Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Never Summer Proto FR

Słyszałeś kiedyś o camberach? Model Never Summer Proto FR ma ich aż trzy! Przejdziesz transformację w sposobie patrzenia na snowboarding.

 Never Summer Proto FR Wszystko o Never Summer Proto FR

Profil Triple Camber w Proto Fr to technologiczne arcydzieło, które łączy w sobie moc trzech różnych stref cambera

 Never Summer Proto FR Wszystko o Never Summer Proto FR

Ta kierunkowa deska jest przeznaczona dla riderów poszukujących najlepszych osiągów na ratrakach, muldach, drzewach i stromych stokach.

Description

Odkryj Never Summer Proto FR

Never Summer Proto FR to deska snowboardowa dla riderów, którzy oczekują najwyższej wydajności na przygotowanych stokach, w miskach, między drzewami i na stromych zboczach. Ta kierunkowa deska została zaprojektowana tak, abyś mógł doskonalić się w górach, niezależnie od warunków. Dzięki takim cechom jak ¾-calowy setback, 5 mm taper i Front End Rise oraz Float Mechanics, FR oferuje doskonałą pływalność w głębokim puchu i grząskim śniegu, a Triple Camber zapewnia niezrównaną moc carvingową.

To, co sprawia, że Proto FR naprawdę się wyróżnia, to zastosowanie innowacyjnych technologii i materiałów, które mogą konkurować z najnowszą technologią NASA. Ta deska snowboardowa jest wyposażona w zaawansowany pakiet technologiczny, w tym karbon i elementy tłumiące, dzięki czemu szybko stała się flagową deską freeride'ową od Never Summer.

Proto FR oferuje kombinację cech, które sprawiają, że jest to wszechstronna i mocna deska. Setback i taper pozwalają bez wysiłku ślizgać się po puchu, zachowując jednocześnie kontrolę na technicznych zjazdach. Mechanizmy Front End Rise i Float unoszą cię nad śniegiem, pozwalając unosić się nawet w najgłębszym puchu i błocie pośniegowym.

Potrójny camber

Jeśli chodzi o moc carvingową, Triple Camber zmienia zasady gry. Ten profil zapewnia niespotykaną przyczepność i szybkość reakcji, umożliwiając wykonywanie ostrych jak brzytwa skrętów i pewną jazdę po stoku.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym freeriderem, czy chcesz przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom, Never Summer Proto FR jest najlepszym towarzyszem w górach. Jest to deska zbudowana z myślą o zapewnieniu najwyższej wydajności bez względu na warunki i zabierze Cię na nowe wyżyny snowboardowych przygód.

Krótko mówiąc, Proto FR uosabia pasję Never Summer do innowacji i jakości. Jeśli szukasz najlepszych z najlepszych, jeśli chodzi o freeride, nie szukaj dalej. Proto FR jest gotowy, aby zmienić Twoje wrażenia z jazdy na snowboardzie i pozwolić Ci cieszyć się niezrównaną wydajnością.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

156 160 161W
Szerokość nosa (cm) 30.3 30.5 31.4
Szerokość ogona (cm) 29.8 30 30.9
Szerokość talii (cm) 25.6 25.8 26.6
Efektywna krawędź (cm) 118 122 123
Zwężenie (cm) 5 5 5
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Potrójny Camber
 Never Summer Proto FR Potrójny Camber
Taliowanie Power grip
 Never Summer Proto FR Taliowanie Power grip
Technical specifications
 Never Summer Proto FR Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Nidecker Snowboards oferuje dodatkowy rok gwarancji na wady produkcyjne. Zarejestruj swoją deskę TUTAJ, aby przedłużyć gwarancję z dwóch do trzech lat.

Podstawa Durasurf XT Sintered 5501 Base

Durasurf XT Sintered 5501 Base z Never Summer to zaawansowana spiekana podstawa snowboardowa, ceniona za trwałość i szybkość. Oferuje doskonałe właściwości ślizgowe dzięki gładkiej powierzchni i niskiemu współczynnikowi tarcia, a jednocześnie skutecznie wchłania wosk, zapewniając długotrwałą wydajność

Rdzeń WooBoo Wood Core

Połączenie drewna topoli, paulowni, bambusa i brzozy. Drewno to jest lekkie i wytrzymałe. Ponadto bambus dodaje desce wytrzymałości i sprężystości.

Szkło Bi-Lite

Włókno szklane Bi-lite to lekka tkanina z włókna szklanego stosowana w konstrukcji desek snowboardowych Never Summer. Materiał ten zapewnia właściwą równowagę między wytrzymałością a wagą, umożliwiając snowboardzistom optymalną kontrolę i reakcję na różnych terenach i warunkach.

Zarys Power Grip Sidecut

Łączy w sobie 5 różnych promieni wzdłuż krawędzi, aby cała krawędź była skuteczna po wygięciu, dzięki czemu idealnie nadaje się do jazdy od głębokiej do płytkiej, od płaskiej do płytkiej i głębokiej.

Profil Triple Camber Fusion

Profil Triple Camber Fusion składa się z trzeciego obszaru cambera otoczonego dwoma małymi rockerami, w połączeniu z wcześnie wznoszącą się strefą przejściową w nosie. Rezultatem jest w pełni zrównoważona jazda, której nie znajdziesz w żadnym innym profilu. Triple Camber pozwala w pełni wykorzystać cały bok narty. Podstawowa przyczepność krawędzi zaczyna się od środka deski

Kształt Kierunkowy

Kształt kierunkowy zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i jazdy w puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.