Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Nidecker Smoke

Ta deska ma klasyczny krój boczny z lat 90. Konstrukcja doskonale absorbuje teren, aby zmaksymalizować zabawę.

 Nidecker Smoke Wszystko o Nidecker Smoke

Żywy i płynny carver, który może działać w wielu różnych warunkach

 Nidecker Smoke Wszystko o Nidecker Smoke

Ogon jest wystarczający, by zachować kontrolę przy wychodzeniu z każdego zakrętu, ale ciężka, cofnięta pozycja utrzymuje większość objętości w nosie, zapewniając maksymalną pływalność i minimalne spalanie nóg

Description

Odkryj Nidecker Smoke

W Sideways z przyjemnością przedstawiamy Nidecker Smoke, deskę snowboardową stworzoną dla riderów, którzy kochają prędkość, szukają maksymalnej przyczepności i często jeżdżą w puchu. To arcydzieło łączy w sobie wysokiej jakości materiały i innowacyjne technologie, aby zapewnić najwyższą jakość freeride'u.

Lekka moc z lekkim rdzeniem

Sercem Nidecker Smoke jest Light Core, super lekki rdzeń, który zapewnia moc i responsywność bez zwiększania wagi. Oznacza to, że możesz z łatwością poruszać się po górach i nabierać prędkości, niezależnie od tego, czy ślizgasz się po puchu, czy rzeźbisz na stokach.

Najszybsza spiekana podstawa N9000

Aby zapewnić prędkość potrzebną do dominacji w górach, Smoke jest wyposażony w spiekaną podstawę N9000, znaną z imponujących właściwości ślizgowych. Podstawa ta umożliwia płynne ślizganie się po śniegu i przyspieszanie bez wysiłku, co skutkuje dynamiczną i ekscytującą jazdą.

To, co naprawdę wyróżnia model Nidecker Smoke, to jego wszechstronność. Dzięki klasycznemu krojowi bocznemu i normalnej długości, ta deska jest niezwykle wszechstronna. Niezależnie od tego, czy jeździsz w puchu, błocie pośniegowym, czy na stoku, Smoke oferuje płynne i stabilne wrażenia. To sprawia, że jest to najlepszy "codzienny kierowca" dla freeriderów, gotowy do podjęcia każdego wyzwania.

Nidecker Smoke należy do linii Snow Surfer Quiver i jest prawdziwie wyczynowym snowboardem freeride'owym. Połączenie najwyższej jakości materiałów i opływowego kształtu pozwoli ci pewnie eksplorować góry i przekraczać własne granice.

Krótko mówiąc, Nidecker Smoke to najlepsza deska snowboardowa dla riderów poszukujących potężnej wydajności i najwyższej wszechstronności. Przygotuj się na wyzwania i zdobądź nowe szczyty z Nidecker Smoke u boku. Odkryj idealną równowagę między prędkością, przyczepnością i zwrotnością i przeżyj przygodę w górach.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

154 158 162
Długość nosa (mm) 420 440 440
Długość ogona (mm) 120 120 120
Promień taliowania (m) 8.0 8.3 8.5
Szerokość nosa (mm) 298 303 309
Szerokość ogona (mm) 291 294 299
Szerokość talii (mm) 254 258 262
Taper (mm) 7 9 10
Waga rowerzysty (kg) 60-75 70-85 80+
132-165 154-187 177+ 165+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Stromy i techniczny teren
Offpiste
Szybkie rzeźbienie
Przyczepność na lodzie
Elastyczność
Surfy Camrock
 Nidecker Smoke Surfy Camrock
Techweel
 Nidecker Smoke Techweel
Technical specifications
 Nidecker Smoke Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Nidecker Snowboards oferuje dodatkowy rok gwarancji na wady produkcyjne. Zarejestruj swoją deskę TUTAJ, aby przedłużyć gwarancję z dwóch do trzech lat.

Podstawa Spiekana podstawa N9000

Wyprodukowany z nanocząsteczek węgla, N 9000 ma bardzo gęstą strukturę molekularną, dzięki czemu jest najszybszym i najtrwalszym materiałem bazowym Nidecker.

Rdzeń Lekki rdzeń

Ten lekki rdzeń z trzech różnych gatunków drewna to idealne połączenie paulowni dla lekkości, topoli dla popu i responsywności oraz twardego drewna bukowego wzdłuż krawędzi w celu wzmocnienia rdzenia.

Szkło Triax plus

Ten laminat triax jest wynikiem szeroko zakrojonych testów z udziałem profesjonalnych riderów i inżynierów. Jest on ułożony pod kątem 45 stopni do deski i zawiera różne gęstości szkła. Zapewnia to spójny flex skrętny, lepszy pop i lepszą responsywność podczas każdego przejazdu

Topsheet Absorbmid

Absorbnid to innowacyjna warstwa wierzchnia zaprojektowana w celu pochłaniania niepożądanych wibracji. Pozwala nam to tworzyć responsywne, dynamiczne deski, które nadal zapewniają płynną jazdę bez zmęczenia.

Profil Surfy CamRock

Zwiększa wyporność i utrzymuje wydajność carvingową podczas jazdy na tylnej części stopy

Kształt Kierunkowy

Kierunkowy kształt zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i na puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.