Bataleon

Najnowsze produkty Bataleon w magazynie

Bataleon Bataleon jest oczywiście znany z technologii Triple Base. wychodzi z serią pięknych wiązań snowboardowych na rok 2023. WiązaniaBataleon idealnie pasują do desek snowboardowych pod względem funkcji i kolorów. Ponieważ w wiązania włożono dużo wiedzy z Rome, można śmiało powiedzieć, że jakość i dopasowanie będą w porządku!

bataleon

Myśl stojąca za marką Bataleon

Bataleon jest znana z technologii 3BT. Technologia Triple Base zapewnia taką samą przyczepność, jak w przypadku tradycyjnego cambera, ale bez jego wad. Dzięki zastosowaniu "Sidekick" do podniesienia boków czubka i ogona deski snowboardowej Bataleon, punkty styku, które znajdują się blisko wiązania snowboardowego, są teraz łatwo dostępne bez trzaskania deski.

Po długim majstrowaniu nad znalezieniem dobrego kształtu 3D obok wszystkich tradycyjnych "płaskich" desek snowboardowych, udało im się dokonać prawdziwej rewolucji. Teraz nawet duże marki stosują techniki 3D w swoich deskach snowboardowych.

Bataleon Kupuj w Sideways

Być może zastanawiasz się nad zakupem nowej deski snowboardowej. Słyszałeś pocztą pantoflową, że Bataleon to świetna deska. Zgadzamy się z tym. Nadal masz wątpliwości, czy Bataleon Ci odpowiada? Odwiedź nasz salon i uzyskaj poradę, który typ deski snowboard owej Bataleon najbardziej Ci odpowiada. Ponadto zawsze oferujemy gwarancję satysfakcji. Nie jesteś w pełni zadowolony po tygodniu jazdy na snowboardzie? Nie ma problemu. Zawsze dążymy do zadowolonych klientów. Wróć do naszego sklepu i wyjaśnij, co Ci się nie podobało w desce. Wspólnie poszukamy rozwiązania. A może chciałbyś inną deskę? To również jest możliwe. Następnie płacisz cenę wynajmu deski. Pozostałą kwotę otrzymasz z powrotem i będziesz mógł ją wykorzystać na wybór innej deski snowboardowej. Czy zdarza się to często? Na szczęście nie. Mamy duże doświadczenie z Bataleon i regularnie testujemy kilka modeli, abyśmy mogli odpowiednio doradzić.

Kupujesz u nas deskę snowboardową? Następnie przygotowujemy deskę do jazdy po stoku. Polerujemy stalowe krawędzie i pokrywamy deskę świeżą warstwą wosku snowboardowego.

Bataleon zamów online na Snowboards.pl

Czy wiesz dokładnie, jaki Bataleon pasuje do Twojego stylu jazdy? Zamów teraz bezpiecznie i szybko online. Chcesz uzyskać więcej informacji lub masz wątpliwości, która długość lub rozmiar są dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz sklep snowboardowy. Oprócz Bataleon, posiadamy również inne świetne marki snowboardowe. Przeczytaj wszystko o Bataleon tutaj!

bataleon