Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Capita The Equalizer

Zainspirowany progresją Jess Kimury z ulicy do backcountry, The Equalizer narodził się, aby wyrównać szanse w górach i zaoferować innym riderom wysokiej klasy opcję all-mountain zaprojektowaną specjalnie dla kobiet.

 Capita The Equalizer Wszystko o Capita The Equalizer

Zainspirowany progresją Jess Kimury z ulicy do backcountry, The Equalizer narodził się, aby wyrównać szanse w górach i zaoferować innym riderom wysokiej klasy opcję all-mountain zaprojektowaną specjalnie dla kobiet.

 Capita The Equalizer Wszystko o Capita The Equalizer

Prowadzenie i reakcja narty Equaliser zostały ulepszone na rok 2024 dzięki całkowicie nowemu rdzeniowi META Core™, który zapewnia przyjemny flex w terenie all-mountain, podczas gdy Technora™ Flax Boosters zostały zachowane w konstrukcji dla wytrzymałości wzdłużnej

Description

Poznaj Capita Equalizer

Deska Capita Equalizer oddaje hołd postępom Jess Kimury, która rozwijała swoje umiejętności od ulic po tereny backcountry. Opracowana z myślą o wyrównaniu szans w górach, ta deska snowboardowa oferuje innym riderkom wysokowydajną opcję all-mountain.

W 2023 roku seria otrzymała zupełnie nowy hybrydowy profil camber. Profil ten łączy dodatni camber na całej długości deski dla optymalnej kontroli podczas carvingu z odwróconym camberem w nosie i ogonie dla maksymalnej pływalności w puchu.

To, co sprawia, że Equalizer jest jeszcze bardziej wyjątkowy w sezonie 2024, to wprowadzenie META Core ™. Ten całkowicie nowy rdzeń zapewnia pożądany flex, który jest idealny do wszystkich rodzajów terenu all-mountain. Ponadto w konstrukcji zachowano Technora™ Flax Boosters, aby zapewnić moc wzdłużną. Dzięki szybkiej spiekanej podstawie Quantum Drive ™, Equalizer jest jedną z najbardziej zaawansowanych technicznie desek freeride'owych dla kobiet poszukujących najwyższej wydajności.

Profil camber Resort V2

Profil camber Resort V2 deski Equalizer to prawdziwy klejnot. Ta rewolucyjna konstrukcja all-terrain oferuje to, co najlepsze z obu światów. Ma podniesioną platformę camber przez wkładki, co skutkuje utrzymaniem kontroli krawędzi przy dużej prędkości w zmiennym terenie. Podniesione punkty styku zapewniają łatwe lądowanie i unoszenie się w puchu, a łuki Flat Kick na czubku i ogonie zapewniają szybsze, bardziej agresywne przejścia.

Capita Equalizer to nie tylko kolejna deska snowboardowa; to deklaracja postępu i równości w górach. SPZaprojektowana specjalnie z myślą o wymagających riderkach, ta deska oferuje światowej klasy osiągi w każdym terenie. Niezależnie od tego, czy lubisz szybkie zjazdy, ślizgasz się po nieskazitelnym puchu, czy wykonujesz imponujące akrobacje freestyle'owe, Equalizer gwarantuje wyjątkowe wrażenia. Wybierz progresję, wybierz Equalizer.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar 142 146 150 154
Szerokość nosa (mm) 27.3 27.9 28.5 29.1
Szerokość ogona (mm) 27.1 20 28.4 29
Szerokość talii (mm) 22.9 23.5 24.1 24.7
Efektywna krawędź (mm) 1103 1152 1166 1206
Waga jeźdźca (lbs) 90-140 100-150 110-170 120-190+
Waga jeźdźca (kg) 41-64 45-68 50-77 55-86+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
RESORT V2
 Capita The Equalizer RESORT V2
Statek matka
 Capita The Equalizer Statek matka
Technical specifications
 Capita The Equalizer Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Deski snowboardowe CAPiTA są produkowane ręcznie w Austrii przy użyciu czystej energii wytwarzanej w The MotherShip™.

Podstawa QUANTUM DRIVE™ BASE

Baza do biegania QUANTUM DRIVE™ składa się z progresywnej mieszanki skompresowanego polietylenu o ultrawysokiej masie cząsteczkowej. Ewolucja i tak już błyskawicznego ULTRADRIVE ™, ta baza do biegania ma większą gęstość dla trwałości i pochłania więcej wosku, co zapewnia dłuższe odprowadzanie wilgoci i szybszą jazdę. Dobrze utrzymane spiekane podstawy są szybkie i trwałe oraz preferowane przez wielu entuzjastów wysokiej klasy na całym świecie.

Rdzeń META CORE™

Wzięliśmy niezwykle lekki rdzeń P2 Superlight Core™, dodaliśmy wysoce elastyczne i pochłaniające wstrząsy bukowe podłużnice biegnące przez wkładki, aby uzyskać większą wytrzymałość i jeszcze szybszy pop.

Dodatki BOOSTERY LNU TECHNORA™

TECHNORA™ to włókno aramidowe o doskonałej wytrzymałości na rozciąganie i odporności na zmęczenie materiału, które działa jak amortyzator i źródło energii, gdy jest zintegrowane z konstrukcją deski snowboardowej. Przepletliśmy TECHNORA™ z niezwykle lekkim i całkowicie naturalnym włóknem lnianym, aby wzmocnić dowolną kombinację konstrukcji dla maksymalnej mocy skrętu i ollie.

Szkło TRÓJOSIOWE WŁÓKNO SZKLANE HOLYSHEET™

Konfiguracja włókien szklanych HOLYSHEET™ zawiera włókna o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i niskim module sprężystości. Dzięki większej liczbie włókien w tej samej wadze szkła, można stworzyć mocniejszą i bardziej responsywną deskę bez zwiększania jej wagi.

Profil RESORT V2

Ten rewolucyjny kształt all-terrain oferuje to, co najlepsze z obu światów. Ma podniesioną platformę camber przez wkładki, aby utrzymać przyczepność krawędzi przy dużych prędkościach w zmieniającym się terenie, podniesione punkty kontaktowe do lądowania i unoszenia się w puchu oraz łuki Flat Kick na czubku i ogonie dla szybszych, bardziej agresywnych przejść.

Kształt KIEROWANIE

Kształt kierunkowy zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i jazdy w puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.