XION

Wszystko o XION Ochrona

Pewnego razu dwóch holenderskich kaskaderów przeczytało w czasopiśmie naukowym artykuł o nowym "inteligentnym" polimerze o nazwie D3O®. Natychmiast dostrzegli potencjał zastąpienia istniejących sztywnych i nieporęcznych zabezpieczeń przed uderzeniami niskoprofilowym, elastycznym rozwiązaniem. Nazwali samolot, aby poznać firmę stojącą za tym wynalazkiem. Teraz to już historia, ale tak rozpoczęła się ich podróż, która teraz nazywa się XION Protection.

xion protective wear

XION Sprzęt ochronny

Po latach testów i ulepszeń narodziła się marka XION® Protective Gear. Podczas procesu projektowania, XION otrzymała ogromne wsparcie od innych profesjonalistów i sportowców. W historii firmy byli oni również pierwszymi, którzy nosili bieliznę ochronną i rozpowszechniali informacje o nowym i rewolucyjnym produkcie.

Wielu kaskaderów uprawia również sporty (ekstremalne). W rezultacie historia nowej marki XION ProtectiveWear przybrała obrót, którego sami założyciele nigdy się nie spodziewali. Otrzymali prośby od sportowców z całego świata, aby dostarczać sprzęt również im.
Simon: "Rynek sportów zimowych" nagle stał się dla nas najgorętszym rynkiem. Ochrona jest zawsze drugorzędna w stosunku do tego, co ludzie robią. Muszą ją nosić, ale wolą tego nie robić. Tak więc, jeśli jest wygodny i nie zauważasz, że go nosisz i nie ogranicza twoich ruchów, większość ludzi jest bardzo zadowolona. Odnieśliśmy sukces i wielu sportowców wybiera teraz XION Protective Wear®".

Ochrona snowboardu z D30 od XION

Produkty ochronne na snowboard z XION są zasilane i chronione przez pionierską technologię ochrony przed uderzeniami D3O. D3O jest pionierem w rozwoju pochłaniających wstrząsy "inteligentnych materiałów". Są one wyjątkowe w osiąganiu najwyższej ochrony przy zachowaniu optymalnej elastyczności.

xion protectie

XION Firma Protection jako jedna z pierwszych zastosowała opatentowaną technologię D3O w odzieży narciarskiej i snowboardowej. Ta wczesna współpraca w znacznym stopniu przyczyniła się do stworzenia innowacyjnej bielizny opartej zarówno na nauce, jak i praktycznym doświadczeniu.

Jak działa D3O? XION

Nic nie chroni lepiej niż D3O®, który oferuje najcieńszą i najbardziej zaawansowaną ochronę przed uderzeniami. Jest więc idealny dla snowboardzistów i narciarzy.

D3O® realizuje materiały dzięki połączeniu zaawansowanej chemii polimerów i zaawansowanej konstrukcji. Materiały są miękkie i elastyczne bez uszczerbku dla komfortu. W porównaniu do standardowej pianki, reagują inaczej, gdy przykładana jest siła.

D3O® pochłania i rozprasza energię podczas uderzenia. Zmniejsza to siłę przenoszoną na ciało i powoduje mniej obrażeń w chronionych obszarach, które mogą wystąpić po upadku podczas jazdy na snowboardzie.

XION Ochrona deski snowboardowej

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy masz wieloletnie doświadczenie, dobra ochrona snowboardu jest koniecznością. XION Ochrona jest bardzo popularna wśród zapalonych snowboardzistów i narciarzy. Jednym z największych powodów, dla których wybierają XION Protection jest to, że jest ledwo widoczny pod odzieżą snowboardową i narciarską. Wynika to z zastosowania inteligentnego materiału D3O. Materiał jest przyjemny i elastyczny i dopasowuje się do linii ciała.

XION Kup odzież ochronną online

Szukasz dobrej ochrony na snowboard? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce na snowboards.pl. Mamy dużą kolekcję odzieży ochronnej na snowboard XION. Od spodenek przeciwuderzeniowych po ochronę pleców. Zamów online lub odwiedź nasz sklep, aby zobaczyć i przymierzyć artykuły z XION.

xion protective wear