Jones

Witamy w świecie Jones

Jones od lat słynie z wysokiej jakości desek snowboardowych jones. Pod czujnym okiem Jeremy'ego Jones tworzą wysokiej jakości produkty, takie jaktorby snowboardowe, wiązania snowboardowe oraz najlepsze męskie i damskie deski snowboardowe.

Jeremy Jones sam jest profesjonalnym snowboardzistą od wielu lat. Jones pracował przy filmach na Netflix, takich jak Higher, Further i Bigger. Jeremy Jones założył firmę z jednym celem: tworzyć najlepsze deski snowboardowe. Produkty Jones muszą mieć idealną równowagę między trwałością a wydajnością. Robią to wszystko z dbałością o szczegóły i ochronę przed zimą. Są również bardzo skoncentrowani na edukowaniu ludzi na temat niebezpieczeństw związanych z lawinami i próbach zapobiegania im.

Jones snowboard materiaal

Najpopularniejsze deski od Jones

Jones Najbardziej znaną deską jest prawdopodobnie Jones Mountain Twin i jej damska wersja: The Jones Twin Sister. Jednak w przeważającej części linia Jones koncentruje się na deskach all-mountain i freeride. Pomyśl o prawdziwych deskach off-piste i splitboardach. Dobrze znaną deską freeride'ową z tej serii jest Jones Flagship. Jones wykorzystuje również techniki 3D, takie jak SPoon, w których nos ma podniesione krawędzie, tworząc niespotykaną pływalność. Ponadto łyżka ułatwia zmianę krawędzi między skrętem pięty i palców.

Jones Seria Big Horn dla mężczyzn z dużymi stopami

Jones Wraz z serią Big Horn, firma wyprodukowała szersze deski specjalnie dla mężczyzn z dużymi stopami. Są one również popularnie nazywane szerokimi deskami. Szerokie deski są zalecane, gdy rozmiar buta jest większy niż 44,5. Jeśli staniesz na "normalnej" desce snowboardowej ze zbyt dużymi stopami, Twoje stopy i pięty będą wystawać zbyt daleko poza krawędź deski. Kiedy położysz deskę na boku, zauważysz, że pięty lub noski butów dotykają śniegu, powodując utratę przyczepności. Masz rozmiar buta 44,5 lub większy? Wybierz deskę snowboardową Jones z serii Big Horn.

Jones

Jones

Nowości w kolekcji Jones na rok 2023

Również na zimę 22/23, kolekcja Jones. Mountain Twin ma w tym roku zupełnie nowy kształt. Dotyczy to również wersji damskiej, siostry Twin. Ma teraz więcej SPoon w nosie i ogonie. Nowością w tegorocznej kolekcji jest Jones Stratos. Nowy snowboard all-mountain freeride & freestyle o kierunkowym kształcie. Dzięki wąskiemu taliowaniu i przyjaznemu flexowi deska Jones Stratos daje poczucie zabawy. Ponadto 10 mm zwężający się ogon w połączeniu z konturową podstawą 3D zapewnia niespotykaną pływalność w puchu.

Jones Bezpieczeństwo w terenie

Oprócz ładnej kolekcji normalnych desek snowboardowych, mają również wiele desek dzielonych, Ponadto Jones zapewnia wiele informacji i stara się edukować ludzi, jak właściwie obchodzić się z górami, przyrodą i śniegiem. Jak postępować w przypadku lawiny jest również częścią tego.

Dobrze przygotowany na stoki z akcesoriami od Jones

Oprócz szerokiej linii sprzętu, Jones są również bardzo dobrzy w bezpiecznym transporcie i przechowywaniu desek i wiązań dzięki torbom snowboardowym i plecakom snowboardowym. W ofercie znajdują się zarówno małe plecaki, jak i bardzo duże techniczne plecaki snowboardowe o pojemności do 45 litrów. Istnieje również kilka modeli przystosowanych do systemu poduszek powietrznych R.A.S., które zmieniają plecak w plecak lawinowy.

Jones Bezpieczeństwo lawinowe

Oprócz szerokiej gamy produktów snowboardowych, bardzo ciężko walczą o szerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa na stokach i poza nimi. Obejmują one 5 podstawowych zasad, tak zwanych 5 czerwonych flag, aby rozpoznać możliwe lawiny i uniknąć wpadnięcia w nie. Na przykład należy zwracać uwagę na nowy śnieg, silny wiatr i temperaturę. Posiadają również dużą kolekcję łopat, pagerów i sond. 3 jednostki dla każdego, kto chce jeździć na snowboardzie poza stokiem.

Dlaczego warto kupić Jones online na Snowboards.pl?

Jesteśmy niezwykle entuzjastycznie nastawieni do desek snowboardowych Jones i sami intensywnie przetestowaliśmy większość modeli. Oczywiście z dużą przyjemnością! Dlatego możemy doradzić Ci, który typ deski Jones najbardziej Ci odpowiada, wraz z odpowiednią długością. Niektóre deski Jones są dłuższe od innych. Na przykład Mountain Twin lub Twin Sister są o 2-3 cm krótsze niż Flagship. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą dla Ciebie deskę snowboardową Jones. Robimy to zarówno online, jak i w naszym sklepie snowboardowym w Nijverdal. Deski są standardowo wyposażone w niewielką warstwę wosku. To może wystarczyć na jeden lub dwa dni. Gdy kupisz u nas deskę Jones, nawoskujemy ją gorącym woskiem. Dzięki temu deska jest całkowicie gotowa do jazdy na snowboardzie.

Oprócz desek snowboardowych Jones sprzedajemy również inne świetne marki. Zapoznaj się z całą naszą kolekcją desek snowboardowych.