uderzających zalet Nidecker Supermatic jest to, że jest kompatybilny z praktycznie każdym butem snowboardowym dowolnego producenta. Nie ma żadnych specyficznych wymagań dotyczących butów ani skomplikowanego mechanizmu, który mógłby się zatkać. Na tym jednak wszechstronność się nie kończy. Jeśli warunki tego wymagają, nadal można użyć tradycyjnej metody wiązania, tak jak w przypadku standardowego wiązania.

Krótko mówiąc, Nidecker Supermatic oferuje idealne połączenie innowacji, komfortu i niezawodności. Jest to przełom w świecie wiązań snowboardowych i bez względu na to, jakie buty nosisz lub w jakim środowisku jeździsz, to wiązanie jest dla Ciebie. Nadszedł czas, aby skorzystać z łatwości jazdy na desce i bezpieczeństwa świetnej jazdy. Supermatic jest tutaj, aby przenieść Twoje wrażenia z jazdy na snowboardzie na wyższy poziom.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Supermatic Młodzieżowe i męskie USA Damskie USA UE UK JPN / Mondo
M 5.0 - 8.50 9.5 - 9.5 37.0 - 41.0 4.0 - 7.0 23.0 - 26.0
L 8.5 - 10.5 10+ 41.5 - 44 7.5 - 9.5 26.5 - 28.5
XL 11.0 - 13.0 - 44.5 - 47 10.0 - 12.0 29.0 - 31.0
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Kurort
Pow
Park
Szybko w
 Nidecker Supermatic White Szybko w
Szybkie wyjście
 Nidecker Supermatic White Szybkie wyjście
Technical specifications
 Nidecker Supermatic White Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Organize to system pozwalający utrzymać porządek na biurku przez cały dzień. Procastinate swoją pracę podczas skrupulatnego układania przedmiotów w dedykowanych tacach.

Płyta bazowa Asym Rockered Matic-Series

Wykorzystuje ten sam sprawdzony kształt i mieszankę nylonu i szkła, co uwielbiana płyta bazowa Axis Nidecker, ale z dodatkowymi komponentami technologii Drop In. Wykorzystuje ten sam multidisk, więc działa ze wszystkimi deskami snowboardowymi na rynku.

Highback Seria Asym Hadron-Matic

Regulowany Hiback tworzy najszybszy automatyczny system wsiadania. Można go całkowicie złożyć, tworząc duży otwór, w którym można łatwo odłożyć but.

Grzechotki LSR, zatrzaski blokujące

Zamykane klamry zapewniają pożądane napięcie paska. Ustaw je i zapomnij o nich w trybie automatycznym lub używaj ich jako zwykłych klamer do korzystania z dwóch pasków.

Dyski Uniwersalny dysk montażowy

Wszystkie wiązania Jones posiadają płytę kompatybilną z tradycyjnymi insertami 4x4, 2x4 oraz systemem montażu EST/Channel.

Pasek na kostkę Hybrydowy Exoframe

Wstrzykiwany pasek na kostkę ze wzorem Auxetic wisi poniżej hybrydowego SPine i zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu.

Pasek na palec Hexo Toecap

Pasek Hexo Toecap Strap jest wyposażony w AUxTech, trójwymiarowy wzór Auxetic na zawiasach, zapewniający najwyższy poziom komfortu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.