Zestawy szlifierskie

Zestawy do ostrzenia desek snowboardowych: konieczność dla maksymalnej przyczepności na stoku

Jeśli jesteś zapalonym snowboardzistą, wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, że dobrze naostrzona stalowa krawędź jest niezbędna dla dobrej przyczepności. Dlatego też w twoim wyposażeniu nie powinno zabraknąć dobrego zestawu do ostrzenia snowboardu. Dobrze naostrzona deska snowboardowa zapewnia lepszą przyczepność i lepsze właściwości ślizgowe. W naszej kolekcji materiałów do konserwacji snowboardu znajdziesz kilka kompletnych zestawów do ostrzenia takich marek jak Oneballi Holmenkolktóre zawierają wszystko, czego potrzeba do optymalnego przygotowania stalowej strony deski snowboardowej.

Snowboard slijpset

Zestaw do samodzielnego ostrzenia snowboardu lub nart

Większość entuzjastów sportów zimowych ostrzy swoje narty lub deski snowboardowe raz w roku. Czy to wystarczająca konserwacja nart lub snowboardu? To zależy od kilku czynników. Na przykład, jak długo uprawiasz sporty zimowe, jakie warunki napotykasz? Posiadając zestaw do ostrzenia snowboardu, możesz ostrzyć stalową krawędź przez cały czas. Gdy stoki są oblodzone, stalowa krawędź snowboardu lub nart będzie stępiona lub zaokrąglona szybciej niż wtedy, gdy jest dużo świeżego śniegu. Po dwóch lub trzech dniach jazdy na snowboardzie po oblodzonych stokach można już zauważyć, że straciło się przyczepność. Jeśli zabrałeś ze sobą na wakacje zestaw do ostrzenia, możesz przywrócić stalowej krawędzi super ostrość. Zwiększy to przyczepność i przyjemność z jazdy przez resztę tygodnia.

Zestaw do ostrzenia snowboardu do samodzielnego naostrzenia deski snowboardowej

Jeśli zawsze oczekujesz lub wymagasz dobrej przyczepności, regularne ostrzenie krawędzi stalowej jest koniecznością. Dlatego oferujemy kompletne zestawy do ostrzenia zawierające wszystkie niezbędne elementy do ostrzenia stalowych krawędzi nart lub snowboardu, dzięki czemu zawsze będziesz cieszyć się doskonałym trzymaniem. Regularnie otrzymujemy pytanie: Jak regularnie należy ostrzyć? To zależy od tego, w jakich warunkach jeździłeś na nartach lub snowboardzie. Jeśli stok jest dość twardy, logiczne jest, że stalowa krawędź szybciej się stępi i straci ostrość. Czy jest mało śniegu i widoczne są kamyki? W takim przypadku na stalowej krawędzi wkrótce pojawią się zadziory. Użyj kamienia oksydacyjnego, aby usunąć zadziory i użyj pilnika diamentowego, aby wypolerować stalową stronę.

Kup kompletny zestaw do ostrzenia w Sideways

Zamów swój zestaw do ostrzenia łatwo i szybko na Snowboards.pl. Chcesz zacząć samodzielnie konserwować swój snowboard i potrzebujesz wskazówek lub wyjaśnień? Przyjdź do naszego sklepu snowboardowego. Chętnie pomożemy Ci zacząć i nauczymy Cię podstaw samodzielnego ostrzenia snowboardu. Oprócz kompletnych zestawów do szlifowania, w naszej kolekcji posiadamy również kompletne zestawy do woskowania .

complete slijpset