Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Capita Pathfinder

Capita Pathfinder to obowiązkowa deska snowboardowa w Twoim kołczanie. Zabawna, zwrotna, łatwa w prowadzeniu i zdolna do wielkich rzeczy

 Capita Pathfinder Camber Wszystko o Capita Pathfinder

Pathfinder ma zarówno niski camber do carvingu i ollie-power, jak i opcję odwróconego cambera dla luźniejszego i skate-podobnego odczucia. Jest więc wybór dla wszystkich riderów szukających deski o dobrych osiągach w umiarkowanej cenie.

 Capita Pathfinder Camber Wszystko o Capita Pathfinder

Pathfinder udowodnił, że jest jedną z najlepszych okazji konsumenckich w grze, charakteryzującą się tępym kształtem z krótszym nosem i ogonem dla mniejszej masy zamachowej oraz sprawdzoną, lekką i trwałą konstrukcją.

Description

Poznaj Capita Pathfinder

Capita Pathfinder to niezbędna deska snowboardowa do przygód w kurorcie. Ta deska łączy w sobie figlarność, zwrotność i łatwość użytkowania z potencjałem doskonałej wydajności. Dostępna zarówno w wersji z niskim camberem dla mocnych carvingów i ollie, jak i w opcji z odwróconym camberem dla luźniejszego, skate'owego odczucia, jest wyborem dla każdego ridera szukającego deski z imponującą historią w umiarkowanej cenie. Pathfinder udowodnił, że jest jednym z najlepszych zakupów na rynku, z charakterystycznym ściętym kształtem, krótszym czubkiem i ogonem dla zmniejszenia masy obrotu oraz sprawdzoną, lekką i trwałą konstrukcją.

Opcja Pathfinder Camber oferuje zwiększoną wytrzymałość na ollie i utrzymanie krawędzi podczas szybkiego carvingu dzięki wydłużonemu profilowi camber. Te deski wyróżniają się na skoczniach, jibach i przejściach i są cennym wyborem dla następnej deski freestyle'owej i zorientowanej na park.

Profil camber Pathfinder PARK V1 + FLAT KICK TECH wyróżnia się wyeliminowaniem tradycyjnej sekcji camber 4 cm przed końcem taliowania. Niewielkie sekcje z zerowym wygięciem zapewniają kontrolowaną jazdę przy jednoczesnym zachowaniu reakcji i mocy deski z wygięciem.

Krótko mówiąc, Capita Pathfinder uosabia idealne połączenie wydajności, wszechstronności i przystępnej ceny. Niezależnie od tego, czy chcesz zdominować park, wykonywać techniczne zjazdy, czy po prostu dobrze się bawić na stoku, Pathfinder jest gotowy, aby Cię poprowadzić. Dzięki wyrafinowanemu designowi i zaawansowanej konstrukcji, ta deska jest niezbędnym towarzyszem dla każdej riderki poszukującej snowboardu, który jest zarówno ekscytujący, jak i niezawodny. Pathfinder to nie tylko kolejna deska; to inwestycja w twoje snowboardowe doświadczenie i gwarancja przygód w górach, których szybko nie zapomnisz.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar 153 155 157 157W 159W 162W
Szerokość nosa (mm) 30 30.3 30.5 31 31.2 31.6
Szerokość ogona (mm) 30 30.3 30.5 31 31.2 31.6
Szerokość talii (mm) 25.4 25.6 25.8 26.3 26.5 26.8
Efektywna krawędź (mm) 1218 1234 25.8 1250 1265 1298
Waga kierowcy (funty) 110-170 120-180 140-200+ 140-200 150-210 160-220+
Waga motocyklisty (kg) 54-81 54-81 63-90+ 64-91 68-95 72-99+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
PARK V1 + FLAT KICK TECH
 Capita Pathfinder Camber PARK V1 + FLAT KICK TECH
Statek matka
 Capita Pathfinder Camber Statek matka
Technical specifications
 Capita Pathfinder Camber Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Deski snowboardowe CAPiTA są produkowane ręcznie w Austrii przy użyciu czystej energii wytwarzanej w The MotherShip™.

Podstawa SUPERDRIVE™ EX BASE

Materiał bazowy SUPERDRIVE™ należy do kategorii płyt spiekanych, które oferują zalety zarówno podłoży spiekanych, jak i wytłaczanych. Te podstawy mają właściwości i techniki produkcji wytłaczanego materiału podstawowego, ale wyższe ciśnienie i temperatura zwiększają twardość powierzchni do poziomów zbliżonych do większości spiekanych podstaw. Zwiększa to trwałość i wytrzymałość powierzchni, tworząc podstawę, która jest bardziej trwała podczas jibbingu i rozdarcia w górach, a deska wymaga niewielkiej konserwacji i ma beztroską żywotność

Rdzeń DWURDZENIOWY RDZEŃ Z CERTYFIKATEM FSC

Lekki topolowy rdzeń połączony z bukiem dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości.

Dodatki Produkcja 100% czystej energii

CAPiTA MotherShip™ to najnowszy, najbardziej zaawansowany technologicznie zakład produkcji desek snowboardowych na świecie - cud produkcji czystej energii. Wytwarzamy energię dla procesów produkcyjnych CAPiTA za pomocą lokalnego hydroaktywnego systemu energii cieplnej NH3 w połączeniu z naszymi niedawno rozbudowanymi panelami słonecznymi.

Szkło SPSPECJALNA MIESZANKA DWUOSIOWEGO WŁÓKNA SZKLANEGO

SPECIAL BLEND to przyjazny dla środowiska proces układania, który wykorzystuje nasz składnik żywicy MAGIC BEAN™, który zużywa mniej energii i zapewnia lepsze właściwości techniczne. Ten proces łączenia poprawia środowisko pracy w fabryce, ponieważ nie zawiera tych samych agresywnych właściwości chemicznych, które są stosowane w żywicach w innych fabrykach na całym świecie.

Profil PARK V1 + FLAT KICK TECH

Konfiguracja camber PARK V1 zeruje tradycyjny camber 4 cm przed końcem taliowania. Małe sekcje z zerowym camberem zapewniają bardziej kontrolowaną jazdę, zachowując jednocześnie reakcję i moc deski z camberem.

Kształt TRUE TWIN

Deska snowboardowa, której kształt i wymiary są całkowicie symetryczne zarówno pod względem długości, jak i szerokości.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.