Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Nidecker Alpha APX

Dzięki kształtowi, który zapożycza swoje krzywe od Matki Natury, Beta zapewnia bezwysiłkową pływalność i naturalny poślizg w najgłębsze dni. Ta wersja APX ma jeszcze większą moc i precyzję niż "normalna" Gamma

 Nidecker Alpha APX Wszystko o Nidecker Alpha APX

Kształt APX, przeniesiony ze zwykłej Alpha, charakteryzuje się zaokrąglonym noskiem 3D i stopniowanym ogonem, inspirowanym projektami z dzikiej przyrody. Oczekuj większej siły nośnej w głębokim śniegu, błocie pośniegowym i błocie pośniegowym oraz płynnych przejść od krawędzi do krawędzi.

 Nidecker Alpha APX Wszystko o Nidecker Alpha APX

Alpha APX to nasza flagowa seria Biomimicry, łącząca innowacyjny kształt z najwyższej jakości materiałami dla płynnych, mocnych skrętów na całej górze.

Description

Odkryj Nidecker Alpha APX

Wejdź do świata snowboardu all-mountain klasy premium dzięki Nidecker Alpha APX, wysokiej klasy desce, która przenosi Twoje osiągi na niespotykane dotąd wyżyny. To arcydzieło innowacji technicznych zostało zaprojektowane dla snowboardzistów, którzy wymagają najwyższej wydajności i chcą wszechstronności, aby błyszczeć zarówno na stoku, jak i w głębokim puchu.

Profil Surfy Camrock

Profil Surfy CamRock dodaje tej desce kolejną warstwę wszechstronności. Camber pod stopami zapewnia stabilność i precyzję podczas carvingu, podczas gdy rocker w nosie i ogonie zapewnia łatwe skręty w puchu. Ten profil daje swobodę zabawy stylem jazdy i odkrywania gór na swój sposób.

Narty Nidecker Alpha APX są wyposażone w wyjątkowo szybką podstawę N9000, która pozwala ślizgać się po śniegu z imponującą prędkością i responsywnością. Zapewnia to dynamiczne i ekscytujące wrażenia z jazdy, niezależnie od tego, czy ścigasz się po stokach z dużą prędkością, czy szukasz przygód poza utartymi szlakami.

Pop Carbon Plus dla maksymalnej mocy i reakcji

To, co naprawdę wyróżnia Alpha APX, to dodatkowy węgiel w rdzeniu deski. Ten dodatek daje desce więcej mocy i popu niż "normalna" Alpha, pozwalając na jazdę po technicznych liniach i wykonywanie imponujących skoków z jeszcze większą pewnością siebie. Czyni to tę deskę idealną dla wymagających riderów poszukujących najwyższej wydajności.

Krótko mówiąc, Nidecker Alpha APX to wysokiej klasy snowboard all-mountain, który nie uznaje kompromisów. Dzięki kierunkowemu kształtowi, profilowi Surfy CamRock, wyjątkowo szybkiej podstawie N9000 i dodatkowej wytrzymałości węgla, deska ta oferuje idealne połączenie precyzji, wszechstronności i mocy. Wejdź w góry z pewnością siebie i odkryj nowe możliwości z Alpha APX u boku.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

153 158 162W
Długość nosa (mm) 300 300 300
Długość ogona (mm) 230 230 230
Promień taliowania (mm) 7400 7800 8000
Szerokość nosa (mm) 290 300 312
Szerokość ogona (mm) 288 296 306
Szerokość talii (mm) 252 258 268
Taper (mm) -2 -4 -6
Waga rowerzysty (kg) 60-80 70-90 75+
Waga zawodnika (funty) 132-176 154-199 165+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Stromy i techniczny teren
Offpiste
Szybkie rzeźbienie
Przyczepność na lodzie
Elastyczność
Surfy Camrock
 Nidecker Alpha APX Surfy Camrock
Techweel
 Nidecker Alpha APX Techweel
Technical specifications
 Nidecker Alpha APX Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Nidecker Snowboards oferuje dodatkowy rok gwarancji na wady produkcyjne. Zarejestruj swoją deskę TUTAJ, aby przedłużyć gwarancję z dwóch do trzech lat.

Podstawa Spiekana podstawa N9000

Wyprodukowany z nanocząsteczek węgla, N 9000 ma bardzo gęstą strukturę molekularną, dzięki czemu jest najszybszym i najtrwalszym materiałem bazowym Nidecker.

Rdzeń Lekki rdzeń

Ten lekki rdzeń z trzech różnych gatunków drewna to idealne połączenie paulowni dla lekkości, topoli dla popu i responsywności oraz twardego drewna bukowego wzdłuż krawędzi w celu wzmocnienia rdzenia.

Szkło Triax plus

Ten laminat triax jest wynikiem szeroko zakrojonych testów z udziałem profesjonalnych riderów i inżynierów. Jest on ułożony pod kątem 45 stopni do deski i zawiera różne gęstości szkła. Zapewnia to spójny flex skrętny, lepszy pop i lepszą responsywność podczas każdego przejazdu

Topsheet Absorbmid

Absorbnid to innowacyjna warstwa wierzchnia zaprojektowana w celu pochłaniania niepożądanych wibracji. Pozwala nam to tworzyć responsywne, dynamiczne deski, które nadal zapewniają płynną jazdę bez zmęczenia.

Profil Surfy CamRock

Zwiększa wyporność i utrzymuje wydajność carvingową podczas jazdy na tylnej części stopy

Kształt Kierunkowy

Kierunkowy kształt zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i na puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.