Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Jones Mercury

Wiązania Jones Mercury łączą w sobie techniczną precyzję i komfort, zapewniając najwyższą jakość jazdy na snowboardzie.

 Jones Mercury Eclipse Black Wszystko o wiązaniach Jones Mercury

Jones oferują regulowane tłumienie i reakcję poprzez przełączanie między trybem Surf Mode i Freeride Mode. Tryb Surf pozwala na mocniejszą regulację, podczas gdy tryb Freeride zapewnia maksymalną reakcję.

 Jones Mercury Eclipse Black Wszystko o wiązaniach Jones Mercury

System NOW Skate Tech działa jak deskorolkowy truck, poprawiając kontrolę nad deską i zmniejszając zmęczenie stóp poprzez przenoszenie energii bezpośrednio z wiązania na boki deski dzięki dynamicznej konstrukcji.

Description

Wiązanie snowboardowe Jones Merury zostało zaprojektowane z myślą o snowboardzistach all mountain / freeride, które charakteryzuje się sztywnym baseplate i nieco bardziej elastycznym highbackiem. Ponadto wiązanie jest wyposażone w technologię NOW-Skate, która zapewnia bezpośredni transfer energii dla maksymalnej przyczepności i bezpośredniości.

Jones Mercury to idealne wiązanie snowboardowe all mountain / freeride - surf.

Jones Mercury to wszechstronne wiązanie snowboardowe z doskonałym połączeniem najwyższej kontroli i komfortu. Chcesz uprawiać freeride i szukasz maksymalnego wsparcia? A może chcesz mieć dużo swobody podczas surfowania w puchu? Przekręć pasek na kostkę Flip-It i wyskakuj lub surfuj po górach!

W tym sezonie (2023) popularny model Jones Mercury został wzbogacony o paski 3D Flex Fit 2.0, które jeszcze lepiej dopasowują się do każdego buta snowboardowego. W zeszłym sezonie wiązanie było już wyposażone w nowy highback. Ten Control Flex Highback, jak nazywa go Jones, jeszcze lepiej pochłania wibracje i zmniejsza nacisk na łydki. Posiada również nowe paski 3D AuxTech na palce. Zapewniają one większy komfort, trwałość i reakcję. Aby jeszcze łatwiej i szybciej zapinać wiązania, Jones wyposażył Mercury w klamry ASYM. Te zaktualizowane aluminiowe klamry są lekkie i wytrzymałe. W tym sezonie Jones dodał Hanger 3.0 i Power SPine Ankle Straps do już bogatego wiązania. Szeroka dolna część paska Power SPine jest bardziej miękka dla większego komfortu i jeszcze lepiej dopasowuje się do buta. W środkowej części pasek ma dodatkowy grzbiet, który zapewnia dodatkową sztywność i najwyższą reakcję.

Płynny rozkład nacisku dzięki NOW Skate Tech

Wiązania snowboardowe Jones są wyposażone w technologię Now Skate Tech. Unikalny system, który wykorzystuje zawias pośrodku wiązania. Zapewnia to płynny rozkład nacisku z palców i pięty wiązania na deskę snowboardową.

Jones Mercury można łatwo zamontować na dowolnej desce snowboardowej za pomocą dołączonych tarcz 4x4, które można również zamontować na desce Burton z kanałem.

Potrzebujesz wyregulować wiązanie w ciągu dnia? Żaden problem! Mercury jest w pełni regulowany bez użycia kluczy.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

S M L
US 5.0 - 7.0 7.5 - 10.0 10.5+
UE 36.5 - 39.5 40 - 43 43.5+
Mondo 23.5 - 25 25.5 - 28 28.5+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Tryb Flex Surf
Tryb Flex Freeride
Highback flex
Tryb freeride
 Jones Mercury Eclipse Black Tryb freeride
Tryb surfowania
 Jones Mercury Eclipse Black Tryb surfowania
Technical specifications
 Jones Mercury Eclipse Black Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Organize to system pozwalający utrzymać porządek na biurku przez cały dzień. Procastinate swoją pracę podczas skrupulatnego układania przedmiotów w dedykowanych tacach.

Płyta bazowa Poduszka na stopy Comfort Foam

Pełnowymiarowa wkładka z pianki EVA dla maksymalnego komfortu wiązania i minimalnego zmęczenia stopy. Powierzchnia wkładki w kształcie 3D zapewnia doskonałą przyczepność dla każdego profilu buta i zapobiega gromadzeniu się śniegu.

Highback Control Flex Highback

Zaprojektowane z myślą o zrównoważonej reakcji i elastyczności. Średnio-szeroki profil i średnio-sztywny flex pozwalają zablokować skręty lub poprawić powietrze.

Grzechotki Asym klamry

Odporne na uszkodzenia zapadki wykonane ze stopu lotniczego z bardzo wytrzymałymi dźwigniami i sprężynami. Potrójna konstrukcja zapadki zwiększa szybkość otwierania i zwalniania.

Dyski Uniwersalny dysk montażowy

Wszystkie wiązania Jones posiadają płytę kompatybilną z tradycyjnymi insertami 4x4, 2x4 oraz systemem montażu EST/Channel.

NOW Skatetech Pendant 3.0

Teraz Skatetech to rewolucyjna technologia wiązań, która integruje ruch deskorolki ze snowboardem, zapewniając dynamiczne i responsywne wrażenia z jazdy.

Waga

840 gr (rozmiar M)

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.