Gnu deski snowboardowe

Fajne deski snowboardowe Gnu

Gnu pochodzi z przeszłości, ale, jak sami przyznają, widział nawet przyszłość. Przez lata nigdy nie poprzestali na tworzeniu dobrych, ręcznie robionych desek snowboardowych. Zawsze musi być lepiej. To również pozostanie ich mottem.

W połączeniu z fajnymi artystami, którzy zapewniają piękne nadruki, są również bardzo zajęci organizacją wydarzeń. Krótko mówiąc, Gnu istnieje dla snowboardu.

Wszystkie deski snowboardowe Gnu są ręcznie robione przez snowboardzistów dla snowboardzistów w Ameryce. Ponadto wszystkie deski snowboardowe Gnu są dostarczane z dobrym woskiem od OneBall. Tak więc każda deska snowboardowa Gnu jest gotowa do jazdy.

Robią to wszystko razem w fabryce Mervin od 1977 roku. Klimat jest najważniejszy. Wszystkie deski są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, a także deski snowboardowe nadają się do całkowitego recyklingu jako prawie jedyna marka snowboardowa na świecie. W tej fabryce Lib Tech i Roxy produkowane są deski snowboardowe.

Czy wiesz dokładnie, który snowboard Gnu chcesz? W takim razie rzuć okiem. Sprawdź naszą pełną kolekcję desek snowboardowych tutaj.

gnu snowboards

Struktura deski Gnu

W Gnu pracują z 3 różnymi podstawowymi kształtami, a niektóre deski są asymetryczne, te deski są trafnie nazywane "Asym".

  1. Oryginalny kształt Banana

Z rockerem między stopami i niewielkim camberem na zewnątrz stóp, zapewnia naturalny sposób skręcania i dobrą przyczepność na stalowej krawędzi między wiązaniami. Ponadto kształt rocker zapewnia również dużą pływalność, a tym samym czucie surfingu w puchu. Kawałek cambera na zewnątrz wiązań zapewnia pop i kontrolę.

  1. C2 "Idealna hybryda".

Stworzona do "normalnego snowboardingu". Kształt C2 ma więcej cambera poza wiązaniami niż kształt Banana. Zapewnia to większą precyzję, przyczepność, pop i kontrolę podczas jazdy na desce. Kawałek rockera między wiązaniami zapewnia naturalną zdolność skręcania. C2 występuje w wariancie z większym camberem C2X i łagodnym C2E.

  1. C3 "Najlepszy camber na świecie".

Stworzony do prawdziwej jazdy. Kształt cambera C3 zapewnia niewielki rocker między stopami. Ma jednak znacznie więcej cambera poza wiązaniami niż kształt C2 lub banan. Daje to większą przyczepność, pop i stabilność. Jeśli nie boisz się wyzwań, sprawdź deski C3 z Gnu.

Asymetryczne deski snowboardowe Gnu

Dawno temu na spotkaniu wielu snowboardzistów ustalono, że każde ludzkie ciało jest inne. Co to ma wspólnego ze snowboardem? Cóż, skręt tyłem (pięta) różni się od skrętu przodem (palce). Ma to związek z naciskiem, jaki można wywierać i sposobem, w jaki ciało się wygina. Asymetryczne deski snowboardowe Gnu mają inny promień skrętu z tyłu niż z przodu. Dzięki temu każdy skręt na snowboardzie Gnu Asym jest idealny.

Gnu Techniki snowboardowe

Oprócz powyższych kształtów i historii Asymmetric, w deskach snowboardowych Gnu jest oczywiście więcej pięknych technologii. Jedną z najbardziej znanych jest oczywiście Magna Traction, te ząbkowane stalowe krawędzie przypominające noże zapewniają więcej punktów styku ze śniegiem, 7 zamiast 2, których można oczekiwać od tradycyjnego cambera. Daje to większą przyczepność na lodzie i twardych stokach oraz większe poczucie przyczepności, ponieważ deska wcześniej styka się z wiązaniami. Możesz również znać tę technikę z desek snowboardowych Lib-Tech.

gnu snowboard

Co sprawia, że deski snowboardowe Gnu są wyjątkowe?

