Picture odzież snowboardowa

Picture Odzież snowboardowa.... również dla narciarzy ;-)

Picture Organic Clothing narodziła się w 2008 roku i została założona przez 3 przyjaciół, którzy chcieli produkować najlepszą odzież snowboardową w możliwie najbardziej ekologiczny sposób. W pierwszym roku działalności ta francuska marka sportów zimowych wyprodukowała kurtki i spodnie snowboardowe z przetworzonych butelek PET. Ponadto marka wykorzystuje ekologicznie uprawianą bawełnę i poliester z recyklingu. W międzyczasie odzież narciarska i snowboardowa Picture stała się nieodzowna. Kurtki snowboardowe i spodnie snowboardowe można rozpoznać po kombinacjach kolorów i bloków.

picture snowboardkleding

Charakterystyczna odzież snowboardowa od Picture skiwear

Picture Oprócz przyjaznych dla środowiska metod produkcji,odzież organiczna jest znana z charakterystycznej odzieży snowboardowej. Różne kombinacje kolorów są typowe dla ich kolekcji. Ponadto tworzą odpowiednią odzież dla każdego typu ridera. Na przykład mają serię Expedition dla aktywnych freeriderów i kolekcję Friendly dla freestylerów. Kurtki z kolekcji Adventure są również idealne do noszenia zimą, a także do uprawiania sportów zimowych. Wszystkie kurtki i spodnie narciarskie z Picture mają minimalny słup wody i oddychalność 10 000. Linia Expedition jest najbardziej techniczna. Kurtki i spodnie mają wyższy słup wody i oddychalność.

Kurtki i spodnie narciarskie z Picturen są wyposażone we wszelkiego rodzaju funkcje techniczne, takie jak łapacze śniegu, poręczne kieszenie zapinane na suwak na sprzęt audio lub telefon. Opcje przechowywania gogli narciarskich i wiele więcej. Miłym szczegółem jest to, że podszewka kurtki i spodni Picture jest wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu innych marek odzieżowych. Po wewnętrznej stronie kurtki lub spodni Picture można znaleźć odpady innych marek. Jak fajnie?

Picture Kurtka Naikoon i Zephir

Kurtki Naikoon i Zephir to jedne z najpopularniejszych kurtek narciarskich i snowboardowych w kolekcji Picture Organic Clothing. W obu kurtkach powłoka wykonana jest z bio-pochodzącego hardshellu. Materiał ten jest wykonany z przetworzonych odpadów trzciny cukrowej, które są przekształcane w poliester na bazie biologicznej. Ponadto są one super wodoodporne i wyjątkowo odpowiednie dla zapalonych entuzjastów sportów zimowych.

Niezależnie od tego, czy jesteś snowboardzistą, czy narciarzem. Zawsze możesz znaleźć świetną kurtkę i spodnie w niesamowitej marce odzieży do sportów zimowych Picture Organic Clothing.

Picture snowboard kleding

Picture Połącz spodnie snowboardowe z kurtką

Oprócz wszelkiego rodzaju funkcji technicznych, umożliwia również przymocowanie spodni snowboardowych do kurtki. Dzięki temu strój snowboardowy lepiej trzyma się na miejscu, na przykład w razie upadku. Co więcej, możesz bez końca łączyć spodnie i kurtki. Marka oferuje tak wiele kolorów i stylów, że prawie nie można wybrać.

Picture Odzież snowboardowa jest trwała i wysokiej jakości

Wszystkie materiały używane przez Picture są prawie przyjazne dla środowiska. Na przykład 65% użytej bawełny pochodzi z upraw ekologicznych. 67% używanego poliestru pochodzi z recyklingu butelek PET, a 100% używanej wełny i skóry nie zawiera żadnych szkodliwych chemikaliów ani substancji. Ponadto pochodzą one od dostawców, którzy traktują swoje zwierzęta w sposób humanitarny.

Wszystkie te podstawowe wartości nie umniejszają jakości ich odzieży snowboardowej i materiałów. Na przykład wszystkie spodnie i kurtki snowboardowe mają minimalny słup wody 10 000 mm i oddychalność 10 000. Wypróbuj również kamizelki polarowe w naszym sklepie i inne ubrania w najpopularniejszych kolorach, takich jak brązowy, niebieski, czarny i szary.

Pranie odzieży snowboardowej Picture

Teraz, gdy wybrałeś kombinezon snowboardowy z Picture, oczywiście chcesz go również odpowiednio konserwować w sposób przyjazny dla środowiska. Oczywiście, że możesz! Oferujemy Holmenkol biodegradowalny detergent, a nawet spray, który sprawi, że Twój strój snowboardowy znów będzie w pełni wodoodporny.

  • Holmenkol Natural Proof
  • Holmenkol Pranie tekstyliów

Sprawdź całą naszą nową kolekcję odzieży snowboardowej i kurtek narciarskich tutaj i zamów online z bezpłatną wysyłką od 39,95 €. Masz jeszcze jakieś pytania? Zachęcamy do ich zadawania lub odwiedzenia naszego sklepu snowboardowego w Oldenzaal. Łatwy dojazd i bezpłatny parking przed drzwiami.

snowboardkleding picture