THE Boardscompany

THE Boardscompany sprzedaje techniczne, wysokiej klasy i energetyczne deski snowboardowe, z którymi można się dobrze bawić. Uprawianie sportów zimowych i dobra zabawa. O to właśnie chodzi w tej fantastycznej marce snowboardowej.

Historia The Boardscompany

Zespół entuzjastów desek snowboardowych przejął kontrolę i opracował wysokiej jakości, techniczne i niedrogie deski snowboard owe. Wszystkie deski w kolekcji zostały opracowane z myślą o podstawach, przyjemności i zabawie w górach. Deski THE Boards Company są odpowiednie dla każdego. Niezależnie od tego, czy jesteś młody, stary, początkujący czy profesjonalny.

W przeciwieństwie do wielu innych marek, nie produkują sezonowych kolekcji, ale podstawowe deski snowboardowe przez cały rok.

Energetyczne deski snowboardowe od THE Boardscompany

Wyjątkową cechą desek snowboardowych THE boardscompany jest to, że są one odpowiednie dla każdej grupy docelowej. THE Alfa, THE Prisma i THE Revolt posiadają kombinację karbonu i tytanu. Ważną właściwością Titanalu jest to, że zatrzymuje energię. Podczas gdy karbon natychmiast "wskakuje" z powrotem do swojego pierwotnego kształtu, tytanal robi to bardziej stopniowo. Dzięki temu deski są bardzo wygodne i stabilne

Co oznacza nazwa THE Boards Company?

"Chcę się po prostu dobrze bawić". Kojarzysz to? Jeśli nie piosenkę, to na pewno słowa. Każdy chce się dobrze bawić. Po zakończeniu dnia pracy, w weekendy, podczas wakacji, zawsze.
Wycieczki i wspaniałe doświadczenia są tym, o co chodzi w THE Boards Company. Oferują techniczne, wysokiej jakości i energetyczne deski snowboardowe, aby wyjść i dobrze się bawić!
The Boards Company zaprojektowała kształty swoich desek snowboardowych z myślą o szybkości, zwinności i/lub elastyczności. Ponadto materiały użyte w naszych deskach zachowują energię, którą wkładasz w nie podczas użytkowania. Tak więc, gdy jesteś na śniegu, Twoja deska zwraca zmagazynowaną energię w dawkach zapewniających optymalną kontrolę, przyczepność i płynną jazdę.

the boardscompany

Ponadto wszystkie deski snowboardowe są wyposażone w technologie Edge Lift i Edge Control. Technologia Edge Lift sprawia, że deska mniej gryzie. Punkty styku są uniesione o 1,5 mm. Ułatwia to wykonywanie skrętów i naukę trików.

Kup deski snowboardowe THE Boardscompany

Szukasz wysokiej klasy deski snowboardowej, ale nie chcesz płacić najwyższej ceny? Odwiedź nasz sklep snowboardowy w Oldenzaal lub zamów online szybko i łatwo. Chcesz je zobaczyć? Kawa gotowa! Kupujesz deskę snowboardową w naszym sklepie? W takim razie natychmiast ją wyprasujemy.

Nasza cała kolekcja snowboardów