Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Capita Navigator

W 2023 roku ta seria do jazdy w puchu została wyposażona w bardziej wytrzymałą konstrukcję, aby poprawić kontrolę podczas jazdy, zachowując jednocześnie ogólny zabawny charakter, który tak bardzo kochają riderzy na całym świecie

 Capita Navigator Wszystko o Capita Navigator

Inkrustowane tłumiki korkowe są wytłaczane w niestandardowych sekcjach przednich, aby tłumić wibracje typowe dla ponadwymiarowych kształtów proszku

 Capita Navigator Wszystko o Capita Navigator

Zachowując paraboliczne taliowanie i opadający, zwężający się ogon, aby pływać w miękkim materiale, szeroki rockerowy nos naturalnie unosi się nad głębokim śniegiem

Description

Poznaj Capita Navigator

Nawigator Capita jest jak nieomylny kompas podczas przygody w puchu, niezbędny do uzyskania najlepszych wrażeń. Tak jak odpowiedni sprzęt ma kluczowe znaczenie podczas biwakowania w terenie, tak Navigator jest niezawodnym przewodnikiem w głębokim puchu.

W 2023 r. ta puchowa seria została ulepszona o bardziej wytrzymałą konstrukcję. Poprawia to kontrolę podczas jazdy, zachowując jednocześnie zabawny charakter, który pokochali zawodnicy na całym świecie. Wkładka z korkowych amortyzatorów, umieszczona w niestandardowych przednich sekcjach, tłumi wibracje typowe dla ponadwymiarowych kształtów puchu. Dzięki parabolicznemu taliowaniu i zwężającemu się ogonowi, który zapewnia bezwysiłkowe ślizganie się po miękkim śniegu, szeroki nos rockera naturalnie unosi się nad głębokim śniegiem. Efektem jest kształt, który zamienia wyczerpujące dni w puchu w emocjonalnie satysfakcjonujące doświadczenia na świeżym powietrzu.

Profil RESORT V2 narty Navigator oferuje to, co najlepsze z obu światów. Ma podniesioną platformę camber przez wkładki, aby utrzymać kontrolę nad krawędzią przy dużej prędkości w zmiennym terenie. Zwiększone punkty styku zapewniają łatwe lądowanie i unoszenie się w puchu, a łuki Flat Kick na czubku i ogonie zapewniają szybsze, bardziej agresywne przejścia.

Niezależnie od tego, czy chcesz ścigać się w głębokim puchu, czy podejmować najbardziej wymagające przygody w terenie, Capita Navigator jest gotowy, aby zabrać Cię na niespotykane dotąd wyżyny. Dzięki zaawansowanej technologii i bezkompromisowej wydajności ta deska snowboardowa jest kluczem do epickich przygód w puchu, które pozostaną z tobą na zawsze.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar 158 161 164
Szerokość nosa (mm) 30.5 31 31.5
Szerokość ogona (mm) 29.3 29.7 30.1
Szerokość talii (mm) 25.6 26 26.4
Efektywna krawędź (mm) 1195 1222 1238
Waga jeźdźca (lbs) 150-210 160-210 170-220
Waga motocyklisty (kg) 68-90 72-95 77-100
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
RESORT V2
 Capita Navigator RESORT V2
Statek matka
 Capita Navigator Statek matka
Technical specifications
 Capita Navigator Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Deski snowboardowe CAPiTA są produkowane ręcznie w Austrii przy użyciu czystej energii wytwarzanej w The MotherShip™.

Podstawa PODSTAWA POWDER DRIVE™

Dynamiczny i trwały, łatwy w utrzymaniu i niezawodny, ten materiał bazowy jest elektryczny przez drzewa i szybki na równinach. Podstawa POWDER DRIVE™ ma cechy zarówno spiekanego, jak i wytłaczanego materiału bazowego i została pierwotnie opracowana wyłącznie dla SPring Break Powder Division i została zaprojektowana z myślą o proszkowym stylu życia.

Rdzeń HOVER CORE™

Energetyczny rdzeń klasy premium, który jest ultralekki i wytrzymały oraz ma doskonałe właściwości amortyzujące.

Dodatki BOOSTERY LNU TECHNORA™

TECHNORA™ to włókno aramidowe o doskonałej wytrzymałości na rozciąganie i odporności na zmęczenie materiału, które działa jak amortyzator i źródło energii, gdy jest zintegrowane z konstrukcją deski snowboardowej. Przepletliśmy TECHNORA™ z niezwykle lekkim i całkowicie naturalnym włóknem lnianym, aby wzmocnić dowolną kombinację konstrukcji dla maksymalnej mocy skrętu i ollie.

Szkło TRÓJOSIOWE WŁÓKNO SZKLANE HOLYSHEET™

Konfiguracja włókien szklanych HOLYSHEET™ zawiera włókna o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i niskim module sprężystości. Dzięki większej liczbie włókien w tej samej wadze szkła, można stworzyć mocniejszą i bardziej responsywną deskę bez zwiększania jej wagi.

Profil RESORT V2

Ten rewolucyjny kształt all-terrain oferuje to, co najlepsze z obu światów. Ma podniesioną platformę camber przez wkładki, aby utrzymać przyczepność krawędzi przy dużych prędkościach w zmieniającym się terenie, podniesione punkty kontaktowe do lądowania i unoszenia się w puchu oraz łuki Flat Kick na czubku i ogonie dla szybszych, bardziej agresywnych przejść.

Kształt KIEROWANIE

Kształt kierunkowy zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i jazdy w puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.