Airblaster odzież snowboardowa

Airblaster odzież snowboardowa

Witamy w cudownym świecie odzieży snowboardowej Airblaster. O ile nam wiadomo, Airblaster jest jedyną firmą będącą własnością i prowadzoną przez grupę snowboardzistów. Więc to idealnie pasuje do naszego zaułka na Snowboards.pl.

Siedziba firmy znajduje się w amerykańskim stanie Oregon, skąd dostarczają całemu światu wysokiej jakości odzież, w której dobra zabawa, poczucie wolności i ogólnie dobry produkt w dobrej cenie znajdują się wysoko na liście priorytetów.

airblaster kleding

Airblaster Kombinezon Ninja

Najbardziej rozpoznawalnymi produktami z linii Airblaster są oczywiście kombinezonyAirblaster Ninja. Ten 1-częściowy baselayer zapewnia niespotykany komfort i ciepło. Już nigdy nie będziesz miał gołych pleców, gdy schylisz się lub usiądziesz na wyciągu. Słyszę, jak myślisz, ale czy jednoczęściowy kombinezon nie jest bardzo niewygodny? A co jeśli będę musiał iść do toalety? Oczywiście pomyślano o tym. Dzięki suwakowi 350° masz całą przestrzeń, jakiej możesz sobie życzyć! Wszystkie kombinezony Ninja są wyposażone w 4-kierunkowy stretch, dzięki czemu odzież porusza się we wszystkich kierunkach.

Airblaster kurtki i spodnie snowboardowe

Ci snowboardziści z USA produkują dobre kurtki i spodnie snowboardowe o wysokich wymaganiach technicznych dla każdego portfela i każdego pragnienia. Cały asortyment jest podzielony na 3 linie.

  1. SeriaBeast obejmuje kurtki typu shell, kombinezony i spodnie na szelkach o wysokich wymaganiach technicznych. Myśl o 3-warstwowym systemie, 30-kilogramowym słupie wody oraz całkowitej wiatroszczelności i wodoodporności.
  2. Seria Glacier, ta wytrzymała linia obejmuje szeroką gamę kurtek z podszewką, spodni i kombinezonów jednoczęściowych. Z kolumną wodną 15K i całkowicie wiatroszczelna.
  3. SeriaFreedom, to wytrzymała seria z kurtkami z podszewką i powłoką, wytrzymałymi śliniakami i jednoczęściowymi kombinezonami z kolumną wodną do 10k.

airblaster snowboad kleding

#Staywild z Airblaster

Ich celem jest czerpanie jak największej radości i satysfakcji z dni spędzonych na stoku. #Staywild to ich motto. Dni na stoku są często ograniczone. Tak więc, gdy jesteś na stoku, wszystko musi być w porządku i nie powinieneś bawić się ubraniami, które dosłownie pozostawiają cię na mrozie.

Airblaster Stara się być w stanie zaoferować ładny zestaw dla każdego, aby zaspokoić potrzeby każdego. Mają także ładną kolekcję akcesoriów, w tym czapki i ocieplacze na szyję (Buff).

Airblaster Zamów odzież snowboardową online pod adresem Snowboards.pl

Czy widziałeś już fajną kurtkę, w której chciałbyś uderzyć w śnieg? Czy będzie to kurtka typu anorak, taka jak Airblaster Trenchover Jacket z pasującymi spodniami snowboardowymi, takimi jak Airblaster Elastic Boss Pant? Z takim zestawem na pewno będziesz widoczny na stoku. A co z wygodnymi spodniami Freedom Bib. Te ogrodniczki są noszone na ramionach. Utrzymują ciepło na brzuchu i plecach. Wygodny zestaw odzieży termicznej pod kurtką zapewnia doskonałą swobodę ruchów, a Tobie zawsze jest wystarczająco ciepło.

Połącz ten zestaw z jednym z niesamowitych kombinezonów Ninja, a już nigdy nie będzie Ci zimno! Zamów swoją ulubioną odzież Airblaster bezpiecznie i szybko na naszej stronie. Zamówienie wyślemy do Ciebie bezpłatnie. Jeśli złożysz zamówienie przed 17:00, paczka zostanie przekazana do PostNL tego samego dnia. Czy rozmiar jest nieprawidłowy lub chcesz inny kolor? Nie ma problemu. Zawsze możesz zwrócić przesyłkę w ciągu 14 dni.

Wolisz odwiedzić nas, aby przymierzyć lub obejrzeć całą kolekcję Airblaster? Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją snowboardów i odzieży snowboardowej w naszym sklepie snowboardowym w Oldenzaal.

airblaster kleding wintersport