Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Flow NX2 TM

Całkowicie nowy Flow NX2-TM to "okrojona" wersja najlepiej sprzedającego się wiązania, która jest mocna, lekka i bardzo wszechstronna.

 Flow NX2 TM Blue Flame Wszystko o wiązaniach Flow NX2 TM

Wraz ze średnim ogólnym flexem, NX2-TM jest świetny dla kreatywnych riderów, takich jak Tim Humphreys, którzy lubią łączyć zdjęcia selfie na linii XL z eksploracją backcountry

 Flow NX2 TM Blue Flame Wszystko o wiązaniach Flow NX2 TM

Minimalistyczne paski ExoFrame Fusion PowerStraps są najlżejsze w linii Flow i oferują mocną pozycję stopy od góry do dołu oraz wygodę Set-It-and-Forget-It.

Description

Flow Wiązania NX2 TM: dla snowboardzistów zorientowanych na osiągi

Wiązanie Flow NX2 TM to arcydzieło innowacji i technologii, zaprojektowane specjalnie dla snowboardzistów poszukujących najwyższej wydajności w górach. Dzięki połączeniu zaawansowanych funkcji i minimalistycznego designu, wiązanie to oferuje niezrównane wrażenia z jazdy na snowboardzie.

Uderzającą cechą Flow NX2 TM jest aluminiowa płyta bazowa, która jest podobna do tej z NX2, ale z rockowymi krawędziami. Taka konstrukcja pozwala desce snowboardowej na naturalne wygięcie przy jednoczesnym zachowaniu szybkiego i wydajnego transferu energii. Niezależnie od tego, czy rzeźbisz na stoku, czy jeździsz w puchu, to wiązanie zapewnia wydajność, której potrzebujesz.

Kolejną innowacją w NX2 TM jest zupełnie nowa nylonowa płytka Slip-N-Grip. Płytka ta sprawia, że wsuwanie i wysuwanie przedniej części stopy z wiązania jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, bez uszczerbku dla komfortu 2,5-stopniowej płyty bazowej. Pozwala to szybko reagować na zmieniające się warunki i z łatwością kontrolować deskę.

HighBack NX2 TM pochodzi z wiązania Fuse, dzięki czemu wiązanie jest lżejsze niż zwykłe NX2. Oznacza to, że możesz cieszyć się zaletami mocnego wiązania bez dodatkowej wagi.

Hybrydowe paski ExoFrame PowerStraps

Minimalistyczne wiązania Hybrid ExoFrame PowerStraps Flow NX2 TM są najlżejsze w linii Flow i oferują klasyczne odczucie dwóch pasków. Zapewniają idealne dopasowanie i mocno trzymają stopy na miejscu, pozwalając zachować kontrolę nad deską nawet przy dużych prędkościach i w trudnych warunkach.

Technologia Active Strap

Wsiadanie do Flow NX2 TM to bułka z masłem dzięki technologii Active Strap. Po złożeniu wysokiego oparcia pasek automatycznie się podnosi, umożliwiając szybkie wsiadanie i gotowość do jazdy. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz szybko dostać się do wyciągu i pokonać znajomych na najlepszych zjazdach.

Niezależnie od tego, czy jesteś snowboardzistą, który uwielbia rzeźbić na stokach, wykonywać duże skoki w parku, czy odkrywać backcountry, Flow NX2 TM jest idealnym wiązaniem dla Ciebie. Dzięki swojej wszechstronności, responsywności i łatwości użytkowania, to wiązanie pomoże Ci przenieść umiejętności snowboardowe na wyższy poziom, niezależnie od warunków. A dzięki możliwości zamontowania tego wiązania na praktycznie każdej desce snowboardowej, jest to idealny wybór dla każdego ridera. Wybierz Flow NX2 TM i poczuj różnicę na stoku.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

NX2 TM

AMERYKAŃSKIE MŁODZIEŻOWE I MĘSKIE

AMERYKAŃSKIE DAMSKIE

UE

UK

JAPONIA / MONDO

M 4.5 - 8.5 - 36.0 - 41.5 3.5 - 7.5 22.5 - 26.5
L 8.0 - 11.5 - 41.0- 45.0 7.0 - 10.5 26.0 - 29.5
XL 11.0 - 15.0 - 44.5 - 49.5 10.0 - 14.0 29.0 - 32.5
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Odpowiedź
Sztywność pięty
Laterall Stifness
Szybkie wejście / szybkie wyjście
 Flow NX2 TM Blue Flame Szybkie wejście / szybkie wyjście
Trójkąt mocy
 Flow NX2 TM Blue Flame Trójkąt mocy
Technical specifications
 Flow NX2 TM Blue Flame Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Flow-to zaawansowane wiązania snowboardowe znane z innowacyjnej konstrukcji tylnego wejścia, umożliwiającej snowboardzistom szybkie i łatwe wsiadanie i wysiadanie bez konieczności regulacji tradycyjnych pasków. Łączą w sobie łatwość użytkowania z wydajnością, co skutkuje płynną i responsywną jazdą dla snowboardzistów na wszystkich poziomach zaawansowania.

Płyta bazowa Seria NX2

Seria NX2 to lekka płyta bazowa ze stopu aluminium. Jest to najsztywniejszy i najbardziej responsywny baseplate, dla riderów, którzy chcą natychmiastowej reakcji i bezpośredniej kontroli krawędzi.

Highback Asym Unibacks Fuse

1-częściowy Asymmetrical Fuse UniBack to lekki hiback, który idealnie dopasowuje się do konturów buta i kątów jazdy, oferując szerszy zakres wsparcia dla większej jazdy.

Grzechotki LSR, zatrzaski blokujące

Zamykane klamry zapewniają pożądane napięcie paska. Ustaw je i zapomnij o nich w trybie automatycznym lub używaj ich jako zwykłych klamer do korzystania z dwóch pasków.

Dyski Uniwersalny dysk montażowy

Wszystkie wiązania Jones posiadają płytę kompatybilną z tradycyjnymi insertami 4x4, 2x4 oraz systemem montażu EST/Channel.

Pasek zasilania Pasek Fusion

Jednoczęściowe paski PowerStraps firmy Fusion mają kształt 3D, co zapewnia doskonałe dopasowanie i obejmują większy obszar stopy, zapewniając większy komfort i kontrolę. Najlepsza łatwość zakładania i wydajność typu "ustaw i zapomnij".

Paski zasilające Fusion Fusion ExoFrame

Wierzchnia warstwa dwóch wkładek ExoSPna obszarze kostki i palców z lekkimi, wtryskiwanymi ramami pasków Fusion pod spodem współpracuje ze sobą, aby równomiernie rozprowadzać nacisk i koncentrować energię w płycie podstawowej.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.