Zestawy wosków

snowboard waxset

Zestawy wosków do konserwacji snowboardu: jak najlepiej wykorzystać snowboard

Jako zapalony snowboardzista doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest regularna konserwacja deski snowboardowej. Jedną z podstawowych czynności konserwacyjnych jest woskowanie asekuracji deski snowboardowej. Zapewnia to nie tylko płynną i szybką jazdę na stoku, ale także wydłuża żywotność deski snowboardowej. Po odpowiednim nawoskowaniu podstawy deski snowboardowej za pomocą zestawu wosków, zauważysz wzrost siły poślizgu i mniej zatrzymań na płaskich elementach łączących. Dzięki kompletnemu zestawowi wosku masz wszystko, czego potrzebujesz do woskowania i konserwacji deski snowboardowej. Oferujemy szeroką gamę zestawów do woskowania najlepszych marek, takich jak Holmenkol i Oneball

Co zawiera zestaw wosków do konserwacji deski snowboardowej?

Typowy zestaw do konserwacji snowboardu zawiera szereg narzędzi i produktów do czyszczenia, woskowania i ochrony snowboardu. Dobry zestaw do woskowania zawiera żelazko do wosku, różne szczotki, skrobak, środek do czyszczenia podstawy i oczywiście wosk. ZestawHolmenkol Smartwaxer zawiera również ptex stick do naprawy uszkodzonej podstawy.

Czego jeszcze potrzebujesz oprócz zestawu do woskowania?

Gdy masz dobry zestaw do woskowania, aby prawidłowo woskować deskę snowboardową, potrzebujesz tylko zacisków lub wsporników, na których możesz ustabilizować deskę. Zaciski te można zdemontować i zabrać ze sobą na zimowe wakacje. Zabierz więc ze sobą zestaw wosku do snowboardu i zaciski na wakacje, abyś mógł woskować snowboard w połowie tygodnia. Zwłaszcza gdy temperatura jest nieco wyższa, woda spowoduje szybsze znikanie wosku, co wpłynie na zdolność poślizgu.

Przed rozpoczęciem woskowania należy najpierw wyczyścić podstawę. Bazę można wyczyścić środkiem czyszczącym lub miękkim woskiem. Przyjrzyj się więc dokładnie temu, co znajduje się w zestawie wosku i w razie potrzeby zamów środek czyszczący.

snowboard waxsets

Kup kompletny zestaw wosku do snowboardu online

Zamów zestaw wosku do snowboardu szybko i łatwo na Snowboards.pl. Chcesz rozpocząć samodzielną konserwację snowboardu i potrzebujesz wskazówek lub wyjaśnień? Przyjdź do naszego sklepu snowboardowego. Chętnie pomożemy Ci zacząć i nauczymy Cię podstaw samodzielnej konserwacji snowboardu.