Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Flow Fuse Carbon

Zarówno baseplate, jak i hiback są wykonane z nylonu wzmocnionego włóknem węglowym, oferując zaawansowanym rowerzystom maksymalne wsparcie i reakcję od krawędzi do krawędzi

 Flow Fuse Carbon Hybrid Graphite Wszystko o wiązaniach Flow Fuse Carbon

Zarówno baseplate, jak i hiback są wykonane z nylonu wzmocnionego włóknem węglowym, oferując zaawansowanym rowerzystom maksymalne wsparcie i reakcję od krawędzi do krawędzi

 Flow Fuse Carbon Hybrid Graphite Wszystko o wiązaniach Flow Fuse Carbon

Paski ExoKush są wykonane z bardzo wygodnego, rozszerzonego tworzywa EVA, z zewnętrzną ramą zapewniającą większą sztywność i reakcję

Description

Flow Fuse Carbon: Osiągi na najwyższym poziomie

Zamiennik klasycznego Fuse GT przenosi wydajność snowboardu na niespotykane dotąd wyżyny: poznaj Flow Fuse Carbon. To wiązanie zostało zaprojektowane, aby zaoferować zaawansowanym snowboardzistom doskonałe wsparcie i reakcję od krawędzi do krawędzi, dzięki temu, że zarówno płyta podstawowa, jak i hiback są wykonane z nylonu wzmocnionego włóknem węglowym.

W przeciwieństwie do NX2-Carbon, seria Fuse ma specjalnie ukształtowaną płytę podstawową, która pozwala na większy ruch boczny, idealny do skrętów przypominających surfing i stylowych chwytów. Ta innowacja daje ci swobodę przenoszenia umiejętności snowboardowych na nowe wyżyny.

Paski ExoKush

Paski ExoKush w butach Flow Fuse Carbon są wykonane z super wygodnego, rozszerzonego tworzywa EVA i mają zewnętrzną ramę zapewniającą dodatkową sztywność i reakcję. Zapewnia to mocne, ale wygodne dopasowanie. Hybrydowa wersja tego wiązania oferuje dopasowanie podobne do zwykłych wiązań dwustopniowych, przesuwa piętę dalej do tyłu w wiązaniu i zapewnia większą elastyczność w zróżnicowanym terenie.

Asymetryczny hiback Fuse Carbon zapewnia dopasowanie do butów jak w rękawiczce, pozwalając zachować pełną kontrolę nad snowboardem. ActiveStrap Tech sprawia, że wsiadanie i wysiadanie jest dziecinnie proste, co pozwala spędzać więcej czasu na odkrywaniu gór.

Nidecker Fuse Carbon został wykończony wysokiej jakości komponentami, w tym aluminiowymi klamrami zapewniającymi trwałość, pochyloną wkładką zapewniającą dodatkowy komfort i reakcję, a model ten jest wyposażony w podkładki N-Gel na pięcie i palcach, które zapewniają amortyzację podczas zjazdów.

Dzięki Flow Fuse Carbon jesteś gotowy na podbój gór z najwyższą równowagą wydajności i komfortu. Niezależnie od tego, czy atakujesz stok ostrymi zakrętami, wykonujesz freestyle'owe ruchy w parku, czy odkrywasz nietknięty puch, to wiązanie zapewnia niezrównane wsparcie i reakcję. Wejdź i poznaj przyszłość wiązań snowboardowych dzięki Flow Fuse Carbon, gdzie innowacja i wydajność łączą się w niezapomnianą jazdę.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

fuse Carbon

AMERYKAŃSKIE MŁODZIEŻOWE I MĘSKIE

DAMSKIE

UE

UK

JAPONIA / MONDO

M 4.5 - 8.5 - 36.0 - 41.5 3.5 - 7.5 22.5 - 26.5
L 8.0 - 11.5 - 41.0- 45.0 7.0 - 10.5 26.0 - 29.5
XL 11.0 - 15.0 - 44.5 - 49.5 10.0 - 14.0 29.0 - 32.5
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Odpowiedź
Sztywność pięty
Laterall Stifness
Szybkie wejście / szybkie wyjście
 Flow Fuse Carbon Hybrid Graphite Szybkie wejście / szybkie wyjście
Trójkąt mocy
 Flow Fuse Carbon Hybrid Graphite Trójkąt mocy
Technical specifications
 Flow Fuse Carbon Hybrid Graphite Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Flow-to zaawansowane wiązania snowboardowe znane z innowacyjnej konstrukcji tylnego wejścia, umożliwiającej snowboardzistom szybkie i łatwe wsiadanie i wysiadanie bez konieczności regulacji tradycyjnych pasków. Łączą w sobie łatwość użytkowania z wydajnością, co skutkuje płynną i responsywną jazdą dla snowboardzistów na wszystkich poziomach zaawansowania.

Płyta bazowa SERIA FUSE CARBON

FUSE -Series Carbon to wypełniona karbonem nylonowa płyta bazowa z regulowanymi ściankami bocznymi ze stopu aluminium, które zapewniają większą sztywność dla maksymalnego transferu mocy i kontroli.

Highback Asym Uniback Fuse Carbon

1-częściowy Asymmetrical Fuse UniBack to lekki hiback ukształtowany tak, aby idealnie pasował do konturów buta i kątów jazdy, oferując szerszy zakres wsparcia dla większej mocy. Wzmocniony włóknem węglowym materiał nylonowy zapewnia większą sztywność dla maksymalnego transferu mocy i kontroli.

Grzechotki LSR, zatrzaski blokujące

Zamykane klamry zapewniają pożądane napięcie paska. Ustaw je i zapomnij o nich w trybie automatycznym lub używaj ich jako zwykłych klamer do korzystania z dwóch pasków.

Dyski Uniwersalny dysk montażowy

Wszystkie wiązania Jones posiadają płytę kompatybilną z tradycyjnymi insertami 4x4, 2x4 oraz systemem montażu EST/Channel.

Pasek zasilania Pasek hybrydowy

Hybrydowe paski PowerStraps łączą pasek na kostkę z bardziej konwencjonalnym paskiem na palce, zapewniając idealne połączenie kontroli i elastyczności. Łatwe wchodzenie dzięki lepszemu wyczuciu paska na kostkę i palce

Paski zasilające Fusion Hybrid ExoKush

Hybrydowe paski PowerStraps łączą pasek na kostkę z bardziej konwencjonalnym paskiem na palce, zapewniając idealne połączenie kontroli i elastyczności. Łatwe wchodzenie dzięki lepszemu wyczuciu paska na kostkę i palce

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.