Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Flow NX2

Mocni riderzy, którzy chcą wiązania o średniej sztywności do jazdy w terenie, nie muszą szukać dalej niż wielokrotnie nagradzany model NX2.

 Flow NX2 4 One Wszystko o wiązaniach Flow NX2

To wiązanie jest zbudowane na tej samej aluminiowej obudowie, co flagowe NX2-Carbon, ale ma nieco mniej agresywny nylonowy ModBack wypełniony włóknem szklanym, który można regulować w celu idealnego dopasowania

 Flow NX2 4 One Wszystko o wiązaniach Flow NX2

Paski ExoKush Fusion w NX2 zapewniają świetne zablokowane trzymanie stopy, które można ustawić raz i zapomnieć o nim

Description

Wiązania Flow NX2: moc i wszechstronność w jednym

Dla snowboardzistów poszukujących mocy, precyzji i wszechstronności w wiązaniu, nie szukaj dalej niż wielokrotnie nagradzane Flow NX2. To wiązanie jest wzorem wydajności i komfortu, zbudowanym na tej samej wytrzymałej aluminiowej ramie, co flagowy model NX2-Carbon. Niezależnie od tego, czy jesteś żądnym przygód riderem all-mountain, czy też koncentrujesz się na doskonaleniu swoich freestyle'owych ruchów w parku, Flow NX2 oferuje wszystko, czego potrzebujesz.

Paski ExoKush Fusion

Wyróżniającą się cechą NX2 są paski ExoKush Fusion, które zapewniają niesamowitą blokadę stóp, umożliwiając jednorazową regulację pasków i zapomnienie o nich. Paski te są wykonane z rozszerzonego materiału EVA, dzięki czemu komfort i trwałość są priorytetem. To, co naprawdę wyróżnia NX2, to technologia ActiveStrap, która automatycznie podnosi paski, gdy odchylasz hiback do tyłu i ponownie mocno zaciska, gdy go zamykasz. To jeszcze bardziej przyspiesza nasz i tak już błyskawiczny system wsiadania, dzięki czemu tracisz mniej czasu i spędzasz więcej czasu w górach.

NX2 są również wyposażone w poduszki N-Gel na pięcie i pełne wkładki Bankbeds, które pochłaniają wstrząsy i wibracje zarówno podczas trudnych lądowań, jak i wyboistych zjazdów. Pochylenie wkładki o 2,5 stopnia współpracuje z naturalną postawą snowboardową, aby poprawić transfer energii, zapewniając większą kontrolę nad deską.

Dzięki najnowszej kolorystyce i dodaniu płytki Slip-N-Grip pod stopą, Flow nie poszedł na żadne ustępstwa podczas projektowania NX2. To wiązanie jest przeznaczone dla zdobywców all-mountain, którzy oczekują najwyższej wydajności i trwałości.

Niezależnie od tego, czy kochasz strome stoki, uwielbiasz robić freestyle'owe triki w parku, czy po prostu chcesz cieszyć się jazdą po różnych terenach, Flow NX2 oferuje wszechstronność i wydajność, których potrzebujesz, aby wznieść swoje umiejętności snowboardowe na nowy poziom. Dzięki połączeniu mocy, komfortu i szybkości jazdy na desce, Flow NX2 jest gotowy towarzyszyć Ci w przygodach na całej górze, niezależnie od warunków. Wybierz Flow NX2 i poczuj różnicę na stoku.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

NX2

AMERYKAŃSKIE MŁODZIEŻOWE I MĘSKIE

AMERYKAŃSKIE DAMSKIE

UE

UK

JAPONIA / MONDO

M 4.5 - 8.5 - 36.0 - 41.5 3.5 - 7.5 22.5 - 26.5
L 8.0 - 11.5 - 41.0- 45.0 7.0 - 10.5 26.0 - 29.5
XL 11.0 - 15.0 - 44.5 - 49.5 10.0 - 14.0 29.0 - 32.5
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Odpowiedź
Sztywność pięty
Laterall Stifness
Szybkie wejście / szybkie wyjście
 Flow NX2 4 One Szybkie wejście / szybkie wyjście
Trójkąt mocy
 Flow NX2 4 One Trójkąt mocy
Technical specifications
 Flow NX2 4 One Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Flow-to zaawansowane wiązania snowboardowe znane z innowacyjnej konstrukcji tylnego wejścia, umożliwiającej snowboardzistom szybkie i łatwe wsiadanie i wysiadanie bez konieczności regulacji tradycyjnych pasków. Łączą w sobie łatwość użytkowania z wydajnością, co skutkuje płynną i responsywną jazdą dla snowboardzistów na wszystkich poziomach zaawansowania.

Płyta bazowa Seria NX2

Seria NX2 to lekka płyta bazowa ze stopu aluminium. Jest to najsztywniejszy i najbardziej responsywny baseplate, dla riderów, którzy chcą natychmiastowej reakcji i bezpośredniej kontroli krawędzi.

Highback ModBack

Modułowy hiback oddziela dolną i górną strefę, zapewniając ukierunkowaną siłę, wsparcie i elastyczność tam, gdzie jest to potrzebne. Nylonowa pięta wypełniona włóknem szklanym jest średnio sztywna dla szybkiej i zabawnej jazdy, aktywując technologię ActiveStrap.

Grzechotki LSR, zatrzaski blokujące

Zamykane klamry zapewniają pożądane napięcie paska. Ustaw je i zapomnij o nich w trybie automatycznym lub używaj ich jako zwykłych klamer do korzystania z dwóch pasków.

Dyski Uniwersalny dysk montażowy

Wszystkie wiązania Jones posiadają płytę kompatybilną z tradycyjnymi insertami 4x4, 2x4 oraz systemem montażu EST/Channel.

Pasek zasilania Pasek Fusion

Jednoczęściowe paski PowerStraps firmy Fusion mają kształt 3D, co zapewnia doskonałe dopasowanie i obejmują większy obszar stopy, zapewniając większy komfort i kontrolę. Najlepsza łatwość zakładania i wydajność typu "ustaw i zapomnij".

Paski zasilające Fusion Fusion ExoKush

Spodnia warstwa Fusion ExoKushstrap o rozszerzonej gęstości EVA oferuje idealne połączenie komfortu, kontroli i lekkości, jednocześnie współpracując z dwoma wkładkami ExoSPdla niezrównanej wydajności i komfortu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.