Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Capita SPas Metal Fantasy

The five-time Transworld Good Wood Award-winning SPace Metal Fantasy is widely regarded as one of the best women's parkboards on the market.

 Capita Space Metal Fantasy Wszystko o Capita SPas Metal Fantasy

Capite przedstawia go jako snowboard do parku, ale w rzeczywistości jest czymś więcej. SP ace Metal Fantasy pozwala na jazdę na stoku, zabawę na elementach w parku, a nawet śmiesznie dobrze pływa w puchu.

 Capita Space Metal Fantasy Wszystko o Capita SPas Metal Fantasy

Ten bardzo wyrozumiały kształt z odwróconym camberem oferuje dobrą zabawę dla początkujących i zaawansowanych riderów, którzy chcą przyspieszyć naukę i przenieść swoją jazdę na wyższy poziom w wielu różnych typach terenu

Description

Poznaj Capita SPace Metal Fantasy

The Capita SPace Metal Fantasy has an impressive track record with five consecutive Transworld Good Wood Awards to its name. Jest powszechnie uznawana za jedną z najlepszych desek parkowych dla kobiet na rynku. Jednak, aby być uczciwym, etykieta "deska parkowa" poważnie umniejsza jej potencjał.

Chociaż przedstawiamy go jako deskę parkową do celów klasyfikacji, prawda jest taka, że jest to znacznie więcej. SP ace Metal Fantasy nadaje się nie tylko do lepszej sztuki i latania w parku, ale także oferuje świetną zabawę podczas rzeźbienia skrętów na stokach i wyjątkowo dobrze unosi się na puchu. Ten niezwykle wyrozumiały kształt z odwróconym camberem zapewnia przyjemne wrażenia początkującym i średnio zaawansowanym riderom, którzy chcą przyspieszyć naukę i przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom w różnorodnym terenie. S.M.F. służy jako trampolina do progresji i może wyróżniać się w każdym środowisku jazdy, bez konieczności głębokiego sięgania do kieszeni.

Profil Park V2 Flatbase

Jeśli chodzi o profil camber, SPace Metal Fantasy ma camber Park V2. Oznacza to, że deska ma freestyle'owy kształt Flat Kick z podwójnym odwróconym camberem. Sekcja z zerowym camberem w całym obszarze rozmieszczenia zapewnia stabilne wyczucie przypominające jazdę na łyżwach, a podniesione punkty styku zapewniają doskonały promień skrętu i bezwysiłkowe unoszenie się w puchu.

Krótko mówiąc, Capita SPace Metal Fantasy to wyjątkowo wszechstronna deska snowboardowa. Niezależnie od tego, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności w parku, cieszyć się zjazdami z dużą prędkością, czy też cieszyć się głębokim puchem, ta deska gwarantuje fenomenalne wrażenia. Inwestycja w deskę SPace Metal Fantasy to inwestycja w progres i dobrą zabawę na stoku.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar 143 145 147 149 151
Szerokość nosa (mm) 27.8 28.1 28.4 28.6 28.8
Szerokość ogona (mm) 27.8 28.1 28.4 28.6 28.8
Szerokość talii (mm) 23.3 23.6 23.9 24/1 24.3
Efektywna krawędź (mm) 1121 1137 1179 1186 1203
Waga jeźdźca (funty) 90-140 95-145 100-150 105-155 110-160
Waga motocyklisty (kg) 41-63 43-66 45-68 47-70 49-73
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
RESORT V2
 Capita Space Metal Fantasy RESORT V2
Statek matka
 Capita Space Metal Fantasy Statek matka
Technical specifications
 Capita Space Metal Fantasy Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Deski snowboardowe CAPiTA są produkowane ręcznie w Austrii przy użyciu czystej energii wytwarzanej w The MotherShip™.

Podstawa SUPERDRIVE™ EX BASE

Materiał bazowy SUPERDRIVE™ należy do kategorii płyt spiekanych, które oferują zalety zarówno podłoży spiekanych, jak i wytłaczanych. Te podstawy mają właściwości i techniki produkcji wytłaczanego materiału podstawowego, ale wyższe ciśnienie i temperatura zwiększają twardość powierzchni do poziomów zbliżonych do większości spiekanych podstaw. Zwiększa to trwałość i wytrzymałość powierzchni, tworząc podstawę, która jest bardziej trwała podczas jibbingu i rozdarcia w górach, a deska wymaga niewielkiej konserwacji i ma beztroską żywotność

Rdzeń DWURDZENIOWY RDZEŃ Z CERTYFIKATEM FSC

Lekki topolowy rdzeń połączony z bukiem dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości.

Dodatki Produkcja 100% czystej energii

CAPiTA MotherShip™ to najnowszy, najbardziej zaawansowany technologicznie zakład produkcji desek snowboardowych na świecie - cud produkcji czystej energii. Wytwarzamy energię dla procesów produkcyjnych CAPiTA za pomocą lokalnego hydroaktywnego systemu energii cieplnej NH3 w połączeniu z naszymi niedawno rozbudowanymi panelami słonecznymi.

Szkło SPSPECJALNA MIESZANKA DWUOSIOWEGO WŁÓKNA SZKLANEGO

SPECIAL BLEND to przyjazny dla środowiska proces układania, który wykorzystuje nasz składnik żywicy MAGIC BEAN™, który zużywa mniej energii i zapewnia lepsze właściwości techniczne. Ten proces łączenia poprawia środowisko pracy w fabryce, ponieważ nie zawiera tych samych agresywnych właściwości chemicznych, które są stosowane w żywicach w innych fabrykach na całym świecie.

Profil PARK V2

Te wszechstronne deski mają freestyle'owy kształt Flat Kick z podwójnym odwróconym camberem. Sekcja zero camber na całej wkładce zapewnia stabilne wyczucie łyżwy, podczas gdy podniesione punkty kontaktowe skręcają w mgnieniu oka i płynnie unoszą się w puchu.

Kształt TRUE TWIN

Deska snowboardowa, której kształt i wymiary są całkowicie symetryczne zarówno pod względem długości, jak i szerokości.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.