Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Poznaj Dakine Stance Driver, nasze najbardziej zaawansowane narzędzie. Narzędzie to jest wyposażone we wszystkie standardowe końcówki potrzebne do regulacji nart, snowboardu lub deski surfingowej. To, co naprawdę wyróżnia Stance Driver jest dwukierunkowa, regulowana głowica zapadkowa, która szybko i sprawnie radzi sobie z każdym projektem. Niezależnie od tego, czy regulujesz wiązania, naprawiasz deskę, czy optymalizujesz swój sprzęt, Stance Driver jest zawsze gotowy. Driver jest zawsze pod ręką.

6-częściowy klucz z grzechotką został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Dzięki końcówkom krzyżakowym #2 i #3, końcówkom pozidrive #2 i #3, końcówce sześciokątnej 3/32" i końcówce płaskiej 1/4" będziesz przygotowany do każdego zadania. Niezależnie od tego, czy wykonujesz precyzyjną regulację wiązań, czy ogólną konserwację sprzętu do sportów zimowych, to narzędzie jest kluczem do płynnej i precyzyjnej regulacji.

Dwukierunkowa, regulowana głowica zapadkowa zapewnia dodatkową wygodę pracy. Pozwala na szybkie wykonanie każdego zadania bez zbędnego zamieszania. Głowica grzechotki została zaprojektowana z myślą o płynnym użytkowaniu, umożliwiając szybkie przełączanie między różnymi bitami bez utraty cennego czasu.

Co oferuje Dakine Stance Driver jest wysuwana taśma miernicza o długości 39 cali (100 cm). Taśma miernicza jest zawsze gotowa do pomocy w ustawieniu idealnej szerokości wiązań. Niezależnie od tego, czy chcesz idealnie ustawić wiązania snowboardowe, czy dostosować deskę surfingową do swoich specyfikacji, funkcja taśmy mierniczej zapewnia dodatkowy poziom precyzji pracy.

Krótko mówiąc, Dakine Stance Driver to nie tylko kolejne narzędzie; to kompleksowe rozwiązanie dla pasjonatów sportów zimowych. Dzięki wysokiej jakości materiałom i przemyślanej konstrukcji, Stance Driver jest gotowy wesprzeć Cię w każdej regulacji, naprawie lub modernizacji, która przeniesie Twoje przygody na śniegu lub falach na nowy poziom.

Specyfikacja
SKU: 10001553
Czas dostawy: Zamówione przed 16:00, wysłane dzisiaj
Rodzaj konserwacji: Śrubokręt
Marka: Dakine
Sezon: 2023 - 2024
Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.