Flow wiązania

Wszystko o wiązaniach Flow

Szukasz wiązań Flow do zamontowania na swojej desce snowboardowej? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce na Snowboards.pl. W naszej kolekcji mamy prawie wszystkie modele wiązań Flow. Czy już wiesz, który model wiązań Flow najbardziej Ci odpowiada? Sprawdź całą naszą kolekcję i kup wiązania snowboardowe Flow szybko i łatwo online w naszym sklepie internetowym lub odwiedź nasz salon w Oldenzaal.

flow bindingen

Jakie są zalety wiązań Flow?

Czy nadal masz wątpliwości, czy wiązania Flow są dla Ciebie odpowiednie? Poniżej wymieniamy wszystkie zalety tych wiązań snowboardowych z dobrze znanym tylnym wejściem.

  1. Szybka jazda na desce z wiązaniami Flow

Najbardziej znaną zaletą tych popularnych wiązań jest możliwość szybkiego i łatwego wejścia na deskę.SPNazywane są również "wiązaniami z tylnym wejściem". Dlaczego? To całkiem proste. Wysoki tył wiązania snowboardowego Flow otwiera się do tyłu za pomocą zatrzasku. Tworzy to wystarczająco dużo miejsca z tyłu, aby wsunąć but snowboardowy do wiązania. Koniec z siedzeniem na tyłku, aby zacisnąć wiązanie snowboardowe! Jakie to dobre?

  1. Mocne i wygodne paski Power Straps

Kolejną zaletą jest to, że wiązania Flow są wygodne. Duże, szerokie paski dobrze rozkładają nacisk na but. Minimalizuje to punkty nacisku, dzięki czemu prawie nie czujesz wiązań. W rezultacie prawie nie czujesz wiązań wokół stopy. W większości modeli wiązań Flow można wybrać jeden z dwóch różnych pasków:

Flow Wiązanie snowboardowe Fusion

Jest to najbardziej tradycyjny strap od Flow. Ten duży i szeroki pasek zapewnia mocną reakcję i bezpośredniość.

Flow Hybrydowe wiązania snowboardowe

Hybrydowe wiązania PowerStraps łączą pasek na kostkę z bardziej konwencjonalnym paskiem na nos, zapewniając idealne połączenie kontroli i elastyczności.

  1. Optymalny transfer energii dzięki Power Triangle

Dzięki stalowej lince, która znajduje się między wysokim grzbietem a płytą podstawową, wiązanie Flow reaguje bardzo szybko podczas wykonywania skrętu tyłem.

Najpopularniejsze wiązania Flow

Dzięki technologii Active Strap wchodzenie i wychodzenie z wiązania Flow nigdy nie było łatwiejsze. Gdy wysoki tył się otwiera, pasek lekko się unosi, uwalniając jeszcze więcej miejsca na wejście. Na przykład Flow Omni, dobre damskie wiązanie snowboardowe, posiada taki pasek.

flow bindingen

Flow Wiązania NX2

Model Flow NX2 jest przeznaczony dla każdego snowboardzisty poszukującego mocnego, sztywnego i bezpośredniego wiązania snowboardowego, które oferuje duże wsparcie. Ponieważ hiback jest wzmocniony włóknem szklanym i wyposażony w asymetryczne panele nośne w połączeniu z "Active Strap Technology", wiązanie jest bardzo dobrze regulowane i zapewnia superszybkie wejście. Jeśli chcesz jeszcze lepszej reakcji, możesz również spojrzeć na Flow NX2 GT

Najnowsze modele wiązań Flow

Na zimę 2021 wiązania Flow wypuściły zupełnie nową linię pasków. Na przykład pasek Fusion i pasek Hybrid zostały teraz przekształcone w paski Powerstrap i oba są wykonane z formowanego w 3D tworzywa EVA. Powerstrap Fusion oferuje jednoczęściowy pasek, który pozwala na łatwe wsiadanie i wysiadanie z wiązania przy zachowaniu kontroli, przyczepności i komfortu. Hybrydowy powerstrap nadal ma pasek na palce dla tych, którzy szukają większej kontroli.

