Arbor

O marce Arbor

Od 1995 roku Arbor zajmuje się tworzeniem najpiękniejszych desek snowboardowych, jakie naszym zdaniem można kupić. Jako jedni z nielicznych na całym rynku snowboardowym, pracują z prawdziwym drewnianym topsheetem, który tworzy charakterystyczny "drewniany" wygląd. Od pierwszego dnia produkują również z myślą o klimacie. Z tego powodu są również znani jako marka Hippy.

Dziś te fajne deski Arbor są dostępne w różnych kształtach i kolorach

arbor

Arbor Deski snowboardowe

Powerplys, czyli drewniany znak towarowy. Blaty z prawdziwego drewna wykonane z cienkiej okleiny drewnianej tworzą charakterystyczny klimat snowboardowy, którego nie da się porównać z żadną inną deską. Dodaje snowboardzie dodatkowego życia. Dodatkowo, posiadając własną deskę Arbor z Powerply, masz naprawdę wyjątkową deskę. Nikt nie ma takiego samego drewna jak twoje. Te płyty wierzchnie są dostępne w 5 wariantach, z których każdy ma swoją własną charakterystykę. Są to: Bamboo powerply, Fraxinus, Walnut i Maple.

Arbor wiązania

Oprócz desek, od kilku lat produkują również szeroką gamę wiązań snowboardowych. Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają tutaj kilka modeli. Arbor Hemlock, Cypress i damskie wiązanie Sequoia. Cyrpress to sztywniejsze wiązanie zorientowane na freeride, podczas gdy Arbor Hemlock jest nieco bardziej wyrozumiały i skierowany bardziej do snowboardzistów freestyle'owych lub początkujących. Sequoia to wszechstronne wiązanie dla kobiet z przyjaznym flexem. Wszystkie wiązania są wyposażone w ładne magnezowe klamry.

Technika za Arbor

Arbor działa z 2 systemami. System Rocker i System camber. Oba mają swoje własne właściwości, dzięki czemu rocker jest naprawdę deską jak rocker, a camber jak camber, ale z przyjaznymi funkcjami, których można oczekiwać od Arbor.

arbor

Arbor zamów online na Snowboards.pl

Szukasz nowej deski lub wiązania od Arbor? W takim razie Snowboards.pl jest właściwym miejscem! Czy wiesz dokładnie, co chcesz kupić na Arbor? Zamów online bezpiecznie i szybko. Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zobaczyć Arbor na żywo? Odwiedź nasz sklep snowboardowy.

Sprawdź całą naszą kolekcję snowboardów