Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Gnu Hyper

Model Gnu Hyper jest szybką bestią, która dzięki zaawansowanej technologii EC2 BTX, krawędziom Magne-Traction® i precyzyjnej konstrukcji jest idealnym towarzyszem dla snowboardzistów dążących do prędkości i najwyższej wydajności w każdym terenie.

 Gnu Hyper Wszystko o Gnu Hyper

Magne-Traction to opatentowana technologia, która tworzy faliste krawędzie tnące na deskach snowboardowych w celu poprawy przyczepności na oblodzonym i twardym śniegu. Fale te tworzą dodatkowe punkty styku, które zwiększają stabilność i kontrolę.

 Gnu Hyper Wszystko o Gnu Hyper

Prosta elegancja Blake Paul... Idealna deska all-mountain dla freestylowców

Description

Odkryj Gnu Hyper

Deska Gnu Hyper jest uosobieniem prędkości, mocy i precyzji, oferując snowboardzistom niezrównane wrażenia z jazdy w każdym terenie. Zaprojektowana dla riderów, którzy pragną prędkości i adrenaliny, ta deska snowboardowa jest wyposażona w zaawansowane technologie, które przenoszą wydajność na nowy poziom.

Technologia C2X BTX

Dzięki rewolucyjnej technologii Gnu C2X BTX, Hyper zapewnia unikalne połączenie cambera i rockera. Zapewnia to stabilność cambera i manewrowość rockera, umożliwiając rzeźbienie, skakanie i manewrowanie z pewnością siebie zarówno na przygotowanych stokach, jak i w trudnych warunkach poza trasą.

Narty Gnu Hyper wyróżniają się precyzją i szybkością reakcji. Zaawansowany profil camber zapewnia doskonałe trzymanie krawędzi i kontrolę przy dużych prędkościach, a rocker między wiązaniami zapewnia wybaczanie błędów i łatwość wykonywania skrętów.

Zawsze przyczepność dzięki Magne Traction

Ta deska snowboardowa jest również wyposażona w krawędzie Magne-Traction®, strategicznie zaprojektowane faliste wcięcia wzdłuż krawędzi, które zapewniają niezrównaną przyczepność nawet na najbardziej lodowatych nawierzchniach. Technologia ta maksymalizuje pewność podczas pokonywania zakrętów i carvingu, zapewniając płynną i mocną jazdę.

Dzięki dużej prędkości i zaawansowanej technologii, Gnu Hyper jest ulubionym modelem wśród doświadczonych snowboardzistów poszukujących najwyższej wydajności. Niezależnie od tego, czy uwielbiasz strome zjazdy, szybkie zakręty czy wysokie skoki, ta deska snowboardowa jest gotowa pozwolić Ci dominować i przekraczać swoje granice.

Krótko mówiąc, Gnu Hyper jest najlepszym towarzyszem dla riderów poszukujących prędkości i mocy. Dzięki zaawansowanym technologiom i niezrównanej wydajności ta deska snowboardowa jest symbolem odwagi i mistrzostwa. Stań na desce Gnu Hyper i poczuj dreszczyk emocji związany z nieograniczoną prędkością i precyzją na stoku.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar (cm) 151 154 157 159W 160
Efektywna krawędź (cm) 111 113 115 117 117
Szerokość końcówki (cm) 28,8 29,4 29,7 31,1 30
Szerokość talii (cm) 24,7 25 25,3 26,7 25,6
Szerokość ogona (cm) 28,2 28,8 29,3 30,6 29,5
Promień taliowania (m) 8 8,1 8,2 8,3 8,3
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Stromy i techniczny teren
Offpiste
Szybkie rzeźbienie
Przyczepność na lodzie
Elastyczność
Rocker Banana Technology C2X
 Gnu Hyper Rocker Banana Technology C2X
Magne Traction
 Gnu Hyper Magne Traction
Technical specifications
 Gnu Hyper Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Założona w 1977 roku przez Mike'a Olsona i Pete'a Saari firma Mervin Manufacturing jest wiodącym producentem desek snowboardowych Lib Tech. Koncentrując się na przyjazności dla środowiska i lokalnej produkcji, firma ma siedzibę w Sequim w stanie Waszyngton i pozostaje ostatnią dużą fabryką desek w USA.

Podstawa Spiekana podstawa Knife Cut

Mocno i szybko!

Rdzeń G3 Eco Construction

Aspen/Pauwlonia - z certyfikatem FSC, lżejsza, mocniejsza i makowa

Szkło Tri-Ax i Bi-Ax

Mocniejszy i bardziej popowy

Topsheet Eko sublimowana fasola bio

Warstwa wierzchnia wykonana z materiałów przyjaznych dla środowiska

Profil C2X

Profil Lib Tech C2X łączy w sobie camber i rocker, zapewniając precyzyjną kontrolę, przyczepność i grywalność w różnych warunkach terenowych.

Kształt Kierunkowy

Kształt kierunkowy zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i jazdy w puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.