Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Capita Super D.O.A.

Oto technicznie doskonały SUPER D.O.A. Ten super-snowboard wykorzystał teorię kształtowania i cambera jednej z najbardziej udanych i najbardziej lubianych desek snowboardowych w historii i wzmocnił konstrukcję, aby zapewnić poważną zabawę.

 Capita Super D.O.A. Wszystko o Capita Super D.O.A.

SUPER D.O.A. jest przeznaczony dla przeciętnego rowerzysty terenowego, który poszukuje wielokrotnie nagradzanej geometrii serii D.O.A. w lżejszej, bardziej energicznej i responsywnej obudowie.

 Capita Super D.O.A. Wszystko o Capita Super D.O.A.

SUPER D.O.A. jest odpowiedzialnie produkowany przy użyciu czystej energii i przyjaznych dla środowiska komponentów, takich jak plastikowe elementy rdzenia z recyklingu P.E.T..

Description

Poznaj Capita Super D.O.A.

Oto zaawansowane technicznie, dopracowane arcydzieło, Capita SUPER D.O.A. Ta przełomowa super-snowboard przyjęła konstrukcję i teorię camber jednej z najbardziej udanych i uwielbianych desek snowboardowych w historii i przeniosła konstrukcję na wyższy poziom, aby zapewnić poważną zabawę.

Deska SUPER D.O.A., zaprojektowana dla zaawansowanych riderów all-terrain, poszukujących wielokrotnie nagradzanej geometrii serii D.O.A. w lżejszej, bardziej energicznej i responsywnej obudowie, może pomóc ci jechać szybciej, skręcać ostrzej i pchać się w nowy i ekscytujący teren.

Model Capita SUPER D.O.A. jest produkowany w sposób odpowiedzialny, z wykorzystaniem czystej energii i przyjaznych dla środowiska komponentów, takich jak plastikowe elementy rdzenia z recyklingu P.E.T.. Znany ze swoich osiągów przy dużych prędkościach, 2023 SUPER D.O.A. został dodatkowo udoskonalony dzięki nowej bazie HyperDrive™ ADV i zoptymalizowany za pomocą fabrycznego Moonshot Omni-Tune™. Jeśli szukasz jednej z najczęściej nagradzanych desek snowboardowych na rynku w połączeniu z najbardziej zaawansowaną dostępną technologią, nie szukaj dalej niż SUPER D.O.A.

CAMBER RESORT V1 Our RESORT V1

CAMBER RESORT V1 Nasze deski o profilu RESORT V1 w pełni wykorzystują zalety tradycyjnego cambera, zerowego cambera i odwróconego cambera. Ta konstrukcja nowej generacji pozwala uzyskać pop i reakcję deski camber z całą przewidywalnością i łatwą inicjacją skrętu w kształtach zero camber lub reverse camber.

Doświadcz przyszłości snowboardu dzięki SUPER D.O.A. Zaprojektowana do perfekcji, ta deska oferuje niezrównane połączenie technologii i kunsztu. Rewolucyjny profil RESORT V1 łączy w sobie najlepsze elementy tradycyjnego cambera, zerowego cambera i odwróconego cambera, zapewniając wybuchowy pop i ostrą jak brzytwa reakcję, zapewniając jednocześnie płynne skręty i łatwą inicjację.

Wykonane z myślą o środowisku, SUPER D.O.A. mają podstawowe komponenty wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu P.E.T., co odzwierciedla nasze zaangażowanie w zrównoważone praktyki produkcyjne. Każdy ruch jest wspierany przez czystą energię, dzięki czemu ta deska jest nie tylko mistrzem wydajności, ale także świadomości ekologicznej.

W 2023 roku podnieśliśmy poprzeczkę dzięki podstawie HyperDrive ™ ADV, która przenosi prędkość na zupełnie nowy poziom. Ta zaawansowana technologia podstawy zapewni, że zostawisz konkurentów w kurzu i zdominujesz każde napotkane nachylenie. W połączeniu z naszym fabrycznym Moonshot Omni-Tune™, SUPER D.O.A. zapewnia jazdę, która jest idealnie dostrojona od razu po wyjęciu z pudełka.

