Nitro

Nitro snowboards

Witamy w świecie Nitro

Nitro Nitro to wiodąca marka snowboardowa, która od ponad 30 lat p rodukuje wysokiej ja kości deski snow boa rdowe, bu ty snowboardowe i wiązania. została założona w 1990 roku przez profesjonalnego snowboardzistę Thomasa Delago z Austrii. Od tego czasu Nitro stała się jedną z najpopularniejszych marek snowboardowych w branży snowboardowej.

Nitro Nitro składa się z zespołu profesjonalnych snowboardzistów i projektantów, którzy współpracują ze sobą, aby tworzyć produkty snowboardowe dostosowane do konkretnych potrzeb riderów na wszystkich poziomach, od początkujących po ekspertów. Nitro oferuje szeroką gamę desek snowboardowych, w tym all-mountain, freestyle, freeride i split boards, dla każdego stylu jazdy.

Nitro Nitro to społeczność pasjonatów snowboardu, którzy chcą przesuwać granice tego, co jest możliwe w górach. Nitro sponsoruje również zespół profesjonalnych snowboardzistów z całego świata, którzy reprezentują markę na zawodach, imprezach i w mediach. Ponadto Nitro organizuje również szereg wydarzeń i konkursów. Zapoznaj się z całą kolekcją desek snowboardowychNitro , wiązańNitro i butów snowboardowychNitro .

Nitro to zrównoważona marka snowboardowa

Wpływ snowboardu na środowisko jest dobrze znany w Nitro. Dlatego Nitro angażuje się w zrównoważony rozwój, co odróżnia ich od konkurencji. Na przykład Nitro podjęła kroki w celu zminimalizowania swojego śladu ekologicznego. Nitro stara się używać w swoich produktach materiałów przyjaznych dla środowiska w jak największym stopniu i współpracuje z organizacjami takimi jak POW, Protect Our Winters.

nitro

Nitro kup online na Snowboards.pl

Szukasz produktów z Nitro? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce na Snowboards.pl. W naszej kolekcji znajdziesz najpiękniejsze i najlepsze modele z Nitro. Czy wiesz dokładnie, jakiego modelu, długości lub rozmiaru potrzebujesz? Zamów go szybko i bezpiecznie online. Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zobaczyć kolekcję Nitro na żywo? Zapraszamy do naszego sklepu snowboardowego.

Nitro