Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o flagowym modelu dla kobiet Jones

Flagowy model dla kobiet Jones łączy w sobie profil Directional Rocker, 3D Contour Base 3.0 i Traction Tech 3.0, zapewniając wszechstronne i mocne wrażenia snowboardowe dla kobiet.

 Jones Women's Flagship   Wszystko o flagowym modelu dla kobiet Jones

Forever Flex to nowy proces produkcyjny firmy Jones, który pomaga ustabilizować elastyczność i profil deski snowboardowej przez cały okres jej użytkowania.

 Jones Women's Flagship   Wszystko o flagowym modelu dla kobiet Jones

Hybrydowy rocker/camber flex z większą ilością tip rockera niż tail rockera i camberem pomiędzy wiązaniami.

Description

Odkryj flagowy model dla kobiet Jones

Zanurz się w świecie nieograniczonych możliwości z deską Jones Women's Flagship - prawdziwym ucieleśnieniem doskonałości technicznej i innowacyjnego designu, stworzonym specjalnie z myślą o spełnieniu ambicji snowboardzistek. Ta deska stanowi wysublimowane połączenie mocy, zwrotności i wszechstronności, dzięki czemu jest idealnym partnerem dla każdej kobiety, która chce przekroczyć swoje granice w górach.

Kierunkowy rocker dla precyzji i pływalności

Sercem damskich flagowych nart Jones jest profil Directional Rocker, dynamiczne połączenie stabilności i figlarności. Ta unikalna konstrukcja rocker-camber oferuje optymalną ilość popu i precyzji, dzięki czemu możesz unosić się w górach i pewnie wykonywać techniczne skręty. Niezależnie od tego, czy szukasz najgłębszego puchu, czy trudnych stoków, ten profil zapewnia kontrolę, której potrzebujesz.


Jedną z niezwykłych cech modelu Jones Women's Flagship jest 3D Contour Base 3.0. Ta zaawansowana konstrukcja tworzy naturalne uniesienie w nosie i ogonie deski, co skutkuje płynnymi skrętami i skrętami bez wysiłku. Dzięki 3D Contour Base 3.0 będziesz ślizgać się po śniegu jakby sama, sprawiając, że każdy zjazd będzie ekscytujący.


Pionierska technologia krawędzi Traction Tech 3.0 zastosowana w modelu Jones Women's Flagship podnosi wrażenia z jazdy na nowy poziom. Strategicznie rozmieszczone, lekko uniesione krawędzie zapewniają niezrównaną przyczepność w każdym terenie, czy to na oblodzonych stokach, czy w puchu. Możesz pewnie rzeźbić i skręcać nawet w najtrudniejszych warunkach.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar (cm) 146 149 152 155
Waga deski kg 2.2kg / 4.84lbs 2.3kg / 5.06lbs 2.3kg / 5.06lbs 2.5kg / 5.5lbs
Długość styku 96,2 98,8 101,4 104
Efektywna długość krawędzi 107,2 109,8 112,4 115
Szerokość końcówki (cm) 28,2 28,5 28,8 29
Szerokość ogona (cm) 26,8 27,1 27,4 27,6
Szerokość talii (cm) 23,7 23,9 24,1 24,3
Promień taliowania (m) 7,1 7,3 7,5 7,8
Taper (cm) 1,2 1,2 1,2 1,2
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Stromy i techniczny teren
Offpiste
Szybkie rzeźbienie
Przyczepność na lodzie
Elastyczność
Rocker kierunkowy
 Jones Women's Flagship   Rocker kierunkowy
Baza 3D Contour 3.0
 Jones Women's Flagship   Baza 3D Contour 3.0
Technical specifications
 Jones Women's Flagship   Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Jones Snowboards wyróżnia się ciągłym dążeniem do innowacji i wydajności, integrując technologie takie jak 3D Contour Base i Traction Tech, aby zapewnić doskonałą przyczepność i zwrotność. Co więcej, marka znana jest z silnego zaangażowania w zrównoważony rozwój, dzięki czemu jest prekursorem ekologicznej produkcji i świadomości w branży snowboardowej.

Podstawa Spiekana podstawa 9900

Wykonana z polietylenu o ultrawysokiej masie cząsteczkowej (UHMW-PE) i węgla. Ta podstawa o ultra wysokiej masie cząsteczkowej jest łatwa do naprawy dzięki UHMW-PE.

Rdzeń Power Core

Rdzeń z litego drewna o trzech gęstościach i pręty z twardego drewna bambusowego dla dodatkowej wytrzymałości i trwałości, a także paulownia dla zmniejszenia wagi.

Szkło Włókno szklane Triax

Zszywany wieloosiowo laminat z włókna szklanego zapewnia precyzyjną i responsywną jazdę w każdym terenie i warunkach śniegowych.

Topsheet Okleina

Nowe blaty kompozytowe w okleinie drewnianej. Blaty fornirowane drewnem amortyzują jazdę i pochłaniają drgania deski.

Profil Rocker kierunkowy

Hybrydowy rocker/camber flex z większą ilością tip rockera niż tail rockera i camberem między wiązaniami. Rocker na dziobie napędza nos deski i poprawia manewrowość, podczas gdy camber pod stopami zapewnia przyczepność krawędzi i reakcję. Lekko rockerowany ogon zapewnia moc i stabilność tradycyjnej deski, ale pomaga utrzymać ogon bez zaczepów podczas wykonywania skrętów i lądowania.

Kształt Kierunkowy

Kształt kierunkowy zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i jazdy w puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.