Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Lib Tech Rig

Wejdź do świata najlepszego snowboardu dzięki Lib Tech Rig, arcydziełu zaprojektowanemu przez Austena Sweetina z myślą o trudnych przygodach w zróżnicowanym terenie.

 Lib Tech Rig Wszystko o Lib Tech Rig

Magne-Traction to opatentowana technologia, która tworzy faliste krawędzie tnące na deskach snowboardowych w celu poprawy przyczepności na oblodzonym i twardym śniegu. Fale te tworzą dodatkowe punkty styku, które zwiększają stabilność i kontrolę.

 Lib Tech Rig Wszystko o Lib Tech Rig

"Deska, która sprawi, że każda sytuacja będzie niezapomniana. Niezależnie od tego, czy wisisz w powietrzu, tniesz proszek, czy ślizgasz się po metalu, sprawia, że wszystko jest zabawne. Zawsze schodzę z deski uśmiechnięty. Cóż, zawsze uśmiecham się też po upadku, ale tak czy inaczej, deska to świetna zabawa". - Brandon Reis.

Description

Odkryj najlepsze wrażenia z jazdy na snowboardzie dzięki Lib Tech Rig - stworzonemu przez Austena Sweetina

Austen Sweetin, mistrz we wszystkich dziedzinach snowboardingu, jeździł na prawie każdej desce z Lib Tech i zbadał wszystkie możliwe warunki - zwłaszcza w puchu. Jego dogłębna wiedza na temat geometrii i wydajności doprowadziła do narodzin prawdziwej potęgi: Lib Tech Rig. We współpracy z zespołem projektowym experiMENTAL, połączył swoje ulubione aspekty w najlepszy snowboard, który jest hard-charging, resort-ripper, pow-blaster i all-terrain shredder w jednym.

Deska Lib Tech Rig, zaprojektowana przez Austena Sweetina, charakteryzuje się obszernym i pływającym nosem połączonym z ogonem z funkcją przełącznika. Skutkuje to bezwysiłkowym dryfowaniem w puchu, zapewniając jednocześnie zwrotność podczas manewrów freestyle. Głębokie carvingowe taliowanie, szeroka talia i subtelny taper zapewniają wszechstronne wrażenia, podczas gdy bezsensowne podwozie Power OP stanowi kręgosłup deski. Wytrzymała i szybka spiekana podstawa typu knifecut dodaje prędkości i trwałości.

Uderzający design jest typowy dla Austen: stonowany, ale atrakcyjny wizualnie, z żywym pomarańczowym kolorem na czarnym tle. Taki, jaki jest sprzęt Austen, będzie również Twój - narzędzie zapewniające niezrównaną wydajność i zabawę w górach.

Lib Tech Profil camber C3

Jedną z cech wyróżniających Lib Tech Rig jest zastosowanie profilu C3 camber. Ta najbardziej agresywna forma cambera łączy camber pod wiązaniami z lekkim rockerem pośrodku. Tworzy to agresywny styl jazdy z subtelnym unoszeniem się w puchu i lepszą przyczepnością krawędzi. Rezultat? Najwyższa kontrola i wszechstronność, dzięki czemu ta deska snowboardowa nadaje się do różnych stylów jazdy i warunków.

Innowacyjny, nastawiony na wydajność i przepełniony wizją Austena Sweetina, Lib Tech Rig jest uosobieniem zaawansowanego snowboardingu. Niezależnie od tego, czy nurkujesz w głębokim puchu, ostro rzeźbisz na stokach, czy wykonujesz triki freestyle, Rig jest gotowy, aby zabrać Cię na nowe wyżyny.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar (cm) 156 159 160W
Efektywna krawędź (cm) 103 107 107
Szerokość końcówki (cm) 29,6 30 31
Szerokość talii (cm) 25,3 25,5 26,5
Szerokość ogona (cm) 29,2 29,2 29,5 30.5
Promień taliowania (m) 7,8 8 8
Zakres masy (KG) 60+ 65+ 70+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Stromy i techniczny teren
Offpiste
Szybkie rzeźbienie
Przyczepność na lodzie
Elastyczność
Banana Technology C3 camber
 Lib Tech Rig Banana Technology C3 camber
Magne Traction
 Lib Tech Rig Magne Traction
Technical specifications
 Lib Tech Rig Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Założona w 1977 roku przez Mike'a Olsona i Pete'a Saari firma Mervin Manufacturing jest wiodącym producentem desek snowboardowych Lib Tech. Koncentrując się na przyjazności dla środowiska i lokalnej produkcji, firma ma siedzibę w Sequim w stanie Waszyngton i pozostaje ostatnią dużą fabryką desek w USA.

Podstawa Spiekana podstawa

Mocno i szybko!

Rdzeń Oryginalna konstrukcja mocy [OP+]

75% drewna osikowego i 25% paulowni + spiekana podstawa

Szkło Tri-Ax + Basalt

Firepower Construction to połączenie poprawy osiągów i trwałości, które zapewniają kierowcom lepsze wrażenia z jazdy

Topsheet Eco Sublimated Poly Top

Warstwa wierzchnia wykonana z materiałów przyjaznych dla środowiska

Profil Technologia C3 Camber Banana

Profil camber Lib Tech C3 łączy agresywny camber pod wiązaniami z lekkim rockerem pośrodku, zapewniając mocne i wszechstronne wrażenia z jazdy.

Kształt Kierunkowy

Kształt kierunkowy zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i jazdy w puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.