Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Odkryj buty snowboardowe Nidecker Kita

W Nidecker z dumą ustanowiliśmy nowy standard dla butów snowboardowych all-mountain z Nidecker Kita. Zainspirowany technicznymi wymaganiami wypraw polarnych i górskich, ten but jest pełen innowacyjnych funkcji i oferuje niezawodną wydajność od pierwszego wyciągu do ostatniego zjazdu. Komfort ma kluczowe znaczenie dla konstrukcji Kita, począwszy od asymetrycznego kształtu, który idealnie pasuje do naszych wiązań, zapewniając naturalne połączenie ze snowboardem. Tam, gdzie to możliwe, przyspawaliśmy elementy do górnej części zamiast szyć, co skutkuje unikalną bezszwową konstrukcją, która jest znacznie bardziej wodoodporna. Ponadto dodaliśmy wytrzymałą ochronę TPU o nazwie ArmourTech z przodu buta, która chroni palce podczas manewrowania między skałami.

System dopasowania Dual Dial BOA

Dual Dial BOA® Fit System obejmuje specjalnie opracowaną zewnętrzną blokadę pięty, sterowaną za pomocą pokrętła na języku, aby utrzymać stopę mocno na miejscu. Dolną część buta można dokręcić za pomocą bocznego pokrętła. Podeszwa środkowa zawiera dwa elementy EVA dla lepszej amortyzacji, a podeszwa zewnętrzna B.F.T Vibram Approach korzysta z mieszanki gumy Icetrek dla niespotykanej przyczepności. Nasza nowa technologia Transition Zone płynnie łączy tę podeszwę z Exo SPine, przyspieszając reakcję i zapobiegając uszkodzeniom tylnej części buta podczas wchodzenia i wychodzenia z wiązań.

Dzięki wysokiej jakości wkładce Gold Wrap Liner, komfort i wsparcie są gwarantowane od momentu założenia buta - i oczywiście jest ona w pełni formowalna termicznie, aby zapewnić indywidualne dopasowanie. Snowboardziści, którzy chcą bezkompromisowo eksplorować całą górę, znajdą wszystko, czego potrzebują w tym wytrzymałym, wysokowydajnym bucie. Model Nidecker Kita został zaprojektowany dla poszukiwaczy przygód, którzy wymagają wydajności i komfortu, bez kompromisów w zakresie jakości i trwałości. Przygotuj się do rządzenia górami z Kita u boku.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

AMERYKAŃSKIE MŁODZIEŻOWE I MĘSKIE 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12 13
US WOMEN'S - - - - - - - - - - - -
UE 39.5 40 41 41.5 42 42.5 43 44 44.5 45 45.5 47
WIELKA BRYTANIA 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 12
JAPONIA / MONDO 25 25.5 26 26.5 27 27.5 28 28.5 29 29.5 30 31
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Elastyczność
Allmountain
Freeride
Park
Wsparcie
Amortyzacja
 Nidecker Kita Black
Technical specifications
 Nidecker Kita Black Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Nidecker jest znana ze swojego zaangażowania w innowacyjne i wysokiej jakości produkty snowboardowe, które łączą w sobie wydajność, komfort i trwałość. Marka zbudowała silną reputację w społeczności snowboardowej, integrując zaawansowane technologie i materiały, aby zapewnić snowboardzistom na całym świecie wysokiej jakości sprzęt do przygód w górach.

Zamknięcie Zwijarka H4

Gotowy na wszystko. Zaprojektowany, aby wytrzymać. Od parku po scenę, H4 wytrzymuje uderzenia najbardziej wymagających snowboardzistów. System Coiler automatycznie pochłania luz sznurowadeł, zwiększa prędkość jazdy i oferuje precyzyjne dopasowanie, które umożliwia mikroregulację.

Wkładka Potrójna gęstość

Zaawansowany anatomiczny kształt z wygodnego materiału EVA z wysokiej jakości wsparciem EVA dla głębokiej pięty i łuku stopy oraz specjalnym EVA o wysokiej zdolności odbijania, który amortyzuje piętę. Silikonowa warstwa wierzchnia zapewnia przyczepność na wyściełanej polarem wkładce.

Wkładka Poziom złoty

Asymetryczny kształt Wrap-Style zapewnia brak punktów nacisku, lepszą kontrolę elastyczności oraz łatwe zakładanie i zdejmowanie. Niestandardowe strefy flex zapewniają palcom swobodę ruchu i ciepło. Dodatkowy poliuretan zapewnia sztywność boczną i wydajny transfer energii między butem wewnętrznym a skorupą.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.