Gnu Deski snowboardowe wyróżniają się unikalnymi i innowacyjnymi konstrukcjami. Marka znana jest z ciągłego zaangażowania w postępowe technologie i przyjazne dla środowiska procesy produkcyjne. To, co sprawia, że Gnu jest naprawdę wyjątkowa, to wykorzystanie zaawansowanych profili rocker "Banana", takich jak "Original Banana" i "C2X", które zapewniają zabawne i wybaczające wrażenia z jazdy.

Gnu jest również liderem w stosowaniu przyjaznych dla środowiska materiałów i metod produkcji, takich jak stosowanie zrównoważonych rdzeni drewnianych i bio-plastikowych płyt wierzchnich. Ponadto są znani z oryginalnych i przyciągających wzrok grafik, które nadają marce dziwaczny i artystyczny wygląd. Wszystkie te aspekty sprawiają, że deski snowboardowe Gnu są wyjątkowe i uwielbiane przez snowboardzistów poszukujących połączenia wydajności, innowacji i przyjazności dla środowiska.

Gnu zestawy snowboardowe

Czy wybrałeś już świetną deskę snowboardową z Gnu? Szukasz dobrego wiązania do kompletu? Zebraliśmy dla Ciebie kilka świetnych zestawów snowboardowych Gnu. Zestawiliśmy deski snowboardowe Gnu z wiązaniami snowboardowymi Bent Metal. Pod względem kolorów i specyfikacji wiązania te idealnie pasują do desek Gnu. Równie szalone jest to, że wiązania i deski pochodzą z tej samej fabryki. Mianowicie Mervin. Czy wśród nich nie ma Twojego wymarzonego zestawu? A może chciałbyś snowboard Gnu z wiązaniami Flow? Skontaktuj się z nami i daj nam znać, który zestaw masz na myśli. Zawsze przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

Gnu Niezbędny serwis

W tym sezonie Gnu Mullair nie będzie już w kolekcji. Ze względu na okoliczności Nicolas nie jest już team riderem marki. Od tego sezonu Mullair będzie nosił nazwę Gnu Ess ential Service. Nadal jest to snowboard freeride'owy z camberem C3 i zwężającym się ogonem.

Najnowsze deski snowboardowe Gnu

Również na Gnu snowboardy na 2021 rok, coraz więcej desek Rocker powoli zmienia się w Hybrid Rockers, a nawet Cambers. W tym roku w Sideways pozyskaliśmy więcej desek Gnu, a nawet kilka modeli damskich, w tym Gloss i Chromatic.

Sprawdź naszą pełną ofertę damskich i męskich desek snowboardowych lub odwiedź nasz salon w Oldenzaal. Popularne deski, takie jak gnu carbon credit, gnu billy goat, gnu riders choice i gnu mullair nie są nam obce.

Dlaczego warto kupić deskę snowboardową Gnu od Snowboards.pl?

Wybrałeś niesamowitą deskę snowboardową z Gnu. Gratulacje! W Sideways, trafiłeś we właściwe miejsce dla Gnu Snowboards. Mamy wieloletnie doświadczenie z Gnu. Dlatego możemy doskonale doradzić, który model najbardziej Ci odpowiada. Kupujesz u nas deskę snowboardową? Następnie przygotowujemy go całkowicie, abyś mógł od razu wyruszyć na stok. Nowy snowboard pokrywamy świeżą warstwą gorącego wosku, który nakładamy ręcznie. Polerujemy również stalowe krawędzie, aby były wyjątkowo ostre.

Wciąż wahasz się między deską Gnu a inną deską snowboardową? Być może pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Aby upewnić się, że dokonałeś właściwego wyboru, dajemy Ci gwarancję satysfakcji. Nie podoba Ci się deska po tygodniu jazdy na snowboardzie? Wróć do naszego sklepu. Odrzucisz opłatę za wypożyczenie, a za pozostałą kwotę będziesz mógł wybrać nową deskę.