Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Jones Orion

Wiązanie Orion jest przeznaczone dla freeriderów poszukujących wygodnego i trwałego wiązania freeride'owego z przyjaznym dla freestyle'u średnio miękkim flexem.

 Jones Orion Eclipse Black Wszystko o wiązaniach Jones Orion

Jones oferują regulowane tłumienie i reakcję poprzez przełączanie między trybem Surf Mode i Freeride Mode. Tryb Surf pozwala na mocniejszą regulację, podczas gdy tryb Freeride zapewnia maksymalną reakcję.

 Jones Orion Eclipse Black Wszystko o wiązaniach Jones Orion

System NOW Skate Tech działa jak deskorolkowy truck, poprawiając kontrolę nad deską i zmniejszając zmęczenie stóp poprzez przenoszenie energii bezpośrednio z wiązania na boki deski dzięki dynamicznej konstrukcji.

Description

Jones Orion to idealne wiązanie snowboardowe do freeride/freestyle.

Jones Orion jest wyposażony w technologię SKATETECH, która przenosi energię bezpośrednio na krawędzie deski za pośrednictwem najbardziej zaawansowanego Hangera 3.0. Hanger 3.0 jest szerszy dla lepszego dopasowania buta snowboardowego i ma większy ślad dla lepszego transferu energii. Progressive Flex Highback w Orionie jest sztywniejszy na dole i stopniowo staje się bardziej miękki w kierunku góry, zapewniając precyzyjne i zabawne wyczucie wiązania. Jones Orion można ustawić w trybie Surf lub Freeride, przełączając tuleję i paski Comfort Flex Ankle Straps między wiązaniami. Paski na kostki Comfort Flex są uformowane w 3D, aby równomiernie rozłożyć nacisk paska i wyeliminować jego przycinanie. Orion jest również wyposażony w nowy pasek 3D Flex Fit 2.0. Nierzucający się w oczy pasek 3D Flex Fit 2.0 jest lekko rozciągliwy, dzięki czemu dopasowuje się do każdego kształtu buta.

Płynny rozkład nacisku dzięki NOW Skate Tech

Wiązania snowboardowe Jones są wyposażone w technologię Now Skate Tech. Unikalny system, który wykorzystuje zawias w środku wiązania. Zapewnia to płynne rozłożenie nacisku z palców i pięty wiązania na deskę snowboardową.

Jones Orion można łatwo zamontować na dowolnej desce snowboardowej za pomocą dołączonych dysków 4x4, które można również zamontować na desce Burton z kanałem.

Potrzebujesz wyregulować wiązanie w ciągu dnia? Nie ma problemu! Wiązania Orion można w pełni wyregulować bez użycia kluczy i śrubokrętów.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

S M L
US 5.0 - 7.0 7.5 - 10.0 10.5+
UE 36.5 - 39.5 40 - 43 43.5+
Mondo 23.5 - 25 25.5 - 28 28.5+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Tryb Flex Surf
Tryb Flex Freeride
Highback flex
Tryb freeride
 Jones Orion Eclipse Black Tryb freeride
Tryb surfowania
 Jones Orion Eclipse Black Tryb surfowania
Technical specifications
 Jones Orion Eclipse Black Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Organize to system pozwalający utrzymać porządek na biurku przez cały dzień. Procastinate swoją pracę podczas skrupulatnego układania przedmiotów w dedykowanych tacach.

Płyta bazowa Poduszka na stopy Comfort Foam

Pełnowymiarowa wkładka z pianki EVA dla maksymalnego komfortu wiązania i minimalnego zmęczenia stopy. Powierzchnia wkładki w kształcie 3D zapewnia doskonałą przyczepność dla każdego profilu buta i zapobiega gromadzeniu się śniegu.

Highback Progressive Flex Highback

Zaprojektowane z myślą o precyzyjnej i zabawnej reakcji. Symetryczny profil o średniej szerokości i średnim flexie do carvingu, podkręcania powietrza i jazdy switch.

Grzechotki Asym klamry

Odporne na uszkodzenia zapadki wykonane ze stopu lotniczego z bardzo wytrzymałymi dźwigniami i sprężynami. Potrójna konstrukcja zapadki zwiększa szybkość otwierania i zwalniania.

Dyski Uniwersalny dysk montażowy

Wszystkie wiązania Jones posiadają płytę kompatybilną z tradycyjnymi insertami 4x4, 2x4 oraz systemem montażu EST/Channel.

NOW Skatetech Pendant 3.0

Teraz Skatetech to rewolucyjna technologia wiązań, która integruje ruch deskorolki ze snowboardem, zapewniając dynamiczne i responsywne wrażenia z jazdy.

Waga

880 gr (rozmiar M)

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.