Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o damskich wiązaniach Jones Equinox

Damskie wiązanie Jones Eqionox zostało zaprojektowane dla riderek all-mountain, które poszukują stabilnego i wygodnego wiązania o przyjaznym średnim flexie.

 Jones Equinox Terracotta Wszystko o damskich wiązaniach Jones Equinox

Jones oferują regulowane tłumienie i reakcję poprzez przełączanie między trybem Surf Mode i Freeride Mode. Tryb Surf pozwala na mocniejszą regulację, podczas gdy tryb Freeride zapewnia maksymalną reakcję.

 Jones Equinox Terracotta Wszystko o damskich wiązaniach Jones Equinox

System NOW Skate Tech działa jak deskorolkowy truck, poprawiając kontrolę nad deską i zmniejszając zmęczenie stóp poprzez przenoszenie energii bezpośrednio z wiązania na boki deski dzięki dynamicznej konstrukcji.

Description

Jones Damskie wiązania snowboardowe Equinox

Nowe wiązanie Jones Equinox zostało zaprojektowane dla riderek all-mountain poszukujących stabilnego i wygodnego wiązania snowboardowego o średnim flexie. Equinox zapewnia precyzyjną reakcję dzięki technologii SKATETECH, która przenosi energię bezpośrednio na krawędzie deski. Ponadto Dynamic Flex Highback zapewnia idealne połączenie bezpośredniości i komfortu. Highback jest przyjemny i sztywny w środku dla dobrego wsparcia i bardziej miękki po bokach dla przyjaznej manewrowości. Podobnie jak jego starszy brat, to wiązanie można ustawić w trybie surfingu lub freeride'u, przełączając tuleję i odwracając paski. Tryb surfingowy oferuje maksymalne możliwości "tweakowania". Tryb freeride oferuje maksymalną reakcję.

Płynny rozkład nacisku dzięki NOW Skate Tech

Wiązania snowboardowe Jones są wyposażone w technologię Now Skate Tech. Unikalny system, który wykorzystuje zawias w środku wiązania. Zapewnia to płynny rozkład nacisku z palców i pięty wiązania na deskę snowboardową.

Jones Equinox można łatwo zamontować na dowolnej desce snowboardowej za pomocą dołączonych tarcz 4x4, które można również zamontować na desce Burton za pomocą kanału.

Potrzebujesz wyregulować wiązanie w ciągu dnia? Żaden problem! Wiązanie można w pełni wyregulować bez użycia kluczy.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

S M
US 5.0 - 8.5 9.0 - 11.5
UE 35.0 - 39.5 40 - 42.5
Mondo 22 - 25 25.5 - 27.5
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Tryb Flex Surf
Tryb Flex Freeride
Highback flex
Tryb freeride
 Jones Equinox Terracotta Tryb freeride
Tryb surfowania
 Jones Equinox Terracotta Tryb surfowania
Technical specifications
 Jones Equinox Terracotta Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Organize to system pozwalający utrzymać porządek na biurku przez cały dzień. Procastinate swoją pracę podczas skrupulatnego układania przedmiotów w dedykowanych tacach.

Płyta bazowa Poduszka na stopy Comfort Foam

Pełnowymiarowa wkładka z pianki EVA dla maksymalnego komfortu wiązania i minimalnego zmęczenia stopy. Powierzchnia wkładki w kształcie 3D zapewnia doskonałą przyczepność dla każdego profilu buta i zapobiega gromadzeniu się śniegu.

Highback Dynamix Flex Highback

Zaprojektowane z myślą o zabawnej reakcji i elastyczności. Średnio-szeroki profil i przyjazny, ergonomiczny flex pomagają skręcać, podkręcać i ciąć.

Grzechotki Asym klamry

Odporne na uszkodzenia zapadki wykonane ze stopu lotniczego z bardzo wytrzymałymi dźwigniami i sprężynami. Potrójna konstrukcja zapadki zwiększa szybkość otwierania i zwalniania.

Dyski Uniwersalny dysk montażowy

Wszystkie wiązania Jones posiadają płytę kompatybilną z tradycyjnymi insertami 4x4, 2x4 oraz systemem montażu EST/Channel.

NOW Skatetech Wisiorek 2.0

Teraz Skatetech to rewolucyjna technologia wiązań, która integruje ruch deskorolki ze snowboardem, zapewniając dynamiczne i responsywne wrażenia z jazdy.

Waga

868 gr (rozmiar M)

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.