Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Flow NX2 Carbon

Zupełnie nowe NX2-Carbon to najbardziej responsywne wiązanie w kolekcji Flow.

 Flow NX2 Carbon Graphite Wszystko o wiązaniach Flow NX2 Carbon

Jest to super sztywna i lekka konstrukcja stworzona do bombardowania stromych stoków, carvingu i shreddingu na wysokim poziomie

 Flow NX2 Carbon Graphite Wszystko o wiązaniach Flow NX2 Carbon

Bazując na legendarnym podwoziu NX2, ulepszyliśmy kilka komponentów - zaczynając od jednoczęściowego nylonu wzmocnionego włóknem węglowym Asym Uniback, który zapewnia idealne dopasowanie i wyjątkową kontrolę nad piętą

Description

Flow NX2 Carbon: Najwyższa responsywność i wydajność

W Sideways z radością przedstawiamy zupełnie nowe wiązanie Flow NX2 Carbon, które wyznacza nowe standardy w zakresie responsywności i wydajności. To wiązanie jest przeznaczone dla snowboardzistów poszukujących doskonałej sztywności i lekkości podczas atakowania stromych stoków, ostrych jak brzytwa skrętów i zapewniania najwyższej wydajności w górach.

Oparte na renomowanej ramie NX2, NX2 Carbon otrzymały kilka kluczowych ulepszeń. Jednym z godnych uwagi ulepszeń jest Asym Uniback, wykonany z jednego kawałka nylonu wzmocnionego włóknem węglowym. Ten wyjątkowy hiback oferuje nie tylko idealne dopasowanie, ale także wyjątkową kontrolę nad piętą deski snowboardowej. Rezultat? Wiązanie, które doskonale reaguje na ruchy i jest idealnym towarzyszem do agresywnych zjazdów i carvingu na wysokim poziomie.

Precyzyjnie frezowana aluminiowa płyta bazowa jest wyposażona w beznarzędziową wkładkę, a ekskluzywna płyta Slip-N-Grip wykonana z kompozytu węglowego poprawia płynność wejścia i zapewnia pewną reakcję. Te innowacje pozwalają szybko i łatwo dostosować wiązanie do osobistych preferencji, co jest niezbędne dla optymalnej wydajności w górach.

W Flow NX2 Carbon zastosowano również najnowszy hybrydowy strap ExoFrame-PRO, najlżejszy w linii Flow, który jest nieco sztywniejszy i bardziej agresywny niż klasyczny ExoFrame. Zapewnia to snowboardzistom doskonałą równowagę między responsywnością a elastycznością, dając im zarówno precyzję, jak i kontrolę podczas jazdy. Wysokiej jakości aluminiowe zatrzaski Locking Slap Ratchets pozwalają wybrać takie samo dopasowanie za każdym razem, a Active Strap Tech automatycznie podnosi cały system, gdy hiback odchyla się do tyłu, dzięki czemu wsiadanie i zatrzaskiwanie jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Krótko mówiąc, Flow NX2 Carbon to odpowiedź na modlitwy snowboardzistów freeride'owych. Dzięki niezrównanej responsywności, sztywności i lekkiej konstrukcji wiązanie to pozwala zdominować górę i przenieść wrażenia z jazdy na snowboardzie na nowy poziom. Wybierz Flow NX2 Carbon i odkryj dreszczyk emocji związany z najwyższą wydajnością na stoku.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

NX2

AMERYKAŃSKIE MŁODZIEŻOWE I MĘSKIE

AMERYKAŃSKIE DAMSKIE

UE

UK

JAPONIA / MONDO

M 4.5 - 8.5 - 36.0 - 41.5 3.5 - 7.5 22.5 - 26.5
L 8.0 - 11.5 - 41.0- 45.0 7.0 - 10.5 26.0 - 29.5
XL 11.0 - 15.0 - 44.5 - 49.5 10.0 - 14.0 29.0 - 32.5
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Odpowiedź
Sztywność pięty
Laterall Stifness
Szybkie wejście / szybkie wyjście
 Flow NX2 Carbon Graphite Szybkie wejście / szybkie wyjście
Trójkąt mocy
 Flow NX2 Carbon Graphite Trójkąt mocy
Technical specifications
 Flow NX2 Carbon Graphite Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Flow-to zaawansowane wiązania snowboardowe znane z innowacyjnej konstrukcji tylnego wejścia, umożliwiającej snowboardzistom szybkie i łatwe wsiadanie i wysiadanie bez konieczności regulacji tradycyjnych pasków. Łączą w sobie łatwość użytkowania z wydajnością, co skutkuje płynną i responsywną jazdą dla snowboardzistów na wszystkich poziomach zaawansowania.

Płyta bazowa Seria NX2

Seria NX2 to lekka płyta bazowa ze stopu aluminium. Jest to najsztywniejszy i najbardziej responsywny baseplate, dla riderów, którzy chcą natychmiastowej reakcji i bezpośredniej kontroli krawędzi.

Highback Asym Uniback Fuse Carbon

1-częściowy Asymmetrical Fuse UniBack to lekki hiback ukształtowany tak, aby idealnie pasował do konturów buta i kątów jazdy, oferując szerszy zakres wsparcia dla większej mocy. Wzmocniony włóknem węglowym materiał nylonowy zapewnia większą sztywność dla maksymalnego transferu mocy i kontroli.

Grzechotki LSR, zatrzaski blokujące

Zamykane klamry zapewniają pożądane napięcie paska. Ustaw je i zapomnij o nich w trybie automatycznym lub używaj ich jako zwykłych klamer do korzystania z dwóch pasków.

Dyski Uniwersalny dysk montażowy

Wszystkie wiązania Jones posiadają płytę kompatybilną z tradycyjnymi insertami 4x4, 2x4 oraz systemem montażu EST/Channel.

Pasek zasilania Pasek Fusion

Jednoczęściowe paski PowerStraps firmy Fusion mają kształt 3D, co zapewnia doskonałe dopasowanie i obejmują większy obszar stopy, zapewniając większy komfort i kontrolę. Najlepsza łatwość zakładania i wydajność typu "ustaw i zapomnij".

Paski zasilające Fusion Fusion ExoFrame

Wierzchnia warstwa dwóch wkładek ExoSPna obszarze kostki i palców z lekkimi, wtryskiwanymi ramami pasków Fusion pod spodem współpracuje ze sobą, aby równomiernie rozprowadzać nacisk i koncentrować energię w płycie podstawowej.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.