Flow Deski snowboardowe

Być może sam masz deskę snowboardową z Flow i po latach lojalnej służby szukasz nowej deski tej pięknej marki. Niestety, Flow nie produkuje już desek snowboardowych, ale nie martw się, ta linia została przejęta przez Nidecker snowboards. Posiadasz deskę Flow Merc i szukasz nowej wersji? W takim razie Nidecker Merc jest jego następcą! To samo dotyczy butów snowboardowych Flow. Te są teraz również nazywane Nidecker, ale nadal są wykonane z tradycyjnym dopasowaniem Flow. Wcześniej miałeś Flow Helios, który teraz nazywa się Nidecker Helios. Nie możesz dostrzec drzewa w drzewie i chciałbyś uzyskać poradę? Od lat współpracujemy z obiema markami snowboardowymi, więc możemy dokładnie powiedzieć, która deska Nidecker jest najlepszym następcą Twojej deski Flow.

flow bindingen

Jakie są najlepsze wiązania Flow?

Często jesteśmy pytani o najlepsze wiązania snowboardowe. Wiązania Flow czy tradycyjne wiązania strap? Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do marki Flow, ale nie możemy powiedzieć, że są one lepsze lub gorsze od tradycyjnych wiązań strap. Pozostaje to kwestią osobistych preferencji. Możemy jednak obalić opinię, że wiązania Flow nie są wystarczająco stabilne lub że w wiązaniach Flow masz luzy. Ważne jednak przy zakupie wiązań Flow jest ich odpowiednie dopasowanie do buta. Ponadto buty snowboardowe powinny być dobrze dopasowane. Doświadczenie mówi nam, że wielu snowboardzistów nosi zbyt duże buty. Wyglądają ładnie, ale kiedy zaczynasz jeździć na snowboardzie, zauważasz, że zaczynasz się ślizgać. W przypadku wiązania strap można trochę oszukać, dokręcając wiązanie nieco za mocno. Nie należy tego robić, ponieważ powoduje to powstawanie punktów nacisku w butach. Wchodzenie w wiązanie Flow w zbyt dużych butach powoduje ślizganie się w bucie. Zbyt ciasne zapięcie wiązania Flow utrudnia wchodzenie i wychodzenie. Poza tym w wiązaniach można regulować różne rzeczy. Sprawia ci to trudność? Przyjdź do naszego sklepu snowboardowego, a my Ci pomożemy.

Części zamienne do wiązań Flow

Nic nie jest tak irytujące, jak zgubienie części wiązania flow podczas jazdy w górach. Dlatego powinieneś regularnie sprawdzać, czy wszystkie śruby są nadal dokręcone. W przypadku zgubienia części lub pęknięcia wiązania snowboardowego Flow? Wtedy możesz przyjść do nas po części zamienne do wiązań Flow. Paski, śruby lub zapadki można znaleźć w dziale części do wiązań snowboardowych. Najpierw określ, jaki typ wiązania flow posiadasz i sprawdź na zdjęciu, której części potrzebujesz.

Dlaczego warto kupić wiązania Flow w Sideways?

Mamy ponad 10 lat doświadczenia z wiązaniami Flow i znamy je od podszewki. Dlatego możemy polecić najlepsze wiązania Flow dla Ciebie. Nie ma znaczenia, które wiązania Flow zamontujesz na której desce snowboardowej. Szukasz kompletnego zestawu snowboardowego z wiązaniami Flow? W takim razie masz szczęście! Mamy wiele świetnych zestawów snowboardowych z wiązaniami Flow w magazynie. Nie ma Twojego zestawu na liście? Skontaktuj się z nami i przekaż nam swoje życzenia. Natychmiast przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną cenę zestawu.

Czy zamawiasz wiązania Flow online przed 17:00? Wtedy zostaną wysłane tego samego dnia z PostNL. Nie pobieramy żadnych kosztów wysyłki za wysyłkę wiązań snowboardowych. Oprócz Flow, mamy również dobre wiązania snowboardowe innych marek.

Sprawdź całą naszą kolekcję wiązań snowboardowych