Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Never Summer Proto Ultra

W dziobie, talii i ogonie deski znajdują się nie mniej niż 3 gigantyczne laminaty węglowe i dobrze przyjęty potrójny camber. Daje to desce wysoki flex, ale sztywność skrętna pozostaje łatwa do opanowania

 Never Summer Proto Ultra Wszystko o Never Summer Proto Ultra

Oto najnowsza innowacja Never Summer. Trzy razy camber w jednej desce. Ten profil camber zadziwi Cię. Przyczepność krawędzi, stabilność, moc, figlarność, pop, pływalność, reakcja, ...... Jak zwał tak zwał.

 Never Summer Proto Ultra Wszystko o Never Summer Proto Ultra

Olimpijczyk Chris Corning potrzebuje topowej deski do snowboardingu na najwyższym poziomie. Jest to najpotężniejszy prawdziwy twin all mountain z linii Never Summer.

Description

Odkryj Never Summer Proto Ultra

Never Summer Proto Ultra to imponująca deska snowboardowa stworzona specjalnie dla najbardziej wymagającego snowboardzisty, jakim jest olimpijczyk Chris Corning. Jeśli szukasz najwyższej wydajności w każdym terenie i w każdych warunkach, ta deska jest najlepszym wyborem. Najpotężniejsza i najbardziej wszechstronna deska typu twin w całej linii Never Summer oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które wyróżniają ją na tle innych.

Cechą wyróżniającą Proto Ultra jest doskonała równowaga, jaką oferuje. Dzięki średniej szerokości deska ta jest idealna dla szerokiego grona snowboardzistów, od początkujących po doświadczonych riderów. Proto Ultra ma sztywniejszy flex w porównaniu do modelu Proto Synthesis, zapewniając dodatkową moc i reakcję, idealną do agresywnych stylów jazdy.

Profil Triple Camber

Jedną z najważniejszych cech technologicznych Proto Ultra jest profil Triple Camber. Ten zaawansowany profil łączy w sobie trzy strefy camber, zapewniając doskonałą przyczepność krawędzi i wydajność. Niezależnie od tego, czy jeździsz z dużą prędkością na stoku, czy wybierasz się w najtrudniejszy teren, Proto Ultra zapewnia doskonałą kontrolę w każdych warunkach. Jest to idealna deska dla snowboardzistów, którzy lubią przekraczać swoje granice.

Deska Proto Ultra jest zbudowana z wysokiej jakości materiałów, w tym dodatkowego włókna węglowego, w celu zwiększenia sztywności i wytrzymałości. Gwarantuje to, że deska wytrzyma najbardziej wymagające warunki i poradzi sobie nawet z najsilniejszymi riderami. Zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych snowboardzistów, takich jak Chris Corning, oferuje niespotykaną wydajność na wszystkich górach i we wszystkich warunkach śniegowych.

To, co naprawdę wyróżnia Proto Ultra, to jego zdolność do wyróżniania się tam, gdzie inne deski nie dają rady. Ta deska snowboardowa nadaje się nie tylko do freestyle'owych przygód, ale także zapewnia wyjątkową wydajność w innym terenie. Niezależnie od tego, czy jeździsz na ratrakach, przez drzewa, czy nawet w puchu, Proto Ultra oferuje płynną jazdę z minimalnym drżeniem, zachowując jednocześnie swoją moc i precyzję.

Krótko mówiąc, Never Summer Proto Ultra to najlepszy wybór dla snowboardzistów poszukujących najwyższego poziomu wydajności i wszechstronności. Zbudowana z myślą o zapewnieniu najwyższej wydajności, ta deska gwarantuje najwyższą kontrolę i reakcję. Jeśli chcesz przenieść swoje umiejętności snowboardowe na wyższy poziom i pewnie dominować w górach, Proto Ultra jest idealnym wyborem. Dzięki tej desce snowboardowej możesz stawić czoła każdemu wyzwaniu i cieszyć się niezrównaną wydajnością w górach.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

154 157 160
Szerokość nosa (cm) 30.8 30.9 31.1
Szerokość ogona (cm) 30.8 30.9 31.1
Szerokość talii (cm) 26 26.2 26.4
Efektywna krawędź (cm) 118 121 123
Zwężenie (cm) 0 0 0
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Shockwave Rocker Camber
 Never Summer Proto Ultra Shockwave Rocker Camber
Taliowanie Power grip
 Never Summer Proto Ultra Taliowanie Power grip
Technical specifications
 Never Summer Proto Ultra Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Nidecker Snowboards oferuje dodatkowy rok gwarancji na wady produkcyjne. Zarejestruj swoją deskę TUTAJ, aby przedłużyć gwarancję z dwóch do trzech lat.

Podstawa Durasurf XT Sintered 5501 Base

Durasurf XT Sintered 5501 Base z Never Summer to zaawansowana spiekana podstawa snowboardowa, ceniona za trwałość i szybkość. Oferuje doskonałe właściwości ślizgowe dzięki gładkiej powierzchni i niskiemu współczynnikowi tarcia, a jednocześnie skutecznie wchłania wosk, zapewniając długotrwałą wydajność

Rdzeń WooBoo Wood Core

Połączenie drewna topoli, paulowni, bambusa i brzozy. Drewno to jest lekkie i wytrzymałe. Ponadto bambus dodaje desce wytrzymałości i sprężystości.

Szkło Bi-Lite

Włókno szklane Bi-lite to lekka tkanina z włókna szklanego stosowana w konstrukcji desek snowboardowych Never Summer. Materiał ten zapewnia właściwą równowagę między wytrzymałością a wagą, umożliwiając snowboardzistom optymalną kontrolę i reakcję na różnych terenach i warunkach.

Zarys Sidecut Vario Power Grip

Taliowanie Vario Power Grip wykorzystuje wiele promieni, co zapewnia dodatkową przyczepność krawędzi. Płaska część w sekcji rocker staje się jednym dużym punktem styku, gdy ją zginasz i bez nacisku deska jedzie prosto. Końce deski mają krótszy promień, dzięki czemu szybciej inicjujesz skręty.

Profil Triple Camber Fusion

Profil Triple Camber Fusion składa się z trzeciego obszaru cambera otoczonego dwoma małymi rockerami, w połączeniu z wcześnie wznoszącą się strefą przejściową w nosie. Rezultatem jest w pełni zrównoważona jazda, której nie znajdziesz w żadnym innym profilu. Triple Camber pozwala w pełni wykorzystać cały bok narty. Podstawowa przyczepność krawędzi zaczyna się od środka deski

Kształt Prawdziwy bliźniak

Deska snowboardowa, której kształt i wymiary są całkowicie symetryczne zarówno pod względem długości, jak i szerokości.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.