Dołącz do rowerzystów, którzy wymagają tego, co najlepsze. SUPER D.O.A. to coś więcej niż tylko deska snowboardowa; to deklaracja doskonałości. Podnieś swoje wrażenia z jazdy i podbij góry dzięki desce, która wyznacza nowy standard wydajności i trwałości. Wybierz SUPER D.O.A. i wznieś swój snowboarding na niespotykane dotąd wyżyny.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar 152 154 156 158 160 155W 158W 161W 163W
Szerokość nosa (mm) 29.2 29.5 29.7 30 30.4 30.2 30.5 30.9 31.1
Szerokość ogona (mm) 29.2 29.5 29.7 30 30.4 30.2 30.5 30.9 31.1
Szerokość talii (mm) 24.8 25 25.2 25.4 25.7 30.2 30.5 30.9 31.1
Efektywna krawędź (mm) 1207 1222 1233 1256 1270 1205 1249 1280 1294
Waga jeźdźca (funty) 110-150 120-180 130-190 140-200 160-220+ 130-190 140-200 160-220 170-230+
Waga jeźdźca (kg) 50-68 54-81 59-86 63-90 72-100+ 59-86 63-90 72-100 77-104+
Odstęp (cm) 55.9 55.9 55.9 58.4 58.4 55.9 58.4 58.4 58.4
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Resort V1
 Capita Super D.O.A. Resort V1
Statek matka
 Capita Super D.O.A. Statek matka
Technical specifications
 Capita Super D.O.A. Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Deski snowboardowe CAPiTA są produkowane ręcznie w Austrii przy użyciu czystej energii wytwarzanej w The MotherShip™.

Podstawa HYPERDRIVE™ ADV BASE

Inżynierowie niestrudzenie współpracowali z wiodącym na świecie dostawcą polietylenowych podeszew do biegania, aby stworzyć HYPERDRIVE™. Ten spiekany materiał ma wyjątkowe właściwości przeciwcierne dzięki wysokiej masie cząsteczkowej i specjalistycznym środkom pomocniczym w przetwarzaniu, zastrzeżonemu składowi i jest bezprecedensowo szybki. Nasi lojalni fani mocno szarżują, a my zintegrowaliśmy najszybszą i najwredniejszą bazę na rynku.

Rdzeń 3D THERMOPOLYMER SUPERCORE™

Niezwykle lekki rdzeń supercombo z najwyższej jakości topoli, paulowni i buku z kanałami z termopolimeru z recyklingu, zapewniający maksymalną trwałość, energię i pop.

Dodatki SUPERCARBON™

Węgiel jest znany ze swojej sztywności, wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, niskiej wagi, tolerancji na wysokie temperatury i niskiej rozszerzalności cieplnej. Jest to jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych obecnie w zastosowaniach wymagających wysokiej wydajności. Zwiększamy moc i reakcję w szerokiej gamie modeli, wprowadzając różne zmiany w grubości, szerokości, wadze lub splocie włókna węglowego, jednocześnie zapewniając, że nasze deski pozostają ultralekkie.

Szkło TRÓJOSIOWE WŁÓKNO SZKLANE HOLYSHEET™

Konfiguracja włókien szklanych HOLYSHEET™ zawiera włókna o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i niskim module sprężystości. Dzięki większej liczbie włókien w tej samej wadze szkła, można stworzyć mocniejszą i bardziej responsywną deskę bez zwiększania jej wagi.

Profil RESORT V1

Deski RESORT V1 Profile w pełni wykorzystują zalety tradycyjnego cambera, zerowego cambera i odwróconego cambera. Dzięki tej konstrukcji nowej generacji otrzymujesz pop i reakcję deski z camberem, ale także przewidywalność i łatwą inicjację skrętu z zerowym camberem lub odwróconym camberem.

Kształt Prawdziwy bliźniak

Deska snowboardowa, której kształt i wymiary są całkowicie symetryczne zarówno pod względem długości, jak i szerokości.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.