Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Lib Tech TRS

Lib Tech TRS to wszechstronna deska snowboardowa, która łączy w sobie progresywne osiągi freestyle'owe ze sprawdzonymi sukcesami w zróżnicowanym terenie.

 Lib-Tech TRS Wszystko o Lib Tech TRS

Magne-Traction to opatentowana technologia, która tworzy faliste krawędzie tnące na deskach snowboardowych w celu poprawy przyczepności na oblodzonym i twardym śniegu. Fale te tworzą dodatkowe punkty styku, które zwiększają stabilność i kontrolę.

 Lib-Tech TRS Wszystko o Lib Tech TRS

Nowa technologia łączy się z długą historią zwycięstw w każdej możliwej dyscyplinie terenowej... Medale olimpijskie, złoto w World Freeride Tour, mistrzostwa slopestyle i niezliczone nagrody Good Woods.

Description

Poznaj Lib Tech TRS

W Sideways z przyjemnością przedstawiamy nowy model TRS. Ten snowboard imponuje innowacyjnymi funkcjami, takimi jak bambusowe platformy Org-Throttle i potężny profil camber C3. Jako specjaliści od snowboardu rozumiemy, że TRS jest wyborem dla progresywnych snowboardzistów freestyle'owych, którzy chcą zdominować każdy teren, od parku po backcountry. Dzięki bogatej historii triumfów, w tym medali olimpijskich i mistrzostw w slopestyle'u, TRS łączy zupełnie nową technologię ze sprawdzonymi sukcesami. Technologiczna finezja stojąca za TRS jest niezwykła, z rdzeniem z certyfikatem FSC i spiekaną podstawą gotową do zawodów. Polegaj na TRS, aby uzyskać najwyższą wydajność na każdym poziomie.

Lib Tech Profil wygięcia C3


Technologia stojąca za TRS jest niezwykła, w tym zrównoważony, przyjazny dla środowiska rdzeń z certyfikatem FSC i gotowa do zawodów spiekana podstawa. Poprzeczne bambusowe platformy Org-Throttle zapewniają doskonały transfer energii, podczas gdy profil C3 camber utrzymuje agresywny charakter deski z odrobiną rockera pośrodku dla pływania w puchu i nieco łatwiejszych krawędzi.
Profil camber Lib Tech C3 oferuje najbardziej agresywną formę cambera, z zaletami cambera pod wiązaniami i subtelnym rockerem pośrodku. Ta kombinacja zapewnia agresywny styl jazdy z niezbędną stabilnością i kontrolą, a deska zachowuje również swoją wszechstronność.


Ulubiona deska snowboardzistów takich jak Phil Hansen, Joey Okesson i Liam Gill, Lib Tech TRS gwarantuje najwyższą wydajność w każdych warunkach. Dzięki niezrównanemu połączeniu technologii i sprawdzonego doświadczenia, ten agresywny snowboard freestyle'owy jest najlepszym wyborem dla riderów, którzy chcą podnieść swoje osiągi do granic możliwości.

Zobacz całą kolekcję desek i wszystkie nasze deski snowboardoweLib Tech

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar (cm) 157 159 159W
Efektywna krawędź (cm) 117 117 119
Szerokość końcówki (cm) 29.3 29.4 30.2
Szerokość talii (cm) 25.3 25.3 26
Szerokość ogona (cm) 29.3 29.4 30.2
Promień taliowania (m) 8.3 8.32 8.32
Zakres wagi (KG) 59+ 65+ 65+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Stromy i techniczny teren
Offpiste
Szybkie rzeźbienie
Przyczepność na lodzie
Elastyczność
Banana Technology C3 camber
 Lib-Tech TRS Banana Technology C3 camber
Magne Traction
 Lib-Tech TRS Magne Traction
Technical specifications
 Lib-Tech TRS Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Założona w 1977 roku przez Mike'a Olsona i Pete'a Saari firma Mervin Manufacturing jest wiodącym producentem desek snowboardowych Lib Tech. Koncentrując się na przyjazności dla środowiska i lokalnej produkcji, firma ma siedzibę w Sequim w stanie Waszyngton i pozostaje ostatnią dużą fabryką desek w USA.

Podstawa Spiekana podstawa ze szlifem nożowym

Mocno i szybko!

Rdzeń Moc silnika [HP].

60% drewna osiki i 40% paulowni

Szkło Tri-Ax i Bi-Ax + Bazalt

Idealne połączenie dla postaci grającej z maksymalną mocą

Topsheet Eco sublimowany top Bio Beans

Warstwa wierzchnia wykonana z materiałów przyjaznych dla środowiska

Profil Technologia C3 Camber Banana

Profil camber Lib Tech C3 łączy agresywny camber pod wiązaniami z lekkim rockerem pośrodku, zapewniając mocne i wszechstronne wrażenia z jazdy.

Kształt Prawdziwy bliźniak

Prawdziwy bliźniaczy kształt zapewnia symetryczny kształt i flex, dzięki czemu jazda w obu kierunkach jest równie wygodna i responsywna.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.