Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Flow NX2 TM

Całkowicie nowy Flow NX2-TM to "okrojona" wersja najlepiej sprzedającego się wiązania, która jest mocna, lekka i bardzo wszechstronna.

 Flow NX2 TM Hybrid Black Wszystko o wiązaniach Flow NX2 TM

Wraz ze średnim ogólnym flexem, NX2-TM jest świetny dla kreatywnych riderów, takich jak Tim Humphreys, którzy lubią łączyć zdjęcia selfie na linii XL z eksploracją backcountry

 Flow NX2 TM Hybrid Black Wszystko o wiązaniach Flow NX2 TM

Minimalistyczne paski ExoFrame Fusion PowerStraps są najlżejsze w linii Flow i oferują mocną pozycję stopy od góry do dołu oraz wygodę Set-It-and-Forget-It.

Description

Flow Wiązanie hybrydowe NX2 TM: dla snowboardzistów zorientowanych na osiągi

Wiązanie Flow NX2 TM Hybrid to arcydzieło innowacji i technologii, zaprojektowane specjalnie dla snowboardzistów poszukujących najwyższej wydajności w górach. Dzięki połączeniu zaawansowanych funkcji i minimalistycznego designu, wiązanie to oferuje niezrównane wrażenia z jazdy na snowboardzie.

Wyróżniającą cechą Flow NX2 TM Hybrid jest aluminiowa płyta bazowa, która jest podobna do tej z NX2, ale z rockowymi krawędziami. Taka konstrukcja pozwala desce snowboardowej na naturalne wygięcie przy jednoczesnym zachowaniu szybkiego i wydajnego transferu energii. Niezależnie od tego, czy rzeźbisz na stoku, czy jeździsz w puchu, to wiązanie zapewnia wydajność, której potrzebujesz.

Kolejną innowacją w NX2 TM Hybrid jest zupełnie nowa nylonowa płytka Slip-N-Grip. Płytka ta sprawia, że wsuwanie i wysuwanie przedniej części stopy z wiązania jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, bez uszczerbku dla komfortu 2,5-stopniowej płyty bazowej. Pozwala to szybko reagować na zmieniające się warunki i z łatwością kontrolować deskę.

HighBack NX2 TM Hybrid pochodzi z wiązania Fuse, dzięki czemu wiązanie jest lżejsze niż zwykłe NX2. Oznacza to, że możesz cieszyć się zaletami mocnego wiązania bez dodatkowej wagi.

Hybrid ExoFrame PowerStraps

Minimalistyczne paski Hybrid ExoFrame PowerStraps w wiązaniach Flow NX2 TM Hybrid są najlżejsze w linii Flow i oferują klasyczne odczucie dwóch pasków. Zapewniają idealne dopasowanie i mocno trzymają stopy na miejscu, pozwalając zachować kontrolę nad deską nawet przy dużych prędkościach i w trudnych warunkach.

Technologia Active Strap

Wsiadanie do Flow NX2 TM Hybrid to bułka z masłem dzięki technologii Active Strap. Po złożeniu wysokiego oparcia pasek automatycznie się podnosi, umożliwiając szybkie wsiadanie i gotowość do jazdy. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz szybko dostać się do wyciągu i pokonać znajomych na najlepszych zjazdach.

Niezależnie od tego, czy jesteś snowboardzistą, który uwielbia rzeźbić na stokach, wykonywać duże skoki w parku, czy odkrywać backcountry, Flow NX2 TM jest idealnym wiązaniem dla Ciebie. Dzięki swojej wszechstronności, responsywności i łatwości użytkowania, to wiązanie pomoże Ci przenieść umiejętności snowboardowe na wyższy poziom, niezależnie od warunków. A dzięki możliwości zamontowania tego wiązania na praktycznie każdej desce snowboardowej, jest to idealny wybór dla każdego ridera. Wybierz Flow NX2 TM Hybrid i poczuj różnicę na stoku.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

NX2 TM

AMERYKAŃSKIE MŁODZIEŻOWE I MĘSKIE

AMERYKAŃSKIE DAMSKIE

UE

UK

JAPONIA / MONDO

M 4.5 - 8.5 - 36.0 - 41.5 3.5 - 7.5 22.5 - 26.5
L 8.0 - 11.5 - 41.0- 45.0 7.0 - 10.5 26.0 - 29.5
XL 11.0 - 15.0 - 44.5 - 49.5 10.0 - 14.0 29.0 - 32.5
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Odpowiedź
Sztywność pięty
Laterall Stifness
Szybkie wejście / szybkie wyjście
 Flow NX2 TM Hybrid Black Szybkie wejście / szybkie wyjście
Trójkąt mocy
 Flow NX2 TM Hybrid Black Trójkąt mocy
Technical specifications
 Flow NX2 TM Hybrid Black Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Flow-to zaawansowane wiązania snowboardowe znane z innowacyjnej konstrukcji tylnego wejścia, umożliwiającej snowboardzistom szybkie i łatwe wsiadanie i wysiadanie bez konieczności regulacji tradycyjnych pasków. Łączą w sobie łatwość użytkowania z wydajnością, co skutkuje płynną i responsywną jazdą dla snowboardzistów na wszystkich poziomach zaawansowania.

Płyta bazowa Seria NX2

Seria NX2 to lekka płyta bazowa ze stopu aluminium. Jest to najsztywniejszy i najbardziej responsywny baseplate, dla riderów, którzy chcą natychmiastowej reakcji i bezpośredniej kontroli krawędzi.

Highback Asym Unibacks Fuse

1-częściowy Asymmetrical Fuse UniBack to lekki hiback, który idealnie dopasowuje się do konturów buta i kątów jazdy, oferując szerszy zakres wsparcia dla większej jazdy.

Grzechotki LSR, zatrzaski blokujące

Zamykane klamry zapewniają pożądane napięcie paska. Ustaw je i zapomnij o nich w trybie automatycznym lub używaj ich jako zwykłych klamer do korzystania z dwóch pasków.

Dyski Uniwersalny dysk montażowy

Wszystkie wiązania Jones posiadają płytę kompatybilną z tradycyjnymi insertami 4x4, 2x4 oraz systemem montażu EST/Channel.

Pasek zasilania Pasek hybrydowy

Hybrydowe paski PowerStraps łączą pasek na kostkę z bardziej konwencjonalnym paskiem na palce, zapewniając idealne połączenie kontroli i elastyczności. Łatwe wchodzenie dzięki lepszemu wyczuciu paska na kostkę i palce

Paski zasilające Fusion Fusion ExoFrame

Wierzchnia warstwa dwóch wkładek ExoSPna obszarze kostki i palców z lekkimi, wtryskiwanymi ramami pasków Fusion pod spodem współpracuje ze sobą, aby równomiernie rozprowadzać nacisk i koncentrować energię w płycie podstawowej.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.