Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Dakine BC Tool to cenne narzędzie wielofunkcyjne zaprojektowane specjalnie do splitboardingu i ski-touringu w terenie. Dzięki szeregowi niezbędnych funkcji, narzędzie to jest idealnym towarzyszem dla poszukiwaczy przygód eksplorujących teren poza trasami. Wyposażony w końcówki Phillips #1, #2 i #3, końcówki Hex 2 mm, 3 mm i 4 mm, końcówkę Pozidrive #3 i końcówkę z płaską główką 1/4", BC Tool oferuje wszechstronne opcje wykonywania różnych mocowań i regulacji.

To, co naprawdę wyróżnia to małe narzędzie, to dodanie otwieracza do butelek, pozwalającego cieszyć się zasłużonym napojem po satysfakcjonującym zjeździe. Klucze 8 mm i 10 mm zapewniają, że nie utkniesz w odległych obszarach, a poręczny wielofunkcyjny plastikowy skrobak jest idealny do czyszczenia po dniu spędzonym na śniegu.

Uwaga: Ze względu na swoją popularność, Dakine BC Tool jest obecnie wyprzedany. Miej oko na nasze zapasy, ponieważ to wszechstronne narzędzie backcountry wkrótce będzie ponownie dostępne, aby wspierać Cię we wszystkich przygodach poza utartymi szlakami. Wejdź na pustynię przygotowany z Dakine BC Tool. BC Tool, najlepszym towarzyszem dla splitboarderów i entuzjastów ski-touringu.

Specyfikacja
SKU: 1000013292
Czas dostawy: Zamówione przed 16:00, wysłane dzisiaj
Rodzaj konserwacji: Narzędzia
Marka: Dakine
Sezon: 2023 - 2024
Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.