Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Plecak Dakine Heli Pro 20L został zaprojektowany nie tylko z myślą o wszechstronności, ale także trwałości i przyjazności dla środowiska. Dzięki różnym opcjom kolorystycznym, z których każda wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, plecak ten oferuje nie tylko styl, ale także odpowiedzialny wybór dla poszukiwaczy przygód, którzy dbają o środowisko.

W eleganckiej wersji BLACK, Heli Pro 20L jest wykonany z 600D poliestru ripstop z recyklingu z wodoodpornym wykończeniem, a wszystko to wyprodukowane zgodnie ze standardami bluesign®. Zapewnia to nie tylko zrównoważony projekt, ale także gwarantuje, że proces produkcyjny ma mniejszy wpływ na ludzi i środowisko.

Opcja BLUE GRAPHITE ma te same cechy co BLACK, z 600D poliestrowym ripstopem z recyklingu i wodoodpornym wykończeniem, wszystkie zatwierdzone przez bluesign®. Ten plecak jest nie tylko stylowy i funkcjonalny, ale także przyjazny dla środowiska.

Dla tych, którzy chcą się wyróżnić, dostępna jest wersja CASCADE CAMO, wykonana z 600D poliestru ripstop z recyklingu z przyciągającym wzrok nadrukiem i wodoodpornym wykończeniem, a wszystko to wyprodukowane zgodnie ze standardami bluesign®. Ten styl kamuflażu doda Twojemu sprzętowi odrobinę przygody.

GREYSCALE oferuje subtelny i wyrafinowany wygląd dzięki poliestrowi 300D o splocie płóciennym i nylonowi 400D, oba z wykończeniem hydrofobowym i zatwierdzonym przez bluesign®. Ta kombinacja materiałów oferuje nie tylko unikalną teksturę, ale także wysoki poziom ochrony.

Wersja MUSTARD MOSS promieniuje ciepłem dzięki 600D poliestrowemu ripstopowi z recyklingu i wodoodpornemu wykończeniu, w pełni zatwierdzonemu przez bluesign®. Ten kolor dodaje odrobinę żywiołowości do Twojego stylu przygody.

PORT RED, wykonany z nylonu 420D ripstop z wodoodpornym wykończeniem i zatwierdzony przez bluesign®, oferuje nie tylko efektowny kolor, ale także wysoki poziom trwałości.

W wersji RED EARTH plecak wykonany jest z 600D poliestru ripstop z recyklingu z wodoodpornym wykończeniem, zatwierdzonym przez bluesign®. Ten czerwony odcień nadaje plecakowi odważny i odważny wygląd.

Wreszcie, opcja SUN FLARE, wykonana z poliestru ripstop 305D Cordura z wodoodpornym wykończeniem, zatwierdzona przez bluesign®. Ten jasny kolor dodaje energetycznego elementu do Twojego przygodowego wyglądu.

Dzięki plecakowi Dakine Heli Pro 20L masz nie tylko wszechstronnego towarzysza na wszystkie przygody, ale także dokonujesz świadomego wyboru w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności za środowisko. Ten plecak oferuje nie tylko stylowe funkcje, ale także spokój ducha, wiedząc, że przyczyniasz się do bardziej ekologicznej planety.

Specyfikacja
SKU: 420212999020Lsteelgrey
Czas dostawy: Zamówione przed 16:00, wysłane dzisiaj
Marka: Dakine
Płeć: Mężczyźni, Kobiety
Sezon: 2023 - 2024
Technical specifications
Wymiary 21 x 12 x 8" [53 x 30 x 20].

Waga 1.9 lbs. [ .86kg].

Objętość 1200 cali sześciennych [ 20L ]

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.