Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Jones Ultra Mountain Twin

Jones Ultra Mountain Twin to wszechstronna i zaawansowana deska snowboardowa o zwiększonej lekkości, sztywności i prędkości, zaprojektowana tak, aby bez wysiłku rządzić w różnych warunkach górskich.

 Jones Ultra Mountain Twin Wszystko o Jones Ultra Mountain Twin

Forever Flex to nowy proces produkcyjny firmy Jones, który pomaga ustabilizować elastyczność i profil deski snowboardowej przez cały okres jej użytkowania.

 Jones Ultra Mountain Twin Wszystko o Jones Ultra Mountain Twin

Trwała wytrzymałość. Wykonane w 100% z naturalnych włókien struny bazaltowe pomagają przenosić moc na krawędzie, poprawiają reakcję na moment obrotowy i pochłaniają wibracje deski.

Description

Odkryj nową deskę Jones Ultra Mountain Twin

Zaktualizowana deska snowboardowa Jones Ultra Mountain Twin oferuje wyjątkowe ulepszenie uwielbianego modelu Jones Mountain Twin, z większą lekkością, sztywnością i prędkością. Dzięki całkowicie nowemu kształtowi z zeszłego sezonu, Ultra Mountain Twin jest oszałamiającym wynikiem według Jeremy'ego Jones i jest okrzyknięty najbardziej wszechstronnym i przyjaznym snowboardem all-mountain na rynku.

Snowboard otrzymał skrócony nos i ogon, co skutkuje nie tylko mniejszą wagą, ale także łatwym sterowaniem skrętem dzięki 3D Contour Base 2.0. Aby zapewnić maksymalną przyczepność na twardym śniegu, na krawędziach dodano Traction Tech 3.0, z wycięciami na wysokości pięty i palców dla lepszego trzymania krawędzi.

Jones Deski snowboardowe z serii Ultra

Podłużnice z włókna węglowego są zintegrowane, dzięki czemu deska jest sztywniejsza i bardziej stabilna w kierunku skręcania i wzdłużnym niż zwykła Jones Mountain Twin, co skutkuje imponującym popem. Deska Jones Ultra Mountain Twin to deska typu Directional Twin zaprojektowana dla snowboardzistów, którzy chcą bezkompromisowo jeździć po całej górze.

Pochodząca z serii Jones Ultra deska została wykonana z niezwykłą starannością i precyzją. Jones przetestował każdy centymetr deski, aby strategicznie rozmieścić materiały i wyeliminować niepotrzebne elementy. Połączenie super lekkich rdzeni drewnianych i włókien węglowych zapewnia niezrównaną równowagę między lekkością a trwałością, dzięki czemu deski Jones Ultra są najlżejszymi, a jednocześnie najbardziej wytrzymałymi deskami snowboardowymi w swoim rodzaju.

Profil Camrock

Profil Camrock, z rockerem w nosie i ogonie, zapewnia niezwykłą wyporność w puchu, podczas gdy camber między stopami wraz z Traction Tech 2.0 zapewnia maksymalną kontrolę i przyczepność podczas agresywnych zjazdów na twardych stokach. Krótko mówiąc, Jones Ultra Mountain Twin ucieleśnia najnowocześniejsze technologie i osiągi, umożliwiając rowerzystom zdominowanie całej góry z pewnością siebie i stylem.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar (cm) 154 156W 157 159W 160 162W 163 165W
Waga płyty kg 2,5 2,6 2,7 2,7 2,8 2,9 2,9 3
Długość styku 108,6 110,4 111 113 113,4 115,6 115,8 117,8
Efektywna długość krawędzi 118,6 120,4 121 123 123,4 125,6 125,8 127,8
Szerokość końcówki (cm) 29,2 30,1 29,6 30,4 30 30,7 30,3 31,1
Szerokość ogona (cm) 29,2 30,1 29,6 30,4 30 30,7 30,3 31,1
Szerokość talii (cm) 25,1 25,9 25,4 26,1 25,7 26,3 26 26,7
Promień taliowania (cm) 7,6 7,7 7,8 7,9 8 8,1 8,2 8,3
Zwężenie (cm) 0 0 0 0 0 0 0 0
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Stromy i techniczny teren
Offpiste
Szybkie rzeźbienie
Przyczepność na lodzie
Elastyczność
Camrock
 Jones Ultra Mountain Twin Camrock
Baza 3D Contour 2.0
 Jones Ultra Mountain Twin Baza 3D Contour 2.0
Technical specifications
 Jones Ultra Mountain Twin Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Jones Snowboards wyróżnia się ciągłym dążeniem do innowacji i wydajności, integrując technologie takie jak 3D Contour Base i Traction Tech, aby zapewnić doskonałą przyczepność i zwrotność. Co więcej, marka znana jest z silnego zaangażowania w zrównoważony rozwój, dzięki czemu jest prekursorem ekologicznej produkcji i świadomości w branży snowboardowej.

Podstawa Spiekana podstawa 9900

Wykonana z polietylenu o ultrawysokiej masie cząsteczkowej (UHMW-PE) i węgla. Ta podstawa o ultra wysokiej masie cząsteczkowej jest łatwa do naprawy dzięki UHMW-PE.

Rdzeń Power Core

Rdzeń z litego drewna o trzech gęstościach i pręty z twardego drewna bambusowego dla dodatkowej wytrzymałości i trwałości, a także paulownia dla zmniejszenia wagi.

Szkło Włókno szklane Triax

Zszywany wieloosiowo laminat z włókna szklanego zapewnia precyzyjną i responsywną jazdę w każdym terenie i warunkach śniegowych.

Topsheet Okleina z drewna jesionowego

Ta górna warstwa forniru jesionowego zapewnia dodatkową reakcję i jest najbardziej naturalnym sposobem na znalezienie najlepszej równowagi między absorpcją a popem.

Profil Camrock

Unikalny wzór flexu rocker/camber zdefiniowany przez równomiernie zbalansowany rocker na czubkach i ogonie oraz camber między wiązaniami. Camrock zwiększa finezję freestyle'u, utrzymując figlarne końcówki przy jednoczesnym zachowaniu mocy i popu cambera pod stopami.

Kształt Bliźniak kierunkowy

Deska snowboardowa o symetrycznym kształcie i flexie, ale z lekko przesuniętą pozycją wiązania.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.